Odbojka
 
 
 
 
 
`B` liga - kadeti - skupina `C`
 
1. krog - nedelja, 20.01.2013 - ŠD pod Stolom, Zabreznica - 10:00
Žirovnica : Ljubljana volley 2:0 (25:21, 25:20)
Astec Triglav I : Bled ACH 0:2 (16:25, 17:25)
Bled ACH : Žirovnica 0:2 (21:25, 21:25)
Ljubljana volley : Astec Triglav I 1:2 (17:25, 25:22, 16:18)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - OŠ Lipnica - 10:00
UKO Kropa : Bled ACH 0:2 (17:25, 17:25)
Bled ACH : Ljubljana volley 0:2 (21:25, 20:25)
Ljubljana volley : UKO Kropa 0:2 (21:25, 23:25)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - ŠD Planina, Kranj - 10:00
Astec Triglav I : Lubnik 2:0 (25:14, 25:23)
Lubnik : Žirovnica 0:2 (12:25, 17:25)
Žirovnica : Astec Triglav I 2:1 (25:12, 22:25, 15:09)
3. krog - nedelja, 17.02.2013 - ŠD pod Stolom, Zabreznica - 10:00
Žirovnica : Lubnik 2:0 (b.b.)
UKO Kropa : Ljubljana volley 2:1 (25:18, 22:25, 17:15)
Ljubljana volley : Žirovnica 0:2 (17:25, 21:25)
Lubnik : UKO Kropa 0:2 (b.b.)
4. krog - nedelja, 10.03.2013 - OŠ Bled - 10:00
Bled ACH : Astec Triglav I 2:0 (25:07, 25:23)
Astec Triglav I : UKO Kropa 2:0 (25:22, 25:15)
UKO Kropa : Lubnik 2:0 (25:17, 25:08)
Lubnik : Bled ACH 0:2 (15:25, 18:25)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - ŠD Planina, Kranj - 10:00
Astec Triglav I : Žirovnica 0:2 (24:26, 14:25)
Žirovnica : UKO Kropa 2:0 (25:16, 25:08)
UKO Kropa : Astec Triglav I 2:1 (16:25, 25:23, 15:12)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - OŠ F.R.S, Ljubljana - 10:00
Ljubljana volley : Lubnik 2:0 (25:17, 25:14)
Lubnik : Bled ACH 0:2 (10:25, 13:25)
Bled ACH : Ljubljana volley 2:1 (22:25, 25:21, 15:11)
6. krog - nedelja, 24.03.2013 - OŠ Bled - 10:00
Bled ACH : UKO Kropa 2:0 (25:20, 25:16)
UKO Kropa : Žirovnica 0:2 (17:25, 22:25)
Žirovnica : Bled ACH 1:2 (16:25, 25:17, 11:15)
6. krog - nedelja, 24.03.2013 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
Lubnik : Astec Triglav I 1:2 (18:25, 25:19, 10:15)
Astec Triglav I : Ljubljana volley 2:1 (17:25, 25:21, 16:14)
Ljubljana volley : Lubnik 2:0 (25:20, 25:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Žirovnica 18 9 1 19 3 6,333 515 354 1,455
2 Bled ACH 16 8 2 16 6 2,667 502 398 1,261
3 Astec Triglav I 10 5 5 12 13 0,923 489 514 0,951
4 UKO Kropa 10 5 5 10 12 0,833 440 437 1,007
5 Ljubljana volley 6 3 7 10 14 0,714 506 506 1,000
6 Lubnik 0 0 10 1 20 0,050 266 509 0,523