Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEČKI - redni del - 1. krog
 
turnir "1" sobota 15.12.2012

OŠ Brezovica ob 09:30
Brezovica I : Brezoivca II 2:0 (25:07, 25:09)  
Kostanjevica na Krki : Krka 0:2 (15:25, 11:25)  
Brezovica I : Krka 2:1 (19:25, 25:19, 25:23) Brezovica I = prvi na turnirju
Brezoivca II : Kostanjevica na Krki 1:2 (09:25, 25:21, 10:25)  
Krka : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:21, 25:15) Krka = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 15.12.2012 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : GO Volley 0:2 (12:25, 16:25)  
Calcit Volleyball II : BenQuick Logatec 2:0 (25:11, 25:00)  
GO Volley : Calcit Volleyball II 0:2 (16:25, 17:25)  Calcit Volleyball II = prvi na turnirju
Salonit Anhovo : BenQuick Logatec 2:0 (25:20, 25:00)  
GO Volley : Salonit Anhovo 2:1 (25:06, 11:25, 25:18)  GO Volley = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 15.12.2012 OŠ D.Kumar, Ljubljana ob 10:00
ACH Zmajčki II : ACH Zmajčki I 0:2 (13:25, 18:25)  
SEP Mokronog : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (06:25, 14:25)  
ACH Zmajčki I : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (21:25, 10.25) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
ACH Zmajčki II : SEP Mokronog 2:0 (25:14, 25:16)  
ACH Zmajčki I : ACH Zmajčki II 2:0 (25:07, 25:18) ACH Zmajčki I = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 15.12.2012

OŠ J.Aljaža, Kranj ob 10:00
Astec Triglav : Žirovnica 1:2 (25:15, 15:25, 18:25)  
Lubnik : Bled ACH 0:2 (08:25, 16:25)  
 Žirovnica : Bled ACH 2:0 (25:22, 25:18) Žirovnica = prvi na turnirju
Astec Triglav : Lubnik 2:0 (25:06, 25:15)  
Bled ACH : Astec Triglav 0:2 (06:25, 23:25) Astec Triglav = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 15.12.2012 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball II : Ljubljana Volley 0:2 (12:25, 11:25)  
SIP Šempeter : Mislinja 2:0 (25:06, 25:01)  
Ljubljana Volley : SIP Šempeter 0:2 (19:25, 06:25) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Calcit Volleyball II : Mislinja 2:0 (25:11, 25:13)  
Ljubljana Volley : Calcit Volleyball II 2:0 (25:13, 25:14) Ljubljana Volley = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 15.12.2012 OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : Endal Vuzenica 2:0 (25:22, 25:11)  
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 2:1 (04:25, 25:00, 25:00)  
Braslovče : TAB Mežica 2:0 (25:03, 25:03) Braslovče = prvi na turnirju
Endal Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:23, 25:00)  
TAB Mežica : Endal Vuzenica 0:2 (10:25, 07:25) Endal Vuzenica = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 15.12.2012 OŠ Fram ob 10:00
Gokop Fram : Murexin 2:1 (25:09, 21:25, 25:16)  
Maribor DEM : Energetika Maribor 2:0 (25:07, 25:07)  
Gokop Fram : Maribor DEM 0:2 (14:25, 07:25)  Maribor DEM = prvi na turnirju
Murexin : Energetika Maribor 1:2 (04:25, 25:18, 22:25)  
Gokop Fram : Energetika Maribor 0:2 (25:27, 06:25)  Energetika Maribor = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 15.12.2012 VŠD Hoče ob 10:00
Hoče I : Hoče II 2:0 (25:06, 25:16)  
Panvita Pomgrad : Galeja 2:0 (25:05, 25:10)  
Hoče I : Panvita Pomgrad 1:2 (25.22, 15:25, 24:26) Panvita Pomgrad = prvi na turnirju
Hoče II : Galeja 2:0 (25:13, 25:12)  
Hoče I : Hoče II 2:0 (28:26, 25.17) Hoče I = drugi na turnirju