Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - vzhod - VSI REZULTATI
 
1. krog - sobota 29.09.2012
Braslovče II  : Slovenj Gradec II 3:2 (25:22, 11:25, 25:20, 18:25, 15:13)
Formis II : Kajuh Šoštanj 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
ŽOK Vuzenica : Prevalje II 3:2 (25:21, 22:25, 16:25, 25:19, 16:14)
Črna : Lenart 1:3 (25:13, 20:25, 18:25, 20:25)
Celje : ŽOK ZM Ljutomer 3:2 (16:25, 26:24, 25:21, 14:25, 15:9)
Turbina : Mežica 3:0 (25:14, 29:27, 25:21)
KLS Ljubno : Mozirje 0:3 (15:25, 22:25, 22:25)
2. krog - sobota 06.10.2012
Slovenj Gradec II : Mozirje 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
Mežica : KLS Ljubno 3:1 (25:11, 25:19, 20:25, 25:22)
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 3:2 (25:14, 25:15, 21:25, 18:25, 15:11)
Lenart : Celje 0:3 (15:25, 19:25, 12:25)
Prevalje II : Črna 2:3 (18:25, 25:23, 25:23, 19:25, 7:15)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Vuzenica 3:2 (18:25, 25:9, 24:26, 25:15, 15:11)
Braslovče II  : Formis II 0:3 (18:25, 12:25, 22:25)
3. krog - sobota 13.10.2012
Formis II : Slovenj Gradec II 3:0 (25:14, 27:25, 25:20)
ŽOK Vuzenica : Braslovče II  3:0 (25:22, 25:13, 25:16)
Črna : Kajuh Šoštanj 0:3 (25:27, 22:25, 15:25)
Celje : Prevalje II 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)
Turbina : Lenart 3:1 (25:17, 25:22, 17:25, 25:19)
KLS Ljubno : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (21:25, 20:25, 9:25)
Mozirje : Mežica 1:3 (19:25, 18:25, 25:19, 22:25)
4. krog - sobota 20.10.2012
Slovenj Gradec II : Mežica 0:3 (12:25, 20:25, 19:25)
ŽOK ZM Ljutomer : Mozirje 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)
Lenart : KLS Ljubno 2:3 (25:18, 25:22, 22:25, 27:29, 14:16)
Prevalje II : Turbina 2:3 (20:25, 25:17, 25:22, 13:25, 13:15)
Kajuh Šoštanj : Celje 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
Braslovče II  : Črna 0:3 (13:25, 8:25, 12:25)
Formis II : ŽOK Vuzenica 2:3 (25:16, 22:25, 24:26, 25:13, 13:15)
5. krog - sobota 27.10.2012
ŽOK Vuzenica : Slovenj Gradec II 2:3 (25:18, 15:25, 21:25, 25:17, 12:15)
Črna : Formis II 3:1 (25:23, 25:18, 21:25, 25:20)
Celje : Braslovče II  3:0 (25:17, 25:20, 25:8)
Turbina : Kajuh Šoštanj 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
KLS Ljubno : Prevalje II 1:3 (23:25, 22:25, 25:11, 17:25)
Mozirje : Lenart 3:0 (25:11, 25:16, 25:23)
Mežica : ŽOK ZM Ljutomer 3:1 (25:27, 25:20, 25:23, 25:20)
6. krog - sobota 03.11.2012
Slovenj Gradec II : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (26:24, 25:22, 25:20)
Lenart : Mežica 2:3 (21:25, 25:19, 25:21, 25:27, 9:15)
Prevalje II : Mozirje 1:3 (23:25, 17:25, 25:14, 10:25)
Kajuh Šoštanj : KLS Ljubno 2:3 (28:30, 25:22, 25:18, 18:25, 8:15)
Braslovče II  : Turbina 1:3 (22:25, 26:24, 21:25, 23:25)
Formis II : Celje 2:3 (25:22, 20:25, 14:25, 25:18, 6:15)
ŽOK Vuzenica : Črna 3:1 (25:20, 20:25, 25:18, 25:18)
7. krog - sobota 10.11.2012
Črna : Slovenj Gradec II 3:0 (25:19, 25:15, 27:25)
Celje : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:20, 25:10, 25:12)
Turbina : Formis II 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
KLS Ljubno : Braslovče II  3:2 (26:24, 25:16, 14:25, 24:26, 15:5)
Mozirje : Kajuh Šoštanj 1:3 (25:16, 17:25, 11:25, 21:25)
Mežica : Prevalje II 2:3 (25:15, 20:25, 25:17, 16:25, 4:15)
ŽOK ZM Ljutomer : Lenart 3:0 (25:11, 25:15, 25:21)
8. krog - sobota 17.11.2012
Slovenj Gradec II : Lenart 3:1 (25:21, 19:25, 25:16, 25:17)
Prevalje II : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (16:25, 20:25, 21:25)
Kajuh Šoštanj : Mežica 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
Braslovče II  : Mozirje 3:2 (25:17, 12:25, 25:23, 9:25, 15:9)
Formis II : KLS Ljubno 0:3 (23:25, 22:25, 20:25)
ŽOK Vuzenica : Turbina 0:3 (16:25, 23:25, 23:25)
Črna : Celje 0:3 (17:25, 13:25, 15:25)
9. krog - sobota 24.11.2012
Celje : Slovenj Gradec II 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
Turbina : Črna 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)
KLS Ljubno : ŽOK Vuzenica 2:3 (19:25, 25:18, 18:25, 25:10, 13:15)
Mozirje : Formis II 3:2 (26:24, 25:27, 25:15, 11:25, 15:8)
Mežica : Braslovče II  3:1 (25:18, 20:25, 25:23, 25:22)
ŽOK ZM Ljutomer : Kajuh Šoštanj 0:3 (19:25, 17:25, 13:25)
Lenart : Prevalje II 0:3 (20:25, 22:25, 19:25)
10. krog - sobota 01.12.2012
Slovenj Gradec II : Prevalje II 3:2 (25:18, 25:23, 17:25, 15:25, 15:11)
Kajuh Šoštanj : Lenart 3:0 (25:9, 25:20, 29:27)
Braslovče II  : ŽOK ZM Ljutomer 1:3 (13:25, 17:25, 25:18, 17:25)
Formis II : Mežica 3:1 (25:22, 25:22, 19:25, 25:22)
ŽOK Vuzenica : Mozirje 3:2 (16:25, 25:12, 17:25, 25:19, 15:8)
Črna : KLS Ljubno 3:0 (25:18, 25:21, 25:7)
Celje : Turbina 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)
11. krog - sobota 08.12.2012
Turbina : Slovenj Gradec II 3:0 (25:17, 25:21, 25:14)
KLS Ljubno : Celje 3:1 (14:25, 25:19, 25:23, 25:20)
Mozirje : Črna 3:2 (23:25, 25:17, 22:25, 25:14, 15:6)
Mežica : ŽOK Vuzenica 3:2 (25:20, 25:21, 26:28, 17:25, 15:6)
ŽOK ZM Ljutomer : Formis II 3:2 (25:22, 25:12, 22:25, 20:25, 15:13)
Lenart : Braslovče II  3:0 (25:13, 25:20, 25:21)
Prevalje II : Kajuh Šoštanj 0:3 (20:25, 14:25, 22:25)
12. krog - sobota 15.12.2012
Slovenj Gradec II : Kajuh Šoštanj 0:3 (15:25, 23:25, 20:25)
Braslovče II  : Prevalje II 1:3 (19:25, 25:17, 25:27, 19:25)
Formis II : Lenart 1:3 (20:25, 17:25, 25:9, 23:25)
ŽOK Vuzenica : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:17, 25:15, 25:9)
Črna : Mežica 3:1 (25:10, 21:25, 25:17, 25:20)
Celje : Mozirje 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:16)
Turbina : KLS Ljubno 0:3 (19:25, 20:25, 25:27)
13. krog - sobota 22.12.2012
KLS Ljubno : Slovenj Gradec II 3:0 (25:16, 25:14, 29:27)
Mozirje : Turbina 1:3 (25:10, 17:25, 21:25, 16:25)
Mežica : Celje 0:3 (13:25, 22:25, 15:25)
ŽOK ZM Ljutomer : Črna 3:1 (25:19, 17:25, 25:16, 25:18)
Lenart : ŽOK Vuzenica 1:3 (17:25, 21:25, 29:27, 22:25)
Prevalje II : Formis II 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:17)
Kajuh Šoštanj : Braslovče II  3:0 (25:11, 25:9, 25:14)
14. krog - sobota 12.01.2013
Slovenj Gradec II : Braslovče II  3:0 (25:17, 25:14, 28:26)
Kajuh Šoštanj : Formis II 3:2 (25:22, 21:25, 17:25, 25:19, 17:15)
Prevalje II : ŽOK Vuzenica 2:3 (21:25, 25:21, 25:23, 14:25, 8:15)
Lenart : Črna 1:3 (19:25, 19:25, 25:17, 17:25)
ŽOK ZM Ljutomer : Celje 0:3 (21:25, 18:25, 14:25)
Mežica : Turbina 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
Mozirje : KLS Ljubno 1:3 (19:25, 15:25, 28:26, 17:25)
15. krog - sobota 19.01.2013
Mozirje : Slovenj Gradec II 3:1 (17:25, 25:10, 25:17, 25:20)
KLS Ljubno : Mežica 3:0 (25:11, 25:7, 25:13)
Turbina : ŽOK ZM Ljutomer 3:2 (25:23, 27:29, 17:25, 25:20, 15:12)
Celje : Lenart 3:1 (25:10, 25:17, 22:25, 25:15)
Črna : Prevalje II 3:2 (20:25, 25:16, 19:25, 25:20, 15:7)
ŽOK Vuzenica : Kajuh Šoštanj 2:3 (25:22, 21:25, 25:17, 22:25, 13:15)
Formis II : Braslovče II  3:2 (25:27, 21:25, 25:16, 25:17, 15:12)
16. krog - sobota 26.01.2013
Slovenj Gradec II : Formis II 1:3 (25:20, 18:25, 18:25, 19:25)
Braslovče II  : ŽOK Vuzenica 1:3 (20:25, 20:25, 25:17, 25:27)
Kajuh Šoštanj : Črna 3:0 (25:20, 25:16, 25:9)
Prevalje II : Celje 1:3 (25:20, 21:25, 6:25, 14:25)
Lenart : Turbina 0:3 (24:26, 22:25, 12:25)
ŽOK ZM Ljutomer : KLS Ljubno 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)
Mežica : Mozirje 3:1 (26:24, 20:25, 26:24, 27:25)
17. krog - sobota 02.02.2013
Mežica : Slovenj Gradec II 3:1 (17:25, 25:13, 25:16, 25:18)
Mozirje : ŽOK ZM Ljutomer 2:3 (15:25, 25:19, 29:27, 13:25, 7:15)
KLS Ljubno : Lenart 3:0 (25:19, 25:18, 25:21)
Turbina : Prevalje II 3:0 (25:21, 26:24, 25:16)
Celje : Kajuh Šoštanj 1:3 (23:25, 20:25, 25:18, 25:27)
Črna : Braslovče II  3:0 (28:26, 25:19, 25:22)
ŽOK Vuzenica : Formis II 3:1 (23:25, 25:15, 25:17, 25:19)
18. krog - sobota 09.02.2013
Slovenj Gradec II : ŽOK Vuzenica 3:2 (28:26, 19:25, 25:22, 23:25, 15:9)
Formis II : Črna 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
Braslovče II  : Celje 0:3 (14:25, 14:25, 13:25)
Kajuh Šoštanj : Turbina 3:2 (18:25, 23:25, 25:12, 25:12, 15:9)
Prevalje II : KLS Ljubno 3:2 (25:20, 22:25, 26:24, 19:25, 15:11)
Lenart : Mozirje 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
ŽOK ZM Ljutomer : Mežica 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
19. krog - sobota 16.02.2013
ŽOK ZM Ljutomer : Slovenj Gradec II 3:1 (25:15, 24:26, 25:20, 25:21)
Mežica : Lenart 3:2 (25:14, 24:26, 25:18, 22:25, 15:10)
Mozirje : Prevalje II 3:0 (25:22, 25:17, 25:9)
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj 2:3 (28:26, 23:25, 25:19, 22:25, 13:15)
Turbina : Braslovče II  3:0 (26:24, 25:14, 26:24)
Celje : Formis II 3:1 (25:27, 25:18, 25:17, 25:14)
Črna : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
20. krog - sobota 23.02.2013
Slovenj Gradec II : Črna 3:0 (25:12, 25:16, 25:12)
ŽOK Vuzenica : Celje 2:3 (17:25, 25:20, 25:20, 22:25, 2:15)
Formis II : Turbina 1:3 (25:17, 17:25, 16:25, 15:25)
Braslovče II  : KLS Ljubno 0:3 (20:25, 18:25, 16:25)
Kajuh Šoštanj : Mozirje 3:2 (25:18, 15:25, 31:33, 25:17, 19:17)
Prevalje II : Mežica 3:0 (25:17, 25:16, 31:29)
Lenart : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:16, 25:19, 25:13)
21. krog - sobota 02.03.2013
Lenart : Slovenj Gradec II 3:1 (25:17, 25:18, 22:25, 25:12)
ŽOK ZM Ljutomer : Prevalje II 1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 23:25)
Mežica : Kajuh Šoštanj 2:3 (26:24, 18:25, 25:22, 13:25, 11:15)
Mozirje : Braslovče II  3:0 (25:18, 25:20, 25:10)
KLS Ljubno : Formis II 3:0 (25:14, 25:20, 25:20)
Turbina : ŽOK Vuzenica 3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 27:25)
Celje : Črna 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)
22. krog - sobota 09.03.2013
Slovenj Gradec II : Celje 0:3 (18:25, 14:25, 21:25)
Črna : Turbina 1:3 (13:25, 26:24, 12:25, 16:25)
ŽOK Vuzenica : KLS Ljubno 0:3 (18:25, 21:25, 26:28)
Formis II : Mozirje 3:2 (25:23, 16:25, 25:17, 21:25, 15:12)
Braslovče II  : Mežica 0:3 (16:25, 18:25, 23:25)
Kajuh Šoštanj : ŽOK ZM Ljutomer 3:1 (25:13, 25:22, 22:25, 25:19)
Prevalje II : Lenart 3:2 (25:21, 25:23, 19:25, 11:25, 17:15)
23. krog - sobota 16.03.2013
Prevalje II : Slovenj Gradec II 0:3 (12:25, 12:25, 14:25)
Lenart : Kajuh Šoštanj 0:3 (11:25, 22:25, 11:25)
ŽOK ZM Ljutomer : Braslovče II  3:0 (25:9, 25:11, 25:13)
Mežica : Formis II 3:2 (25:17, 24:26, 25:13, 16:25, 15:12)
Mozirje : ŽOK Vuzenica 2:3 (25:21, 26:24, 17:25, 20:25, 11:25)
KLS Ljubno : Črna 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)
Turbina : Celje 1:3 (20:25, 25:11, 19:25, 11:25)
24. krog - sobota 23.03.2013
Slovenj Gradec II : Turbina 3:2 (25:23, 17:25, 25:22, 21:25, 15:9)
Celje : KLS Ljubno 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:7)
Črna : Mozirje 3:1 (23:25, 25:18, 25:16, 18:)
ŽOK Vuzenica : Mežica 0:3 (21:25, 14:25, 14:25)
Formis II : ŽOK ZM Ljutomer 1:3 (25:22, 24:26, 18:25, 13:25)
Braslovče II  : Lenart 1:3 (19:25, 27:25, 22:25, 16:25)
Kajuh Šoštanj : Prevalje II 3:1 (22:25, 25:12, 27:25, 25:14)
25. krog - sobota 30.03.2013
Kajuh Šoštanj : Slovenj Gradec II 3:0 (25:22, 25:13, 25:11)
Prevalje II : Braslovče II  3:1 (25:20, 25:20, 27:29, 25:23)
Lenart : Formis II 3:1 (25:13, 25:9, 21:25, 25:14)
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Vuzenica 3:2 (24:26, 21:25, 25:19, 25:22, 15:6)
Mežica : Črna 1:3 (23:25, 25:11, 15:25, 12:25)
Mozirje : Celje 3:2 (25:15, 20:25, 25:19, 18:25, 15:10)
KLS Ljubno : Turbina 3:1 (25:17, 25:19, 18:25, 25:16)
26. krog - sobota 06.04.2013
Slovenj Gradec II : KLS Ljubno 2:3 (19:25, 10:25, 25:23, 25:15, 7:15)
Turbina : Mozirje 1:3 (18:25, 17:25, 25:16, 26:24)
Celje : Mežica 3:1 (20:25, 25:18, 25:19, 28:26)
Črna : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:15, 25:19, 25:18)
ŽOK Vuzenica : Lenart 3:1 (25:19, 25:19, 21:25, 25:19)
Formis II : Prevalje II 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
Braslovče II  : Kajuh Šoštanj 2:3 (25:22, 25:22, 17:25, 20:25, 1:15)