Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - kadetinje - ZAHOD 1
 
1. krog - nedelja, 20.01.2013 - OŠ Kolezije, Ljubljana - 10:00
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:04, 25:15)
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice 0:2 (16:25, 02:25)
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball I 1:2 (25:12, 23:25, 13:15)
Calcit Volleyball I : Vital 1 Ljubljana 1:2 (17:25, 25:23, 10:15)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Bled ACH : Vital 1 Ljubljana 0:2 (15:25, 16:25)
Vital 1 Ljubljana : Calcit Volleyball I 2:0 (25:19, 25:18)
Calcit Volleyball I : Bled ACH 2:0 (25:21, 25:16)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 1:2 (23:25, 25:17, 13:15)
ŽOK Šentvid Žlindra : Mladi Jesenice 0:2 (11:25, 06:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:10, 25:17)
3. krog - nedelja, 17.02.2013 - OŠ Šmartno pod Šmarno goro - 10:00
ŽOK Šentvid Žlindra : Vital 1 Ljubljana 0:2 (15:25, 11:25)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:13, 25:15)
ŽOK Škofja Loka : Bled ACH 0:2 (14:25, 14:25)
Bled ACH : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:14, 26:24)
4. krog - nedelja, 10.03.2013 - OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 2:0 (25:22, 25:09)
Bled ACH : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:17, 25:15)
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volleyball I 0:2 (18:25, 18:25)
Calcit Volleyball I : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 12:25)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 2:0 (25:17, 25:11)
Bled ACH : Vital 1 Ljubljana 1:2 (25:21, 14:25, 09:15)
Vital 1 Ljubljana : Mladi Jesenice 2:0 (25:20, 25:22)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:16, 25:12)
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volleyball I 0:2 (25:27, 22:25)
Calcit Volleyball I : ŽOK Škofja Loka 0:2 (20:25, 22:25)
6. krog - nedelja, 14.04.2013 - OŠ Stranje - 10:00
Calcit Volleyball I : Bled ACH 1:2 (25:23, 19:25, 09:15)
Bled ACH : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:14, 25:15)
ŽOK Škofja Loka : Calcit Volleyball I 0:2 (22:25, 12:25)
6. krog - nedelja, 14.04.2013 - OŠ Kolezije, Ljubljana - 10:00
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:15, 25:09)
ŽOK Šentvid Žlindra : Mladi Jesenice 0:2 (11:25, 17:25)
Mladi Jesenice : Vital 1 Ljubljana 2:1 (14:25, 25:20, 15:09)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital 1 Ljubljana 18 9 1 19 4 4,750 528 361 1,463
2 Mladi Jesenice 16 8 2 17 5 3,400 507 336 1,509
3 Calcit Volleyball I 10 5 5 12 11 1,091 469 491 0,955
4 Bled ACH 10 5 5 11 11 1,000 439 441 0,995
5 ŽOK Škofja Loka 4 2 8 5 16 0,313 344 477 0,721
6 ŽOK Šentvid Žlindra 2 1 9 2 19 0,105 333 514 0,648