Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog (1/2)
 
turnir "1" sobota 01.12.2012

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball 1 : Calcit Volleyball 2 2:0 (25:12, 25:10)  
ŽOK Domžale : ŽOK Domžale I 2:0 (25:03, 25:10)  
Calcit Volleyball 1 : ŽOK Domžale 2:0 (25:11, 25:09) Calcit Volleyball 1 = prvi na turnirju
Calcit Volleyball 2 : ŽOK Domžale I 2:0 (25:08, 25:05)  
ŽOK Domžale : Calcit Volleyball 2 0:2 (13:25, 15:25) Calcit Volleyball 2 = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 01.12.2012

OŠ Kolezija, Ljubljana ob 09:00
Vital 2 Ljubljana : Calcit Volleyball 3 1:2 (25:19, 20:25, 21:25)  Krim
Vital 1 Ljubljana : odbojkarica.si1 2:0 (25:09, 25:05)  
Vital 1 Ljubljana : Calcit Volleyball 3 2:0 (25.11, 25:06) Vital 1 Ljubljana = prvi na turnirju
Vital 2 Ljubljana : odbojkarica.si1 2:0 (25:19, 25:14)  
Calcit Volleyball 3 : Vital 2 Ljubljana 1:2 (23:25, 25:14, 22:25) Vital 2 Ljubljana = drugi na turnirju
       
      Ekipa Krima se ni udeležila tekmovanja
       
turnir "3" sobota 01.12.2012

 

OŠ Solkan ob 09:00
HiT Nova Gorica II : Ankaran 0:2 (04:25, 06:25)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:16, 25:10)  
Ankaran : Luka Koper 2:0 (25:07, 25:07) Ankaran = prvi na turnirju
HiT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina 1:2 (09:25, 25:15, 08:25)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (27:25, 25:07) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 01.12.2012 ŠD Kanal ob 10:00
Neptun : Vital 3 Ljubljana 2:0 (25:02, 25:23)  
HiT Nova Gorica I : odbojkarica.si 2:1 (25:17, 23:25, 25:17)  
Neptun : HiT Nova Gorica I 0:2 (22:25, 20:25) HiT Nova Gorica I = prvi na turnirju
Vital 3 Ljubljana : odbojkarica.si 0:2 (08:25, 06:25)  
Neptun : odbojkarica.si 2:1 (25:23, 17:25, 25:23) Neptun = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 01.12.2012

OŠ Nove Fužine, Ljubljana ob 10:00
odbojkarica.si2 : ATK Grosuplje II 0:2 (16:25, 21:25)  
ATK Grosuplje I : ŽOK Kočevje 2:0 (25:06, 25:00)  
ATK Grosuplje I : ATK Grosuplje II 2:0 (25:05, 25:17) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
odbojkarica.si2 : ŽOK Kočevje 2:0 (25:15, 25:12)  
ATK Grosuplje II : odbojkarica.si2 2:1 (25:18, 16:25, 25:21) ATK Grosuplje II = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 01.12.2012

OŠ Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : POK Krško 2:1 (20:25, 25:17, 26:24)  
ŽOK TPV Novo mesto : Kostanjevica na Krki 0:2 (11:25, 11:25)  
Kostak Elmont : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:11, 25:21) Kostak Elmont = prvi na turnirju
POK Krško : ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:14, 25:20)  
Kostanjevica na Krki : POK Krško 1:2 (25:23, 12:25, 11:25) POK Krško = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 01.12.2012

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 0:2 (18:25, 11:25)  
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:12, 05:25, 25:15)  
Bled ACH : Radovljica ACH 2:0 (25:11, 25:18) Bled ACH = prvi na turnirju
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:10, 20:25, 25:19)  
Radovljica ACH : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 22:25) Mladi Jesenice = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 01.12.2012

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Škofja Loka I : Škofja Loka II 2:0 (25:06, 25:20)  
ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 2:1  
Škofja Loka I : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (12:25, 19:25) ŽOK Triglav Kranj I = prvi na turnirju
Škofja Loka II : Žirovnica 1:2 (25:12, 08:25, 18:25)  
Škofja Loka I : Žirovnica 1:2 (25:09, 11:25, 19:25) Žirovnica = drugi na turnirju
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog (2/2)
 
turnir "9" sobota 01.12.2012

Tel. pod V tribuno LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik I : Ruše 1:2 (04:25, 25:13, 18:25)  
Formis mala I : Galeja-Branik 2:0 (25:06, 25:03)  
Formis mala I : Ruše 2:0 (25:11, 25:07) Formis mala I = prvi na turnirju
Nova KBM Branik I : Galeja-Branik 2:1 (09:25, 25:13, 30:28)  
Ruše : Nova KBM Branik I 2:1 (25:10, 10:25, 27:25) Ruše = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 01.12.2012

Ek.šola, M.Sobota ob 10:00
Kema Puconci : Kema Beltinci 0:2 (06:25, 06:25)  
Benedikt : M.Sobota 0:2 (13:25, 00:25)  
Kema Beltinci : M.Sobota 1:2 (25:10, 11:25, 22:25) M.Sobota = prvi na turnirju
Kema Puconci : Benedikt 2:1 (12:25, 25:00, 25:00)  
Kema Beltinci : Kema Puconci 2:0 (25:04, 25:02) Kema Beltinci = drugi na turnirju
       
turnir "11" sobota 01.12.2012

ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 1:2 (25:16, 24:26, 20:25)  
Formis mala II : Nova KBM Branik II 2:0 (25:18, 25:22)  
Turbina : Formis mala II 0:2 (13:25, 15:25) Formis mala II = prvi na turnirju
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik II 0:2 (21:25, 15:25)  
Turbina : Nova KBM Branik II 0:2 (14:25, 15:25) Nova KBM Branik II = drugi na turnirju
       
turnir "12" sobota 01.12.2012

ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Spodnja Savinjska : Formis mala III 2:1 (18:25, 25:04, 25:19)  
Kajuh Šoštanj : Celje 2:0 (25:10, 25:16)  
Spodnja Savinjska : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:13, 25:20) Spodnja Savinjska = prvi na turnirju
Formis mala III : Celje 2:1 (21:25, 25:22, 25:21)  
Kajuh Šoštanj : Formis mala III 2:0 (25:13, 25:19) Kajuh Šoštanj = drugi na turnirju
       
turnir "13" sobota 01.12.2012

Prebold ob 10:00
Prebold I : Prebold II 2:1 (22:25, 25:04, 25:08)  
Braslovče I : SIP Griže 2:0 (25:05, 25:11)  
Prebold I : Braslovče I 0:2 (19:25, 14:25) Braslovče I = prvi na turnirju
Prebold II : SIP Griže 2:1 (11:25, 25:05, 25:15)  
Prebold I : Prebold II 2:0 (25:02, 25:11) Prebold I = drugi na turnirju
       
turnir "14" sobota 01.12.2012

Gimn. Slovenj Gradec ob 10:00
Slovenj Gradec A : Slovenj Gradec B 2:0 (25:06, 25:06)  
ŽOK Vuzenica : Braslovče II 2:0 (25:13, 25:18)  
Slovenj Gradec A : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:03, 25:11) Slovenj Gradec A = prvi na turnirju
Slovenj Gradec B : Braslovče II 2:0 (25:18, 25:03)  
ŽOK Vuzenica : Slovenj Gradec B 2:1 (25:16, 25:27, 25:21) ŽOK Vuzenica = drugi na turnirju
       
turnir "15" sobota 01.12.2012

ŠD Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče --> turnir odpadel  
"nadomestni turnir"      
KLS Ljubno : Mozirje 1:2 (15:25, 25:14, 20:25) Mozirje = prvi na turnirju
Mozirje : ŽOK Mislinja 2:1 (13:25, 25:00, 25:00)  
ŽOK Mislinja : KLS Ljubno 0:2 (16:25, 00:25) KLS Ljubno = drugi na turnirju
       
turnir "16" sobota 01.12.2012

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Prevalje II 2:0 (25:04, 25:05)  
Črna : Mežica 2:0 (25:20, 25:19)  
Prevalje : Črna 2:0 (25:09, 25:04) Prevalje = prvi na turnirju
Prevalje II : Mežica 1:2 (11:25, 25:12, 20:25)  
Črna : Mežica 0:2 (18:25, 22:25) Mežica = drugi na turnirju