Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod - VSI REZULTATI
 
1. krog - sobota 06.10.2012
ŽOK Partizan Šk.Loka : Luka Koper III 3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
ŽOK Vistra Domžale : Calcit Volleyball II 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
Santana Logatec : Vital 1 Ljubljana 1:3 (20:25, 25:18, 12:25, 19:25)
ŽOK Triglav Kranj II : Aquawatt Žirovnica 1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 17:25)
Kostak-Elmont : ŽOK Kočevje 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
Piran : Galeb grup Robotina 0:3 (13:25, 20:25, 11:25)
2. krog - sobota 13.10.2012
Luka Koper III : Galeb grup Robotina 0:3 (14:25, 18:25, 16:25)
ŽOK Kočevje : Piran 1:3 (25:14, 25:27, 19:25, 17:25)
Aquawatt Žirovnica : Kostak-Elmont 3:1 (23:25, 25:16, 26:24, 25:18)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:3 (25:22, 21:25, 16:25, 25:22, 11:15)
Calcit Volleyball II : Santana Logatec 3:0 (25:19, 25:12, 25:12)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Vistra Domžale 1:3 (19:25, 25:23, 18:25, 17:25)
3. krog - sobota 20.10.2012
ŽOK Vistra Domžale : Luka Koper III 3:0 (25:17, 25:22, 25:18)
Santana Logatec : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (13:25, 5:25, 24:26)
ŽOK Triglav Kranj II : Calcit Volleyball II 0:3 (22:25, 18:25, 26:28)
Kostak-Elmont : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:23, 25:10, 25:10)
Piran : Aquawatt Žirovnica 1:3 (23:25, 19:25, 25:13, 19:25)
Galeb grup Robotina : ŽOK Kočevje 3:1 (25:19, 16:25, 25:11, 25:16)
4. krog - sobota 27.10.2012
Luka Koper III : ŽOK Kočevje 3:1 (25:20, 16:25, 25:21, 25:19)
Aquawatt Žirovnica : Galeb grup Robotina 0:3 (25:27, 8:25, 18:25)
Vital 1 Ljubljana : Piran 3:1 (25:12, 27:25, 10:25, 25:21)
Calcit Volleyball II : Kostak-Elmont 3:0 (25:17, 25:21, 29:27)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj II 3:1 (25:8, 25:16, 19:25, 25:17)
ŽOK Vistra Domžale : Santana Logatec 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
5. krog - sobota 03.11.2012
Santana Logatec : Luka Koper III 3:2 (25:20, 25:22, 22:25, 13:25, 16:14)
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Vistra Domžale 1:3 (23:25, 15:25, 25:22, 18:25)
Kostak-Elmont : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:3 (21:25, 34:32, 25:19, 21:25, 4:15)
Piran : Calcit Volleyball II 0:3 (8:25, 13:25, 7:25)
Galeb grup Robotina : Vital 1 Ljubljana 3:1 (25:11, 23:25, 25:11, 25:16)
ŽOK Kočevje : Aquawatt Žirovnica 1:3 (17:25, 20:25, 25:13, 21:25)
6. krog - sobota 10.11.2012
Luka Koper III : Aquawatt Žirovnica 0:3 (12:25, 14:25, 23:25)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Kočevje 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 20:25)
Calcit Volleyball II : Galeb grup Robotina 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Piran 3:0 (25:21, 25:9, 25:16)
ŽOK Vistra Domžale : Kostak-Elmont 2:3 (22:25, 25:23, 26:24, 23:25, 12:15)
Santana Logatec : ŽOK Triglav Kranj II 3:1 (17:25, 25:17, 25:12, 25:19)
7. krog - sobota 17.11.2012
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper III 3:1 (25:23, 23:25, 25:18, 25:19)
Kostak-Elmont : Santana Logatec 3:1 (25:21, 22:25, 28:26, 25:10)
Piran : ŽOK Vistra Domžale 3:2 (27:25, 25:17, 17:25, 17:25, 15:11)
Galeb grup Robotina : ŽOK Partizan Šk.Loka 1:3 (23:25, 20:25, 25:21, 18:25)
ŽOK Kočevje : Calcit Volleyball II 0:3 (15:25, 14:25, 20:25)
Aquawatt Žirovnica : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:10, 25:19, 25:21)
8. krog - sobota 24.11.2012
Luka Koper III : Vital 1 Ljubljana 3:1 (16:25, 26:24, 25:19, 25:23)
Calcit Volleyball II : Aquawatt Žirovnica 0:3 (11:25, 20:25, 22:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Kočevje 3:0 (25:22, 25:22, 27:25)
ŽOK Vistra Domžale : Galeb grup Robotina 1:3 (25:19, 9:25, 11:25, 9:25)
Santana Logatec : Piran 3:0 (25:21, 25:20, 25:12)
ŽOK Triglav Kranj II : Kostak-Elmont 0:3 (22:25, 19:25, 16:25)
9. krog - sobota 01.12.2012
Kostak-Elmont : Luka Koper III 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
Piran : ŽOK Triglav Kranj II 3:1 (25:14, 15:25, 25:17, 25:11)
Galeb grup Robotina : Santana Logatec 3:1 (25:11, 26:28, 25:20, 25:14)
ŽOK Kočevje : ŽOK Vistra Domžale 1:3 (17:25, 20:25, 25:23, 20:25)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (15:25, 25:21, 26:24, 25:21)
Vital 1 Ljubljana : Calcit Volleyball II 0:3 (17:25, 20:25, 15:25)
10. krog - sobota 08.12.2012
Luka Koper III : Calcit Volleyball II 0:3 (13:25, 15:25, 7:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:23, 25:11, 25:13)
ŽOK Vistra Domžale : Aquawatt Žirovnica 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)
Santana Logatec : ŽOK Kočevje 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:21)
ŽOK Triglav Kranj II : Galeb grup Robotina 0:3 (12:25, 21:25, 19:25)
Kostak-Elmont : Piran 3:2 (14:25, 25:19, 19:25, 25:21, 15:13)
11. krog - sobota 15.12.2012
Piran : Luka Koper III 3:2 (23:25, 25:19, 17:25, 25:15, 15:13)
Galeb grup Robotina : Kostak-Elmont 3:0 (25:19, 25:13, 25:12)
ŽOK Kočevje : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:12, 25:20, 25:22)
Aquawatt Žirovnica : Santana Logatec 3:0 (25:17, 28:26, 25:20)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Vistra Domžale 1:3 (25:17, 23:25, 21:25, 11:25)
Calcit Volleyball II : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:2 (25:22, 12:25, 24:26, 25:12, 15:13)
12. krog - sobota 12.01.2013
Luka Koper III : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (18:25, 21:25, 12:25)
Calcit Volleyball II : ŽOK Vistra Domžale 3:0 (25:20, 25:15, 25:18)
Vital 1 Ljubljana : Santana Logatec 3:1 (25:21, 24:26, 25:14, 25:20)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (26:24, 25:18, 25:15)
ŽOK Kočevje : Kostak-Elmont 0:3 (20:25, 14:25, 21:25)
Galeb grup Robotina : Piran 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
13. krog - sobota 19.01.2013
Galeb grup Robotina : Luka Koper III 3:0 (25:15, 25:10, 25:14)
Piran : ŽOK Kočevje 3:2 (14:25, 25:17, 19:25, 25:17, 15:9)
Kostak-Elmont : Aquawatt Žirovnica 2:3 (23:25, 25:16, 9:25, 25:19, 8:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Vital 1 Ljubljana 1:3 (20:25, 25:14, 22:25, 17:25)
Santana Logatec : Calcit Volleyball II 1:3 (21:25, 25:23, 17:25, 17:25)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:3 (16:25, 25:17, 25:23, 17:25, 12:15)
14. krog - sobota 26.01.2013
Luka Koper III : ŽOK Vistra Domžale 3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:16)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Santana Logatec 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:16, 25:15, 25:11)
Vital 1 Ljubljana : Kostak-Elmont 3:1 (20:25, 25:17, 25:18, 27:25)
Aquawatt Žirovnica : Piran 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
ŽOK Kočevje : Galeb grup Robotina 1:3 (22:25, 16:25, 25:19, 21:25)
15. krog - sobota 02.02.2013
ŽOK Kočevje : Luka Koper III 3:2 (23:25, 18:25, 25:21, 25:16, 15:6)
Galeb grup Robotina : Aquawatt Žirovnica 3:2 (25:27, 25:22, 26:24, 22:25, 15:10)
Piran : Vital 1 Ljubljana 3:2 (22:25, 26:24, 25:17, 24:26, 15:11)
Kostak-Elmont : Calcit Volleyball II 2:3 (25:23, 20:25, 16:25, 25:22, 12:15)
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Partizan Šk.Loka 1:3 (25:27, 25:15, 25:27, 12:25)
Santana Logatec : ŽOK Vistra Domžale 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:23)
16. krog - sobota 09.02.2013
Luka Koper III : Santana Logatec 0:3 (17:25, 22:25, 16:25)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Triglav Kranj II 2:3 (17:25, 14:25, 25:19, 25:10, 8:15)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostak-Elmont 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:15)
Calcit Volleyball II : Piran 3:0 (25:13, 25:12, 25:10)
Vital 1 Ljubljana : Galeb grup Robotina 0:3 (9:25, 12:25, 20:25)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Kočevje 3:0 (25:16, 25:17, 25:17)
17. krog - sobota 16.02.2013
Aquawatt Žirovnica : Luka Koper III 3:0 (25:12, 25:16, 25:13)
ŽOK Kočevje : Vital 1 Ljubljana 3:1 (25:14, 25:21, 24:26, 25:18)
Galeb grup Robotina : Calcit Volleyball II 1:3 (25:12, 16:25, 24:26, 24:26)
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka 1:3 (21:25, 25:27, 25:12, 21:25)
Kostak-Elmont : ŽOK Vistra Domžale 2:3 (17:25, 22:25, 25:16, 29:27, 17:19)
ŽOK Triglav Kranj II : Santana Logatec 1:3 (25:16, 18:25, 19:25, 16:25)
18. krog - sobota 23.02.2013
Luka Koper III : ŽOK Triglav Kranj II 3:1 (25:17, 25:21, 19:25, 25:20)
Santana Logatec : Kostak-Elmont 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)
ŽOK Vistra Domžale : Piran 0:3 (23:25, 18:25, 18:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Galeb grup Robotina 2:3 (23:25, 19:25, 25:19, 25:22, 8:15)
Calcit Volleyball II : ŽOK Kočevje 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
Vital 1 Ljubljana : Aquawatt Žirovnica 0:3 (25:27, 22:25, 16:25)
19. krog - sobota 02.03.2013
Vital 1 Ljubljana : Luka Koper III 3:1 (25:8, 25:11, 11:25, 25:17)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volleyball II 3:2 (28:26, 15:25, 25:20, 19:25, 15:7)
ŽOK Kočevje : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:3 (25:20, 16:25, 25:15, 12:25, 10:15)
Galeb grup Robotina : ŽOK Vistra Domžale 3:1 (25:18, 25:20, 13:25, 25:7)
Piran : Santana Logatec 2:3 (21:25, 21:25, 25:19, 26:24, 13:15)
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
20. krog - sobota 09.03.2013
Luka Koper III : Kostak-Elmont 2:3 (19:25, 25:21, 25:19, 11:25, 11:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Piran 3:1 (25:22, 25:16, 27:29, 25:19)
Santana Logatec : Galeb grup Robotina 1:3 (22:25, 25:22, 18:25, 10:25)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Kočevje 3:0 (25:19, 25:15, 31:29)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica 2:3 (23:25, 25:10, 17:25, 25:22, 5:15)
Calcit Volleyball II : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)
21. krog - sobota 16.03.2013
Calcit Volleyball II : Luka Koper III 3:0 (25:9, 25:16, 25:19)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (14:25, 18:25, 18:25)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Vistra Domžale 3:0 (25:10, 25:15, 25:22)
ŽOK Kočevje : Santana Logatec 1:3 (22:25, 25:20, 12:25, 14:25)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)
Piran : Kostak-Elmont 3:2 (25:13, 25:13, 23:25, 12:25, 15:9)
22. krog - sobota 23.03.2013
Luka Koper III : Piran 2:3 (21:25, 25:22, 25:13, 15:25, 7:15)
Kostak-Elmont : Galeb grup Robotina 1:3 (26:28, 25:21, 19:25, 12:25)
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Kočevje 3:0 (25:23, 25:19, 25:12)
Santana Logatec : Aquawatt Žirovnica 3:1 (17:25, 26:24, 25:23, 25:16)
ŽOK Vistra Domžale : Vital 1 Ljubljana 3:2 (25:15, 15:25, 18:25, 25:19, 15:6)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Volleyball II 1:3 (16:25, 25:23, 21:25, 21:25)