Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - repasaži - 1. krog
 
turnir "25" sobota 15.12.2012

OŠ Domžale ob 09:00
ŽOK Domžale I : Calcit Volleyball 3 0:2 (04:25, 09:25)  
ŽOK Domžale : odbojakrica.si1 2:0 (25:11, 25:06)  
Calcit Volleyball 3 : ŽOK Domžale 0:2 (25:27, 24:26) ŽOK Domžale = prvi na turnirju
ŽOK Domžale I : odbojakrica.si1 1:2 (06:25, 25:15, 21:25)  
Calcit Volleyball 3 : odbojakrica.si 2:0 (25:07, 25:15) Calcit Volleyball 3 = drugi na turnirju
       
turnir "26" sobota 15.12.2012

OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
odbojkarica.si : HIT Nova Gorica II 2:1 (25:10, 23:25, 25:03)  
Galeb grup Robotina : Vital 3 Ljubljana 2:1 (25:11, 14:25, 25:13)  
odbojkarica.si : Galeb grup Robotina 2:1 (25:08, 17:25, 25:23) odbojkarica.si = prvi na turnirju
HIT Nova Gorica II : Vital 3 Ljubljana 2:0 (27:25, 25:16)  
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica II 2:1 (16:25, 25:12, 25:06) Galeb grup Robotina = drugi na turnirju
       
turnir "27" sobota 15.12.2012

OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : ŽOK Kočevje 2:0 (25:08, 25:13)  
odbojkarica.si2 : ŽOK TPV Novo mesto 2:1 (25:17, 14:25, 25:20)  
Kostanjevica na Krki : odbojkarica.si2 2:1 (25:17, 12.25, 25:20) Kostanjevica na Krki = prvi na turnirju
ŽOK Kočevje :  ŽOK TPV Novo mesto 1:2 (25.23, 12:25, 06:25)  
odbojkarica.si2 :  ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:23, 25:12) odbojkarica.si2 = drugi na turnirju
       
turnir "28" sobota 15.12.2012

ŠD Zlato polje Kranj ob 10:00
Škofja Loka I : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:09, 25:09)  
Radovljica ACH : Škofja Loka II 2:1 (25:05, 23:25, 25:12)  
Škofja Loka I : Radovljica ACH 1:2 (13:25, 25:12, 19:25) Radovljica ACH = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : Škofja Loka II 2:0 (25:22, 25:09)  
Škofja Loka I : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (16:25, 25:13, 20:25) ŽOK Triglav Kranj II = drugi na turnirju
       
turnir "29" sobota 15.12.2012

Ekon. šola M.Sobota ob 10:00
Kema Puconci : Galeja-Branik 0:2 (05:25, 18:25)  
Nova KBM Branik I : Benedikt 1:2 (19:25, 25:06, 16:25)  
Galeja-Branik : Benedikt 1:2 (25:08, 08:25, 18:25) Benedikt = prvi na turnirju
Kema Puconci : Nova KBM Branik I 0:2 (11:25, 04:25)  
Galeja-Branik : Nova KBM Branik I 2:1 (25:18, 02:25, 26:24) Galeja-Branik = drugi na turnirju
       
turnir "30" sobota 15.12.2012

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
Formis mala III : ŽOK ZM Ljutomer 0:2 (14:25, 20:25)  
Turbina : Celje 2:0 b.b.  
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:0 (25:12, 25:00) ŽOK ZM Ljutomer = prvi na turnirju
Formis mala III : Celje 2:0 b.b.  
Turbina : Formis mala III 1:2 (25:09, 00:25, 00:25) Formis mala III = drugi na turnirju
       
turnir "31" sobota 15.12.2012

ŠD OŠ Braslovče ob 09:00
Prebold II : Braslovče II 2:1 (22:25, 25:13, 25:15)  
Slovenj Gradec B : SIP Griže 2:1 (25:04, 22:25, 25:08)  
Prebold II : Slovenj Gradec B 0:2 (13:25, 19:25) Slovenj Gradec B = prvi na turnirju
Braslovče II : SIP Griže 1:2 (18:25, 25:09, 14:25)  
Prebold II : SIP Griže 2:0 (25:09, 25:17) Prebold II = drugi na turnirju
       
turnir "32" sobota 15.12.2012

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje II : ŽOK Mislinja 0:2 (18:25, 20:25)  
Črna : Čebelice Zreče 0:2 (23:25, 09:25)  
ŽOK Mislinja : Čebelice Zreče 1:2 (07:25, 25:22, 18:25) Čebelice Zreče = prvi na turnirju
Prevalje II : Črna 1:2 (13:25, 25:16, 17:25)  
ŽOK Mislinja : Črna 2:0 (25:17, 25:11) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju