Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - kadetinje - ZAHOD 2
 
1. krog - nedelja, 20.01.2013 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : Galeb grup Robotina 1:2 (25:18, 16:25, 11:15)
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 0:2 (19:25, 10:25)
Ankaran Hrvatini : ATK Grosuplje 2:1 (25:13, 23:25, 15:08)
1. krog - nedelja, 20.01.2013 - OŠ Solkan - 10:00
HiT Nova Gorica : Neptun Kanal 0:2 (24:26, 20:25)
Neptun Kanal : Luka Koper 2:0 (26:24, 26:24)
Luka Koper : HiT Nova Gorica 1:2 (25:18, 18:25, 09:15)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper : Ankaran Hrvatini 2:0 (25:09, 25:18)
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 2:1 (20:25, 25:15, 15:13)
Galeb grup Robotina : Luka Koper 0:2 (13:25, 05:25)
Ankaran Hrvatini : Neptun Kanal 1:2 (23:25, 25:16, 07:15)
3. krog - nedelja, 17.02.2013 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : HiT Nova Gorica 2:0 (25:21, 25:14)
HiT Nova Gorica : Ankaran Hrvatini 0:2 (15:25, 08:25)
Ankaran Hrvatini : Neptun Kanal 2:1 (25:21, 24:26, 15:06)
Neptun Kanal : ATK Grosuplje 2:0 (25:16, 25:17)
4. krog - nedelja, 10.03.2013 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper 0:2 (11:25, 20:25)
HiT Nova Gorica : ATK Grosuplje 1:2 (25:23, 23:25, 08:15)
ATK Grosuplje : Galeb grup Robotina 0:2 (17:25, 20:25)
Luka Koper : HiT Nova Gorica 2:0 (25:18, 25:12)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 1:2 (17:25, 25:23, 13:15)
Luka Koper : ATK Grosuplje 2:0 (25:16, 25:18)
ATK Grosuplje : Ankaran Hrvatini 0:2 (17:25, 18:25)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - OŠ Solkan - 10:00
HiT Nova Gorica : Neptun Kanal 0:2 (17:25, 23:25)
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 2:0 (25:14, 25:19)
Galeb grup Robotina : HiT Nova Gorica 1:2 (21:25, 25:21, 07:15)
6. krog - nedelja, 14.04.2013 - ŠD Kanal - 10:00
Neptun Kanal : Luka Koper 0:2 (24:26, 21:25)
Luka Koper : ATK Grosuplje 2:1 (25:17, 22:25, 15:05)
ATK Grosuplje : Neptun Kanal 0:2 (15:25, 15:25)
6. krog - nedelja, 14.04.2013 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 0:2 (13:25, 19:25)
Ankaran Hrvatini : HiT Nova Gorica 2:0 (25:14, 25:19)
HiT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 0:2 (17:25, 13:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 16 8 2 17 6 2,833 526 397 1,325
2 Neptun Kanal 16 8 2 17 6 2,833 517 451 1,146
3 Ankaran Hrvatini 14 7 3 16 8 2,000 514 420 1,224
4 Galeb grup Robotina 6 3 7 8 15 0,533 407 490 0,831
5 ATK Grosuplje 4 2 8 7 17 0,412 427 524 0,815
6 HiT Nova Gorica 4 2 8 5 18 0,278 410 519 0,790