Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - kadetinje - VZHOD 1
 
1. krog - nedelja, 20.01.2013 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:08, 25:10)
Spodnja Savinjska : Prevalje 0:2 (23:25, 17:25)
Prevalje : Braslovče 0:2 (12:25, 16:25)
Kostmann Sl.Gradec : Spodnja Savinjska 0:2 (13:25, 12:25)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:2 (14:25, 11:25)
Prevalje : Swatycomet Zreče 2:1 (22:25, 25:14, 15:05)
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (18:25, 25:15, 13:15)
2. krog - nedelja, 03.02.2013 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Spodnja Savinjska 2:0 (25:09, 25:08)
Spodnja Savinjska : ŽOK Mislinja 2:1 (25:14, 24:26, 15:12)
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:2 (16:25, 04:25)
3. krog - nedelja, 03.03.2013 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Braslovče 0:2 (17:25, 16:25)
Spodnja Savinjska : Swatycomet Zreče 1:2 (20:25, 25:21, 14:16)
Braslovče : Spodnja Savinjska 2:0 (25:10, 25:12)
3. krog - nedelja, 03.03.2013 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:2 (12:25, 07:25)
Prevalje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:12, 25:07)
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (19:25, 13:25)
4. krog - nedelja, 10.03.2013 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : ŽOK Mislinja 2:0 (25:16, 25:23)
ŽOK Mislinja : Spodnja Savinjska 2:0 (25:17, 25:19)
Spodnja Savinjska : Prevalje 0:2 (10:25, 07:25)
Prevalje : Swatycomet Zreče 2:0 (25:12, 25:20)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
Spodnja Savinjska : Swatycomet Zreče 0:2 (14:25, 15:25)
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (21:25, 25:21, 13:15)
Kostmann Sl.Gradec : Spodnja Savinjska 2:0 (25:21, 25:20)
5. krog - nedelja, 17.03.2013 - ŠD Prevalje - 10:00
Prevalje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:18, 25:19)
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:2 (07:25, 07:25)
Braslovče : Prevalje 2:0 (25:14, 25:10)
6. krog - nedelja, 14.04.2013 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (14:25, 15:25)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 0:2 (12:25, 14:25)
Braslovče : Swatycomet Zreče 2:0 (25:12, 25:10)
Swatycomet Zreče : ŽOK Mislinja 1:2 (22:25, 25:21, 07:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Braslovče 20 10 0 20 0 max 500 224 2,232
2 Prevalje 16 8 2 16 5 3,200 464 333 1,393
3 Kostmann Sl.Gradec 10 5 5 10 12 0,833 379 467 0,812
4 Swatycomet Zreče 6 3 7 10 15 0,667 462 516 0,895
5 Spodnja Savinjska 4 2 8 5 17 0,294 375 489 0,767
6 ŽOK Mislinja 4 2 8 5 17 0,294 353 504 0,700