Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 2. krog
 
turnir "17" sobota 15.12.2012

OŠ Kolezija ob 10:00
Vital 1 Ljubljana : Calcit Volleyball 2 2:0 (25:14, 25:07)  
Calcit Volleyball 1 : Vital 2 Ljubljana 2:0 (25:15, 25:10)  
Vital 1 Ljubljana : Calcit Volleyball 1 2:1 (23:25, 25:23, 25:12) Vital 1 Ljubljana = prvi na turnirju
Calcit Volleyball 2 : Vital 2 Ljubljana 2:0 (25:19, 25:12)  
Calcit Volleyball 1 : Calcit Volleyball 2 2:0 (25:23, 25:16) Calcit Volleyball 1 = drugi na turnirju
       
turnir "18" sobota 15.12.2012

Ankaran ob 10:00
Ankaran : Neptun 2:0 (25:06, 25:10)  
HiT Nova Gorica I : Luka Koper 2:0 (25:21, 25:19)  
Ankaran : HiT Nova Gorica I 2:0 (25:13, 25:16) Ankaran = prvi na turnirju
Neptun : Luka Koper 1:2 (18:25, 25:09, 16:25)  
HiT Nova Gorica I : Luka Koper 1:2 (25:05, 15:25, 23:25) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "19" sobota 15.12.2012

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje I : POK Krško 2:0 (25:16, 25:08)  
Kostak Elmont : ATK Grosuplje II 1:2 (25:13, 08:25, 23:25)  
ATK Grosuplje I : ATK Grosuplje II 2:0 (25:09, 25:05)  ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
POK Krško : Kostak Elmont 0:2 (16:25, 15.25)  
ATK Grosuplje II : Kostak Elmont 0:2 (13:25, 20.25) Kostak Elmont = drugi na turnirju
       
turnir "20" sobota 15.12.2012

ŠD pod Stolom, Zabreznica ob 10:00
Bled ACH : Žirovnica 2:1 (25:03, 21:25, 25:20)  
ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice 2:0 (25:09, 25:18)  
Bled ACH : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:14, 25:21) Bled ACH = prvi na turnirju
Žirovnica : Mladi Jesenice 2:1 (04:25, 25:18, 25:20)  
ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 1:2 (19:25, 25:11, 23:25) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "21" sobota 15.12.2012

OŠ I., M.Sobota ob 10:00
M.Sobota : Ruše 2:0 (25:16, 25:09)  
Formis mala I : Kema Beltinci 2:0 (25:09, 25:13)  
M.Sobota : Formis mala I 0:2 (07:25, 11:25) Formis mala I = prvi na turnirju
Ruše : Kema Beltinci 2:1 (25:19, 11:25, 25:16)  
M.Sobota : Ruše 2:0 (25:21, 25:15) M.Sobota = drugi na turnirju
       
turnir "22" sobota 15.12.2012

Tel. pod V trib, Ljudski vrt, MB ob 10:00
Spodnja Savinjska : Nova KBM Branik II 1:2 (08:25, 25:18, 10:25)  
Formis mala II : Kajuh Šoštanj 2.1 (14:25, 25:19, 25:20)  
Nova KBM Branik II : Formis mala II 2:1 (25:10, 10.25, 25:13) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Spodnja Savinjska : Kajuh Šoštanj 0:2 (05:25, 24:26)  
Formis mala II : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:19, 16:25, 23:25) Kajuh Šoštanj = drugi na turnirju
       
turnir "23" sobota 15.12.2012

Gimn. Slov.Gradec ob 10:00
Slovenj Gradec A : Prebold I 2:0 (25:11, 25:14)  
Braslovče I : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:14, 25:06)  
Slovenj Gradec A : Braslovče I 2:1 (13:25, 25:19, 25:22) Slovenj Gradec A = prvi na turnirju
Prebold I : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:16, 25:09)  
Braslovče I : Prebold I 2:0 (25:06, 26:24) Braslovče I = drugi na turnirju
       
turnir "24" sobota 15.12.2012

OŠ Ljubno ob 09:00
Prevalje : KLS Ljubno 2:0 (25:06, 25:13)  
Mozirje : Mežica 2:1 (25:20, 12:25, 25:09)  
Prevalje : Mozirje 2:0 (25:16, 25:03) Prevalje = prvi na turnirju
KLS Ljubno : Mežica 2:0 (25:13, 25:14)  
Mozirje : KLS Ljubno 1:2 (26:24, 11:25, 18:25) KLS Ljubno = drugi na turnirju