Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog
 
turnir "1" sobota 12.01.2013

  Ek.šola M.Sobota       10:00
Frajle : Kema Puconci 3:0 (25:08, 25:09, 25:07) 1. Frajle 8 3:0 8:1 218:72
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 3:0 (25:07, 25:20, 25:08) 2. Kema Puconci 5 2:1 5:4 163:182
Kema Puconci : Benedikt 3:0 (25:13, 25:21, 25:10) 3. ŽOK ZM Ljutomer 5 1:2 5:4 175:167
Frajle : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:05, 18:25, 25:07) 4. Benedikt 0 0:3 0:9 90:225
ŽOK ZM Ljutomer : Kema Puconci 1:2 (22:25, 25:14, 16:25)  
Benedikt : Frajle 0:3 (03:25, 02:25, 06:25)  
       
turnir "2" sobota 12.01.2013

  Tel pod V tr. LV, MB       10:00
Galeja Branik : Nova KBM Branik II 2:1 (25:13, 11:25, 25:06) 1. Formis mini 9 3:0 9:0 225:80
Formis mini : Turbina 3:0 (25:13, 25:07, 25:13) 2. Turbina 5 2:1 5:4 183:161
Nova KBM Branik II : Turbina 0:3 (02:25, 23:25, 10:25) 3. Galeja Branik 3 1:2 3:6 141:194
Galeja Branik : Formis mini 0:3 (11:25, 05:25, 13:25) 4. Nova KBM Branik II 1 0:3 1:8 97:211
Formis mini : Nova KBM Branik II 3:0 (25:03, 25:14, 25:01)  
Turbina : Galeja Branik 2:1 (25:17, 25:07, 25:27)  
       
turnir "3" sobota 12.01.2013

  OŠ Hoče       10:00
Formis mini mini : Nova KBM Branik I 0:3 (07:25, 09:25, 06:25) 1. Nova KBM Branik I 6 2:0 6:0 150:58
Nova KBM Branik I : Ruše 3:0 (25:06, 25:07, 25:23) 2. Ruše 2 1:1 2:4 97:126
Ruše : Formis mini mini 2:1 (25:16, 11:25, 25:10) 3. Formis mini mini 1 0:2 1:5 73:136
       
turnir "4" sobota 12.01.2013

  ŠD Prevalje       10:00
Prevalje : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:17, 25:05, 25:17) 1. Prevalje 5 2:0 5:1 143:90
ŽOK Vuzenica : Mežica 0:3 (19:25, 16:25, 22:25) 2. Mežica 4 1:1 4:2 126:125
Mežica : Prevalje 1:2 (13:25, 25:18, 13:25) 3. ŽOK Vuzenica 0 0:2 0:6 96:150
       
turnir "5" sobota 12.01.2013

 

  POŠ Topolšica       10:00
Kajuh Šoštanj : Slovenj Gradec 3:0 (25:04, 25:08, 25:07) 1. Kajuh Šoštanj 6 2:0 6:0 150:20
Slovenj Gradec : Hitri polži 2:1 (21:25, 25:00, 25:00) 2. Slovenj Gradec 2 1:1 2:4 90:100
Hitri polži : Kajuh Šoštanj 0:3 (01:25, 00:25, 00:25) 3. Hitri polži 1 0:2 1:5 26:146
       
turnir "6" sobota 12.01.2013

  OŠ Braslovče       10:00
Braslovče I : Braslovče II 3:0 (25:19, 25:07, 25:13) 1. Braslovče I 6 2:0 6:0 150:58
Braslovče II : Mozirje 0:3 (17:25, 17:25, 14:25) 2. Mozirje 3 1:1 3:3 94:123
Mozirje : Braslovče I 0:3 (02:25, 10:25, 07:25) 3. Braslovče II 0 0:2 0:6 87:150
       
turnir "7" sobota 12.01.2013

  ŠD OŠ Šempeter       10:00
Spodnja Savinjska : Prebold 2:1 (25:11, 17:25, 25:05) 1. Spodnja Savinjska 4 2:0 4:2 134:104
Prebold : Čebelice Zreče 1:2 (20:25, 25:05, 24:26) 2. Čebelice Zreče 3 1:1 3:3 119:136
Čebelice Zreče : Spodnja Savinjska 1:2 (16:25, 22:25, 25:17) 3. Prebold 2 0:2 2:4 110:123
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog
 
turnir "8" sobota 12.01.2013

  OŠ Radovljica       10:00
Radovljica ACH : Bled ACH 1:2 (15:25, 25:22, 13:25) 1. Bled ACH 5 2:0 5:1 147:84
Bled ACH

: Mladi Jesenice I

3:0 (25:06, 25:12, 25:13) 2. Radovljica ACH 3 1:1 3:3 114:119
Mladi Jesenice I : Radovljica ACH 1:2 (13:25, 09:25, 25:11) 3. Mladi Jesenice 1 0:2 1:5 78:136
       
turnir "9" sobota 12.01.2013

  OŠ T.Čufarja, Jesenice       10:00
Mladi Jesenice II : Mladi Jesenice 0:3 (02:25, 01:25, 23:25) 1. Mladi Jesenice 5 2:0 5:1 150:93
Mladi Jesenice : Žirovnica 2:1 (25:18, 25:27, 25:22) 2. Žirovnica 3 1:1 3:3 134:136
Žirovnica : Mladi Jesenice II 2:1 (26:24, 16:25, 25:12) 3. Mladi Jesenice II 1 0:2 1:5 87:142
       
turnir "10" sobota 12.01.2013

  OŠ J.Janežiča, Šk.Loka       10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:06, 25:18, 25:04) 1. ŽOK Škofja Loka 5 2:0 5:1 128:93
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Triglav Kranj I 0:3 (08:25, 07:25, 04:25) 2. ŽOK Triglav Kranj I 4 1:1 4:2 140:72
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka 1:2 (18:25, 22:25, 25:03) 3. ŽOK Triglav Kranj II 0 0:2 0:6 47:150
       
turnir "11" sobota 12.01.2013

  OŠ Vodmat, Ljubljana       10:00
odbojkarica.si1 : odbojkarica.si2 3:0 (25:11, 25:00, 25:00) 1. Vital 1 Ljubljana 8 3:0 8:1 210:86
ATK Grosuplje : Vital 1 Ljubljana 1:2 (05:25, 25:10, 18:25) 2. ATK Grosuplje 7 2:1 7;2 198:82
odbojkarica.si2 : Vital 1 Ljubljana 0:3 (04:25, 00:25, 00:25) 3. odbojkarica.si1 3 1:2 3:6 130:161
odbojkarica.si1 : ATK Grosuplje 0:3 (02:25, 04:25, 15:25) 4. odbojkarica.si2 0 0:3 0:9 16:225
ATK Grosuplje : odbojkarica.si2 3:0 (25:01, 25:00, 25:00)  
Vital 1 Ljubljana : odbojkarica.si1 3:0 (25:12, 25:11, 25:11)  
       
turnir "12" sobota 12.01.2013

  OŠ Stranje       10:00
Calcit Volleyball I : Calcit Volleyball II 3:0 (25:07, 25:08, 25:02) 1. Calcit Volleyball I 5 2:0 5:1 145:59
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale 2:1 (28:26, 25:21, 12:25) 2. Calcit Volleyball II 2 1:1 2:4 82:147
ŽOK Domžale : Calcit Volleyball I 1:2 (11:25, 06:25, 25:20) 3. ŽOK Domžale 2 0:2 2:4 114:135
       
turnir "13" sobota 12.01.2013

  ŠD Kanal       10:00
Neptun : HiT Nova Gorica 3:0 (25:15, 25:17, 25:07) 1. Neptun 6 2:0 6:0 150:65
HiT Nova Gorica : BenQuick Logatec 3:0 (25:09, 25:10, 25:07) 2. HiT Nova Gorica 3 1:1 3:3 114:101
BenQuick Logatec : Neptun 0:3 (11:25, 03:25, 12:25) 3. BenQuick Logatec 0 0:2 0:6 52:150
       
turnir "14" sobota 12.01.2013

  OŠ Koper       10:00
Luka Koper : Luka Koper II 2:1 (15:25, 25:19, 28:26) 1. Ankaran 6 2:0 6:0 150:44
Luka Koper II : Ankaran 0:3 (05:25, 04:25, 16:25) 2. Luka Koper 2 1:1 2:4 87:145
Ankaran : Luka Koper 3:0 (25:10, 25:07, 25:02) 3. Luka Koper II 1 0:2 1:5 95:143
       
turnir "15" sobota 12.01.2013

  OŠ Livade, Izola       10:00
Galeb grup Robotina1 : Galeb grup Robotina2 3:0 (25:15, 25:13, 25:06) 1. Piran 6 2:0 6:0 150:55
Galeb grup Robotina2 : Piran 0:3 (02:25, 06:25, 10:25) 2. Galeb grup Robotina1 3 1:1 3:3 112:109
Piran : Galeb grup Robotina1 3:0 (25:11, 25:15, 25:11) 3. Galeb grup Robotina2 0 0:2 0:6 52:150