Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - vzhod - RAZPORED
 
14. krog - sobota 12.01.2013
Slovenj Gradec II : Braslovče II  Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
Kajuh Šoštanj : Formis II POŠ Topolšica (18:00)
ŽOK Vuzenica : Prevalje II OŠ Vuzenica (17:00)
Lenart : Črna OŠ Lenart (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : Celje ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Mežica : Turbina ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : KLS Ljubno Šp.dvorana Mozirje (18:00)
15. krog - sobota 19.01.2013
Mozirje : Slovenj Gradec II OŠ Ljubno ob Savinji (16:00)
KLS Ljubno : Mežica OŠ Ljubno ob Savinji (pet 18.01. - 19:00)
Turbina : ŽOK ZM Ljutomer OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Celje : Lenart OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Črna : Prevalje II OŠ Črna (18:00)
ŽOK Vuzenica : Kajuh Šoštanj OŠ Vuzenica (17:00)
Formis II : Braslovče II  VŠD Hoče (14:30)
16. krog - sobota 26.01.2013
Slovenj Gradec II : Formis II Gimnazija Slovenj Gradec (17:00)
Braslovče II  : ŽOK Vuzenica OŠ Braslovče (17:00)
Kajuh Šoštanj : Črna POŠ Topolšica (18:00)
Prevalje II : Celje Šp.dvorana Prevalje (16:30)
Lenart : Turbina OŠ Lenart (16:30)
ŽOK ZM Ljutomer : KLS Ljubno ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Mežica : Mozirje ŠD Mežica (17:00)
17. krog - sobota 02.02.2013
Mežica : Slovenj Gradec II ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : ŽOK ZM Ljutomer Šp.dvorana Mozirje (18:00)
KLS Ljubno : Lenart OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Turbina : Prevalje II OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Celje : Kajuh Šoštanj OŠ Frana Kranjca Celje (pet 01.02. - 17:30)
Črna : Braslovče II  OŠ Črna (17:00)
ŽOK Vuzenica : Formis II OŠ Vuzenica (17:00)
18. krog - sobota 09.02.2013
Slovenj Gradec II : ŽOK Vuzenica Gimnazija Slovenj Gradec (17:00)
Formis II : Črna VŠD Hoče (16:30)
Braslovče II  : Celje OŠ Braslovče (15:00)
Kajuh Šoštanj : Turbina POŠ Topolšica (pet 08.02. - 18:00)
Prevalje II : KLS Ljubno Šp.dvorana Prevalje (16:30)
Lenart : Mozirje OŠ Lenart (17:00)
Mežica : ŽOK ZM Ljutomer ŠD Mežica (17:00)
19. krog - sobota 16.02.2013
ŽOK ZM Ljutomer : Slovenj Gradec II ŠD OŠ Ljutomer (19:00)
Mežica : Lenart ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : Prevalje II Šp.dvorana Mozirje (18:00)
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Turbina : Braslovče II  OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Celje : Formis II OŠ Frana Kranjca Celje (sre 13.02. - 18:00)
Črna : ŽOK Vuzenica OŠ Črna (17:00)
20. krog - sobota 23.02.2013
Slovenj Gradec II : Črna Gimnazija Slovenj Gradec (17:00)
ŽOK Vuzenica : Celje OŠ Vuzenica (17:00)
Formis II : Turbina VŠD Hoče (14:00)
Braslovče II  : KLS Ljubno OŠ Braslovče (15:00)
Kajuh Šoštanj : Mozirje POŠ Topolšica (18:00)
Mežica : Prevalje II ŠD Mežica (17:00)
Lenart : ŽOK ZM Ljutomer OŠ Lenart (17:00)
21. krog - sobota 02.03.2013
Lenart : Slovenj Gradec II OŠ Lenart (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : Prevalje II ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Mežica : Kajuh Šoštanj ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : Braslovče II  Šp.dvorana Mozirje (18:00)
KLS Ljubno : Formis II OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Turbina : ŽOK Vuzenica OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Celje : Črna OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
22. krog - sobota 09.03.2013
Slovenj Gradec II : Celje Gimnazija Slovenj Gradec (17:00)
Črna : Turbina OŠ Črna (18:00)
ŽOK Vuzenica : KLS Ljubno OŠ Vuzenica (17:00)
Formis II : Mozirje VŠD Hoče (14:00)
Mežica : Braslovče II  ŠD Mežica (17:00)
Kajuh Šoštanj : ŽOK ZM Ljutomer POŠ Topolšica (18:00)
Prevalje II : Lenart Šp.dvorana Prevalje (pet 08.03. - 18:00)
23. krog - sobota 16.03.2013
Prevalje II : Slovenj Gradec II Šp.dvorana Prevalje (15:30)
Lenart : Kajuh Šoštanj OŠ Lenart (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : Braslovče II  ŠD OŠ Ljutomer (19:00)
Mežica : Formis II ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : ŽOK Vuzenica Šp.dvorana Mozirje (18:00)
KLS Ljubno : Črna OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Turbina : Celje OŠ R.Robiča, Limbuš (15:00)
24. krog - sobota 23.03.2013
Slovenj Gradec II : Turbina Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
Celje : KLS Ljubno OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Črna : Mozirje OŠ Črna (18:00)
ŽOK Vuzenica : Mežica OŠ Vuzenica (17:00)
Formis II : ŽOK ZM Ljutomer VŠD Hoče (16:30)
Braslovče II  : Lenart OŠ Braslovče (17:00)
Kajuh Šoštanj : Prevalje II POŠ Topolšica (18:00)
25. krog - sobota 30.03.2013
Kajuh Šoštanj : Slovenj Gradec II POŠ Topolšica (18:00)
Prevalje II : Braslovče II  Šp.dvorana Prevalje (16:30)
Lenart : Formis II OŠ Lenart (17:00)
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Vuzenica ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Mežica : Črna ŠD Mežica (17:00)
Mozirje : Celje Šp.dvorana Mozirje (18:00)
KLS Ljubno : Turbina OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
26. krog - sobota 06.04.2013
Slovenj Gradec II : KLS Ljubno Gimnazija Slovenj Gradec (18:00)
Turbina : Mozirje OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Celje : Mežica OŠ Frana Kranjca Celje (17:00)
Črna : ŽOK ZM Ljutomer OŠ Črna (18:00)
ŽOK Vuzenica : Lenart OŠ Vuzenica (17:00)
Formis II : Prevalje II VŠD Hoče (16:30)
Braslovče II  : Kajuh Šoštanj OŠ Braslovče (17:00)