Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod - RAZPORED
 
12. krog - sobota 12.01.2013
Luka Koper III : ŽOK Partizan Šk.Loka Šp.dvorana Bonifika, Koper (15:00)
Calcit Volleyball II : ŽOK Vistra Domžale OŠ Stranje (čet 17.01. - 17:30)
Vital 1 Ljubljana : Santana Logatec OŠ Kolezija (čet 10.01. - 18:00)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II Dvorana pod Stolom, Zabreznica (16:00)
ŽOK Kočevje : Kostak-Elmont OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Galeb grup Robotina : Piran OŠ Livade, Izola (19:00)
13. krog - sobota 19.01.2013
Galeb grup Robotina : Luka Koper III OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : ŽOK Kočevje Šp.dvorana Lucija, Portorož (15:00)
Kostak-Elmont : Aquawatt Žirovnica OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Vital 1 Ljubljana Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (16:00)
Santana Logatec : Calcit Volleyball II Šp.dvorana Logatec (17:00)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
14. krog - sobota 26.01.2013
Luka Koper III : ŽOK Vistra Domžale Šp.dvorana Bonifika, Koper (15:00)
Logatec : ŽOK Partizan Šk.Loka Šp.dvorana Logatec (14:00)
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav Kranj II OŠ Stranje (16:30)
Vital 1 Ljubljana : Kostak-Elmont OŠ Kolezija (15:30)
Aquawatt Žirovnica : Piran Dvorana pod Stolom, Zabreznica (15:00)
ŽOK Kočevje : Galeb grup Robotina OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
15. krog - sobota 02.02.2013
ŽOK Kočevje : Luka Koper III OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Galeb grup Robotina : Aquawatt Žirovnica OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : Vital 1 Ljubljana Šp.dvorana Lucija, Portorož (15:00)
Kostak-Elmont : Calcit Volleyball II OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Partizan Šk.Loka Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (16:00)
Santana Logatec : ŽOK Vistra Domžale Šp.dvorana Logatec (17:00)
16. krog - sobota 09.02.2013
Luka Koper III : Santana Logatec Šp.dvorana Bonifika, Koper (14:00)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Triglav Kranj II OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostak-Elmont OŠ Jela Janežiča Škofja Loka (sre 06.02. - 19:00)
Calcit Volleyball II : Piran OŠ Stranje (16:30)
Vital 1 Ljubljana : Galeb grup Robotina OŠ Kolezija (15:30)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Kočevje Dvorana pod Stolom, Zabreznica (16:00)
17. krog - sobota 16.02.2013
Aquawatt Žirovnica : Luka Koper III Dvorana pod Stolom, Zabreznica (17:00)
ŽOK Kočevje : Vital 1 Ljubljana OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Galeb grup Robotina : Calcit Volleyball II OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka Šp.dvorana Lucija, Portorož (14:30)
Kostak-Elmont : ŽOK Vistra Domžale OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Santana Logatec Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (pet 15.02. - 18:30)
18. krog - sobota 23.02.2013
Luka Koper III : ŽOK Triglav Kranj II Šp.dvorana Bonifika, Koper (14:00)
Santana Logatec : Kostak-Elmont Šp.dvorana Logatec (17:00)
ŽOK Vistra Domžale : Piran OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Galeb grup Robotina OŠ Jela Janežiča Škofja Loka (18:00)
Calcit Volleyball II : ŽOK Kočevje OŠ Stranje (16:30)
Vital 1 Ljubljana : Aquawatt Žirovnica OŠ Kolezija (15:30)
19. krog - sobota 02.03.2013
Vital 1 Ljubljana : Luka Koper III OŠ Kolezija (15:30)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volleyball II Dvorana pod Stolom, Zabreznica (17:00)
ŽOK Kočevje : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Galeb grup Robotina : ŽOK Vistra Domžale OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : Santana Logatec Šp.dvorana Lucija, Portorož (17:00)
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav Kranj II OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
20. krog - sobota 09.03.2013
Luka Koper III : Kostak-Elmont OŠ Koper (14:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Piran Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (pet 08.03. - 18:30)
Santana Logatec : Galeb grup Robotina Šp.dvorana Logatec (20:00)
ŽOK Vistra Domžale : ŽOK Kočevje OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica OŠ Jela Janežiča Škofja Loka (18:00)
Calcit Volleyball II : Vital 1 Ljubljana OŠ Stranje (16:30)
21. krog - sobota 16.03.2013
Calcit Volleyball II : Luka Koper III OŠ Stranje (16:30)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Kolezija (15:30)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Vistra Domžale Dvorana pod Stolom, Zabreznica (17:00)
ŽOK Kočevje : Santana Logatec OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (17:00)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj II OŠ Livade, Izola (19:00)
Piran : Kostak-Elmont Šp.dvorana Lucija, Portorož (14:30)
22. krog - sobota 23.03.2013
Luka Koper III : Piran OŠ Koper (15:00)
Kostak-Elmont : Galeb grup Robotina OŠ A.Bohoriča, Brestanica (18:00)
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Kočevje Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (16:00)
Santana Logatec : Aquawatt Žirovnica Šp.dvorana Logatec (19:30)
ŽOK Vistra Domžale : Vital 1 Ljubljana OŠ Ihan pri Domžalah (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Volleyball II OŠ Jela Janežiča Škofja Loka (18:00)