Odbojka
 
 
 
 
 
KADETINJE - turnirji za mesta
 
za 5. mesto sobota 01.06.2013  dve igrišči ŠD Kanal ob 10:00
InIn : Neptun Kanal 1:2 (25:20, 17:25, 13:15)  
Nova KBM Branik I : Luka Koper 1:2 (26:24, 20:25, 11:15) 5. Luka Koper
Neptun Kanal : Luka Koper 1:2 (25:12, 18:25, 10:15) 6. Neptun Kanal
InIn : Nova KBM Branik I 2:1 (19:25, 25:22, 15:12) 7. InIn
Neptun Kanal : InIn 2:0 b.b. 8. Nova KBM Branik I
       
za 9. mesto sobota 18.05.2013

 

OŠ Hrvatini ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Ankaran Hrvatini 0:2 (20:25, 16:25)  
Calcit Volleyball I : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:15, 25:14)  9. Calcit Volleyball I
Ankaran Hrvatini : Calcit Volleyball I 1:2 (14:25, 25:23, 07:15) 10. Ankaran Hrvatini
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 2:1 (21:25, 25:23, 09:15) 11. Kajuh Šoštanj
Ankaran Hrvatini : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:18, 25:15) 12. Kostmann Sl.Gradec
       
za 13. mesto sobota 18.05.2013

dve igrišči

OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Ruše 2:0 (25:14, 25:23)  
Swatycomet Zreče : Bled ACH 2:1 (24:26, 25:23, 15:12) 13. Galeb grup Robotina
Galeb grup Robotina : Swatycomet Zreče 2:1 (24:26, 25:19, 15:09) 14. Swatycomet Zreče
Ruše : Bled ACH 0:2 (14:25, 21:25) 15. Bled ACH
Swatycomet Zreče : Bled ACH 2:1 (15:25, 25:21, 16:14) 16. Ruše
       
za 17. mesto sobota 18.05.2013

 

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : Formis 2:1 (25:20, 20:25, 15:13)  
Spodnja Savinjska : ATK Grosuplje 2:0 (25:20, 25:22) 17. Spodnja Savinjska
ŽOK Škofja Loka : Spodnja Savinjska 0:2 (19:25, 18:25) 18. ŽOK Škofja Loka
Formis : ATK Grosuplje 0:2 (20:25, 22:25) 19. ATK Grosuplje
ŽOK Škofja Loka : ATK Grosuplje 2:0 (25:16, 25:17) 20. Formis
       
za 21. mesto sobota 18.05.2013

dve igrišči

ŠIC Ljutomer ob 10:00
HiT Nova Gorica : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (21:25, 25:09, 15:08)  
ŽOK Mislinja : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (25:21, 17:25, 15:13) 21. HiT Nova Gorica
HiT Nova Gorica : ŽOK Mislinja 2:1 (27:25, 23:25, 15:09) 22. ŽOK Šentvid Žlindra
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (23:25, 18:25) 23. ŽOK Mislinja
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Mislinja 2:0 (25:22, 25:10) 24. ŽOK ZM Ljutomer