Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske - zahod - RAZPORED
 
10. krog - sobota 19.01.2013
ŽOK Triglav Kranj : VOLLEYBALLjubljana Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (19:00)
TPV Novo mesto : ATK Grosuplje II Šp.dvorana Marof, Novo mesto (16:00)
Mladi Jesenice : Ankaran Hrvatini OŠ T.Čufar, Jesenice (pet 18.01. - 20:00)
Luka Koper mlade : Vital Ljubljana Šp.dvorana Bonifika, Koper (17:00)
HIT Nova Gorica II : Neptun Kanal OŠ Solkan (pet 18.01. - 19:30)
11. krog - sobota 26.01.2013
HIT Nova Gorica II : ŽOK Triglav Kranj OŠ Solkan (pet 25.01. - 19:30)
Neptun Kanal : Luka Koper mlade Šp.dvorana Kanal (16:00)
Vital Ljubljana : Mladi Jesenice OŠ Kolezija, Ljubljana (pet 25.01. - 18:30)
Ankaran Hrvatini : TPV Novo mesto OŠ Hrvatini (18:00)
ATK Grosuplje II : VOLLEYBALLjubljana Šp.dvorana Brinje, Grosuplje (17:30)
12. krog - sobota 02.02.2013
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje II Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (19:00)
VOLLEYBALLjubljana : Ankaran Hrvatini OŠ Karel Destovnik Kajuh, Ljubljana (pet 01.02. - 20:00)
TPV Novo mesto : Vital Ljubljana Šp.dvorana Marof, Novo mesto (pet 01.02. - 19:00)
Mladi Jesenice : Neptun Kanal OŠ T.Čufar, Jesenice (14:30)
Luka Koper mlade : HIT Nova Gorica II OŠ Koper (15:00)
13. krog - sobota 09.02.2013
Luka Koper mlade : ŽOK Triglav Kranj Šp.dvorana Bonifika, Koper (17:00)
HIT Nova Gorica II : Mladi Jesenice OŠ Solkan (pet 08.02. - 19:30)
Neptun Kanal : TPV Novo mesto Šp.dvorana Kanal (16:00)
Vital Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana OŠ Kolezija, Ljubljana (19:00)
Ankaran Hrvatini : ATK Grosuplje II OŠ Hrvatini (sre 06.02. - 20:00)
14. krog - sobota 16.02.2013
ŽOK Triglav Kranj : Ankaran Hrvatini Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (pet 15.02. - 20:30)
ATK Grosuplje II : Vital Ljubljana Šp.dvorana Brinje, Grosuplje (15:00)
VOLLEYBALLjubljana : Neptun Kanal OŠ Karel Destovnik Kajuh, Ljubljana (19:00)
TPV Novo mesto : HIT Nova Gorica II Šp.dvorana Marof, Novo mesto (sre 20.02. - 20:00)
Mladi Jesenice : Luka Koper mlade OŠ T.Čufar, Jesenice (pet 15.02. - 20:00)
15. krog - sobota 23.02.2013
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj OŠ T.Čufar, Jesenice (pet 22.02. - 20:00)
Luka Koper mlade : TPV Novo mesto Šp.dvorana Bonifika, Koper (17:00)
HIT Nova Gorica II : VOLLEYBALLjubljana OŠ Solkan (pet 22.02. - 19:30)
Neptun Kanal : ATK Grosuplje II Šp.dvorana Kanal (16:00)
Vital Ljubljana : Ankaran Hrvatini OŠ Kolezija, Ljubljana (pet 22.02. - 18:30)
16. krog - sobota 02.03.2013
ŽOK Triglav Kranj : Vital Ljubljana Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (19:00)
Ankaran Hrvatini : Neptun Kanal OŠ Hrvatini (18:00)
ATK Grosuplje II : HIT Nova Gorica II Šp.dvorana Brinje, Grosuplje (15:00)
VOLLEYBALLjubljana : Luka Koper mlade OŠ Karel Destovnik Kajuh, Ljubljana (19:00)
TPV Novo mesto : Mladi Jesenice Šp.dvorana Marof, Novo mesto (16:00)
17. krog - sobota 09.03.2013
TPV Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj Šp.dvorana Marof, Novo mesto (16:00)
Mladi Jesenice : VOLLEYBALLjubljana OŠ T.Čufar, Jesenice (14:30)
Luka Koper mlade : ATK Grosuplje II OŠ Koper (17:00)
HIT Nova Gorica II : Ankaran Hrvatini OŠ Solkan (pet 08.03. - 19:30)
Neptun Kanal : Vital Ljubljana Šp.dvorana Kanal (16:00)
18. krog - sobota 16.03.2013
ŽOK Triglav Kranj : Neptun Kanal Šp.dvorana Zlato polje, Kranj (19:00)
Vital Ljubljana : HIT Nova Gorica II OŠ Kolezija, Ljubljana (pet 15.03. - 18:30)
Luka Koper mlade : Ankaran Hrvatini Šp.dvorana Bonifika, Koper (15:00)
ATK Grosuplje II : Mladi Jesenice 0 (0:00)
VOLLEYBALLjubljana : TPV Novo mesto OŠ Karel Destovnik Kajuh, Ljubljana (19:00)