Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - 'za mesta' - 1. krog
 
turnir "70" sobota 02.02.2013

OŠ Solkan ob  10:00
HiT Nova Gorica : Vital 2 Ljubljana 0:2 (13:25, 17:25) 1. Vital 2 Ljubljana  4 2:0  4:0 100:57
Vital 2 Ljubljana : Vital 3 Ljubljana 2:0 (25:20, 25:07) 2. HiT Nova Gorica  2  1:1  2:2  80:80
Vital 3 Ljubljana : HiT Nova Gorica 0:2 (21:25, 09:25) 3. Vital 3 Ljubljana  0  0:2 0:4  57:100
      Krim se ni udeležil tekmovanja
       
turnir "71" sobota 02.02.2013

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:15, 25:14)  
Škofja Loka II : Škofja Loka I 1:2 (03:25, 25:15, 12:25)  
Radovljica ACH : Škofja Loka I 1:2 (25:11, 14:25, 14:25) Škofja Loka I = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : Škofja Loka II 2:0 (25:10, 25:09)  
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:17, 25:07) Radovljica ACH = drugi na turnirju
       
turnir "72" sobota 02.02.2013

OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : ŽOK Domžale I 2:0 (25:15, 25:19) 1. Caclit Volleyball 3 4 2:0 4:0 122:78
ŽOK Domžale I : Calcit Volleyball 3 0:2 (08:25, 08:25) 2. Kostanjevica na Krki 3 1:1 3:2 112:106
Calcit Volleyball 3 : Kostanjevica na Krki 2:1 (18:25, 25:10, 29:27) 3. ŽOK Domžale I 0 0:2 0:4 50:100
       
turnir "73" sobota 02.02..2013

OŠ Malečnik, Maribor ob 10:00
Galeja-Branik : Nova KBM Branik I 2:1 (23:25, 25:22, 25:08) 1. Galeja-Branik 4 2:0 4:2 134:110
Nova KBM Branik I : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (21.25, 25:19, 09:25) 2. ŽOK ZM Ljutomer 3 1:1 3:3 124:116
ŽOK ZM Ljutomer : Galeja-Branik 1:2 (25:11, 12:25, 18:25) 3. Nova KBM Branik I 2 0:2 2:4 110:142
       
turnir "74" sobota 02.02.2013

OŠ Vuzenica ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Prevalje II 2:0 (25:16, 25:23) 1. ŽOK Vuzenica 4 2:0 4:0 125:39
Prevalje II : Črna 2:0 b.b. 2. Prevalje II 2 1:1 2:2 114:50
Črna : ŽOK Vuzenica 0:2 b.b. 3. Črna 0 0:2 0:4 0:150
       
turnir "75" sobota 02.02.2013

Gimnazija Slov.Gradec ob 10:00
Slovenj Gradec B : ŽOK Mislinja 0:2 (09:25, 12:25)  
Formis mala II : Formis mala III 2:0 (25:09, 25:06)  
Formis mala II : ŽOK Mislinja 2:0 (25:12, 25:23) Formis mala II = prvi na turnirju
Slovenj Gradec B : Formis mala III 2:1 (25:22, 23:25, 25:21)  
ŽOK Mislinja : Slovenj Gradec B 2:0 (25:14, 25:19) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "76" sobota 02.02.2013

OŠ Prebold ob 10:00
Prebold II : Braslovče II 2:0 (25:13, 25:13) 1. Celje 4 2:0 4:2 118:107
Braslovče II : Celje 1:2 (08:25, 25:11, 19:25) 2. Prebold II 3 1:1 3:2 105:83
Celje : Prebold II 2:1 (25:13, 07:25, 25:17) 3. Braslovče II 1 0:2 1:4 78:111