novice

10.3.2013
Maribor, 10. marca (STA) - Odbojkarice Nove KBM Branika iz Maribora so danes v finalu srednjeevropske lige v Mariboru premagale Post Schwechat s 3:0 (20, 20, 18) in ubranile lanski naslov prvakinj. Že pred tem so odbojkarice Calcita Volleyballa zasedle tretje mesto, potem ko so v malem finalu s 3:0 (23, 17, 24) premagale Slavio iz Bratislave.

10.3.2013
Bratislava, 10. marca (STA) - Odbojkarji ACH Volleyja so še petič postali zmagovalci srednjeevropske lige. V finalu zaključnega turnirja v Bratislavi so s 3:1 (26, -23, 16, 20) premagali Posojilnico Dob. Tretje mesto je zasedel Hypo Tirol Innsbruck, ki je v malem finalu s 3:2 premagal Unicef Bratislavo.

10.3.2013
Maribor, 10. marca (STA) - Odbojkarice Calcita Volleyballa so v srednjeevropski ligi zasedle tretje mesto. V malem finalu zaključnega turnirja v Mariboru so s 3:0 (23, 17, 24) premagale Slavio iz Bratislave.