Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - repasaži - 2. krog
 
turnir "33" sobota 19.01.2013
OŠ Solkan ob 10:00
HiT Nova Gorica : Calcit Volleyball 3 2:0 (25:13, 25:18)  
ŽOK Domžale : Neptun 2:0 (25:23, 25:23)  
HiT Nova Gorica : ŽOK Domžale 2:1 (25:19, 20:25, 25:12) HiT Nova Gorica = prvi na turnirju
Calcit Volleyball 3 : Neptun 2:1 (19:25, 25:17, 25:13)  
ŽOK Domžale : Calcit Volleyball 3 0:2 (22:25, 21:25) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "34" sobota 19.01.2013
OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball 2 : Galeb grup Robotina 2:0 (25:23, 25:09)  
odbojkarica.si : Vital 2 Ljubljana 2:0 (25:20, 25:09)  
Calcit Volleyball 2 : odbojkarica.si 1:2 (20:25, 25:16, 17:25) odbojkarica.si = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Vital 2 Ljubljana 2:1 (25:19, 07:25, 26:24)  
Calcit Volleyball 2 : Galeb grup Robotina 2:1 (25:00, 08:25, 25:17) Calcit Volleyball 2 = drugi na turnirju
       
turnir "35" sobota 19.01.2013
OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Mladi Jesenice 1:2 (17:25, 25:19, 17:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : odbojkarica.si2 2:0 (25:14, 25:20)  
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (22:25, 05:25) ŽOK Triglav Kranj I = prvi na turnirju
Kostanjevica na Krki : odbojkarica.si2 1:2 (25:20, 20:25, 19:25)  
Mladi Jesenice : odbojkarica.si2 2:1 (25:11, 18:25, 25:19) Mladi Jesenice = drugi na turnirju
       
turnir "36" sobota 19.01.2013

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ATK Grosuplje II : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:14, 18:25, 25:19)  
Radovljica ACH : POK Krško 1:2 (17:25, 25:14, 17:25)  
ATK Grosuplje II : POK Krško 2:0 (25:20, 25:21) POK Krško = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : Radovljica ACH 2:1 (13:25, 25:19, 25:23)  
ATK Grosuplje II : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:05, 23:25, 25:19) ATK Grosuplje II = drugi na turnirju
       
turnir "37" sobota 19.01.2013

ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : Spodnja Savinjska 1:2 (23:25, 25:23, 15:25)  
Formis mala II : Galeja-Branik 2:0 (25:16, 25:03)  
Spodnja Savinjska : Formis mala II 2:1 (21:25, 25:15, 25:15) Spodnja Savinjska = prvi na turnirju
Benedikt : Galeja-Branik 2:1 (25:13, 09:25, 25:20)  
Formis mala II : Benedikt 1:2 (28:30, 25:07, 13:25) Benedikt = drugi na turnirju
       
turnir "38" sobota 19.01.2013
Ek. šola M.Sobota ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Kema Beltinci 0:2 (20:25, 12:25)  
Ruše : Formis mala III 2:1 (25:12, 19:25, 25:13)  
Kema Beltinci : Ruše 2:0 (25:23, 25:14) Kema Beltinci = prvi na turnirju
ŽOK ZM Ljutomer : Formis mala III 2:0 (25:18, 25:21)  
Ruše : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:18, 15:25, 25:16) Ruše = drugi na turnirju
       
turnir "39" sobota 19.01.2013

OŠ Prebold ob 10:00
Mozirje : Prebold II 2:1 (25:15, 21:25, 25:10)  
Slovenj Gradec B : Mežica 2:1 (25:20, 16:25, 25:19)  
Mozirje : Slovenj Gradec B 2:1 (25:08, 22:25, 25:11) Mozirje = prvi na turnirju
Prebold II : Mežica 0:2 (13:25, 10:25)  
Slovenj Gradec B : Mežica 0:2 (17:25, 15:25) Mežica = drugi na turnirju
       
turnir "40" sobota 19.01.2013

ŠD Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:07, 11:25, 25:08)  
Prebold I : ŽOK Mislinja 2:1 (19:25, 24:02, 25:14)  
Čebelice Zreče : Prebold I 2:1 (25:13, 17:25, 25:13) Čebelice Zreče = prvi na turnirju
ŽOK Vuzenica : ŽOK Mislinja 1:2 (10:25, 25:09, 20:25)  
Prebold I : ŽOK Mislinja 2:1 (25:10, 12:25, 25:16) Prebold I = drugi na turnirju