Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL moški - zahod - RAZPORED
 
12. krog - sobota 12.01.2013
Ljubljana volley : Astec Triglav II OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
Calcit Volleyball II : Braslovče OŠ Stranje (14:00)
Prigo Brezovica : Črnuče ACH II ŠD Balon, Brezovica (18:00)
MOK Kočevje : GO Volley I OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Bled ACH : Salonit Anhovo II OŠ Bled (16:00)
13. krog - sobota 19.01.2013
Bled ACH : Ljubljana volley OŠ Bled (16:00)
Salonit Anhovo II : MOK Kočevje Šp.dvorana Kanal (16:00)
GO Volley I : Prigo Brezovica Šp.dvorana Prvačina (pet 18.01. - 18:30)
SIP Šempeter II : Calcit Volleyball II ŠD OŠ Šempeter (15:00)
Braslovče : Astec Triglav II OŠ Braslovče (19:00)
14. krog - sobota 26.01.2013
Ljubljana volley : Braslovče OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
Astec Triglav II : SIP Šempeter II Šp.dvorana Planina, Kranj (15:30)
Calcit Volleyball II : Črnuče ACH II OŠ Stranje (14:00)
Prigo Brezovica : Salonit Anhovo II ŠD Balon, Brezovica (18:00)
MOK Kočevje : Bled ACH OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
15. krog - sobota 02.02.2013
MOK Kočevje : Ljubljana volley OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Bled ACH : Prigo Brezovica OŠ Bled (16:00)
GO Volley I : Calcit Volleyball II Šp.dvorana Prvačina (pet 01.02. - 18:30)
Črnuče ACH II : Astec Triglav II Gimnazija Bežigrad, Peričeva 4, LJ (17:00)
SIP Šempeter II : Braslovče ŠD OŠ Šempeter (17:00)
16. krog - sobota 09.02.2013
Ljubljana volley : SIP Šempeter II OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
Braslovče : Črnuče ACH II OŠ Braslovče (19:00)
Astec Triglav II : GO Volley I Šp.dvorana Planina, Kranj (15:30)
Calcit Volleyball II : Salonit Anhovo II OŠ Stranje (14:00)
Prigo Brezovica : MOK Kočevje ŠD Balon, Brezovica (pet 08.02. - 18:30)
17. krog - sobota 16.02.2013
Prigo Brezovica : Ljubljana volley ŠD Balon, Brezovica (18:00)
Bled ACH : Calcit Volleyball II OŠ Bled (16:00)
Salonit Anhovo II : Astec Triglav II Šp.dvorana Kanal (16:00)
GO Volley I : Braslovče Šp.dvorana Prvačina (pet 15.02. - 18:30)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter II Gimnazija Bežigrad, Peričeva 4, LJ (18:00)
18. krog - sobota 23.02.2013
Ljubljana volley : Črnuče ACH II OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
SIP Šempeter II : GO Volley I ŠD OŠ Šempeter (čet 21.02. - 19:00)
Braslovče : Salonit Anhovo II OŠ Braslovče (19:00)
Astec Triglav II : Bled ACH Šp.dvorana Planina, Kranj (15:30)
Calcit Volleyball II : MOK Kočevje OŠ Stranje (14:00)
19. krog - sobota 02.03.2013
Prigo Brezovica : Calcit Volleyball II ŠD Balon, Brezovica (18:00)
MOK Kočevje : Astec Triglav II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Bled ACH : Braslovče OŠ Bled (16:00)
Salonit Anhovo II : SIP Šempeter II Šp.dvorana Kanal (16:00)
GO Volley I : Črnuče ACH II Šp.dvorana Prvačina (pet 01.03. - 18:30)
20. krog - sobota 09.03.2013
Ljubljana volley : GO Volley I OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
Črnuče ACH II : Salonit Anhovo II Gimnazija Bežigrad, Peričeva 4, LJ (17:00)
SIP Šempeter II : Bled ACH ŠD OŠ Šempeter (17:00)
Braslovče : MOK Kočevje OŠ Braslovče (19:00)
Astec Triglav II : Prigo Brezovica Šp.dvorana Planina, Kranj (15:30)
21. krog - sobota 16.03.2013
Calcit Volleyball II : Ljubljana volley OŠ Stranje (14:00)
Prigo Brezovica : Braslovče ŠD Balon, Brezovica (18:00)
MOK Kočevje : SIP Šempeter II OŠ Zbora odposlancev, Kočevje (19:30)
Bled ACH : Črnuče ACH II OŠ Bled (16:00)
Salonit Anhovo II : GO Volley I Šp.dvorana Kanal (16:00)
22. krog - sobota 23.03.2013
Ljubljana volley : Salonit Anhovo II OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana (17:00)
GO Volley I : Bled ACH Šp.dvorana Prvačina (pet 22.03. - 18:30)
Črnuče ACH II : MOK Kočevje OŠ Danile Kumar, Ljubljana (14:00)
SIP Šempeter II : Prigo Brezovica ŠD OŠ Šempeter (17:00)
Astec Triglav II : Calcit Volleyball II Šp.dvorana Planina, Kranj (15:30)