Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL moški - vzhod - RAZPORED
 
12. krog - sobota 12.01.2013
Gokop Fram : Šoštanj Topolšica II OŠ Fram (19:00)
Turbina : Maribor III OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Črna : Endal-Vuzenica OŠ Črna (19:00)
13. krog - sobota 19.01.2013
Hoče mladi : Maribor II VŠD Hoče (16:30)
Mislinja : Turbina OŠ Mislinja (19:00)
Maribor III : Šoštanj Topolšica II OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
14. krog - sobota 26.01.2013
Gokop Fram : Maribor III OŠ Fram (19:00)
Šoštanj Topolšica II : Mislinja Šp.dvorana Šoštanj (19:00)
Turbina : Endal-Vuzenica OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Črna : Hoče mladi OŠ Črna (sob 02.02. - 19:00)
15. krog - sobota 02.02.2013
Maribor II : Gokop Fram OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
Endal-Vuzenica : Šoštanj Topolšica II OŠ Vuzenica (19:00)
Mislinja : Maribor III OŠ Mislinja (19:00)
16. krog - sobota 09.02.2013
Gokop Fram : Mislinja OŠ Fram (19:00)
Maribor III : Endal-Vuzenica OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
Turbina : Hoče mladi OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Črna : Maribor II OŠ Črna (19:00)
17. krog - sobota 16.02.2013
Črna : Gokop Fram OŠ Črna (19:00)
Hoče mladi : Šoštanj Topolšica II VŠD Hoče (16:30)
Endal-Vuzenica : Mislinja OŠ Vuzenica (19:00)
18. krog - sobota 23.02.2013
Gokop Fram : Endal-Vuzenica OŠ Fram (sre 20.02. - 18:00)
Maribor III : Hoče mladi OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
Turbina : Maribor II OŠ R.Robiča, Limbuš (sob 16.02. - 17:00)
19. krog - sobota 02.03.2013
Črna : Turbina OŠ Črna (19:00)
Maribor II : Šoštanj Topolšica II OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
Hoče mladi : Mislinja VŠD Hoče (16:30)
20. krog - sobota 09.03.2013
Hoče mladi : Endal-Vuzenica VŠD Hoče (16:30)
Maribor III : Maribor II OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
Šoštanj Topolšica II : Črna Šp.dvorana Šoštanj (17:00)
21. krog - sobota 16.03.2013
Turbina : Gokop Fram OŠ R.Robiča, Limbuš (17:00)
Črna : Maribor III OŠ Črna (19:00)
Maribor II : Mislinja OŠ B.Ilicha, Maribor (16:00)
22. krog - sobota 23.03.2013
Gokop Fram : Hoče mladi OŠ Fram (17:00)
Endal-Vuzenica : Maribor II OŠ Vuzenica (19:00)
Mislinja : Črna OŠ Mislinja (19:00)
Šoštanj Topolšica II : Turbina Šp.dvorana Šoštanj (17:00)