Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske - vzhod - VSI REZULTATI
 
1. krog - sobota 13.10.2012
Prevalje : SwatyComet Zreče 3:0 (25:14, 25:13, 25:12)
Benedikt : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:0 (25:18, 25:11, 25:18)
Aliansa II : ŽOK Mislinja 3:0 (25:9, 25:19, 25:9)
M.Sobota : Braslovče 0:3 (6:25, 16:25, 15:25)
Kostmann Sl.Gradec : Nova KBM Branik II 3:0 (25:16, 25:18, 25:17)
2. krog - sobota 20.10.2012
SwatyComet Zreče : Nova KBM Branik II 2:3 (17:25, 25:6, 21:25, 25:20, 8:15)
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (27:25, 25:8, 25:21)
ŽOK Mislinja : M.Sobota 0:3 (17:25, 15:25, 26:28)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Aliansa II 0:3 (18:25, 21:25, 24:26)
Prevalje : Benedikt 2:3 (25:21, 25:22, 24:26, 21:25, 11:15)
3. krog - sobota 27.10.2012
Benedikt : SwatyComet Zreče 3:0 (25:15, 25:20, 25:11)
Aliansa II : Prevalje 3:2 (23:25, 25:17, 16:25, 25:22, 15:13)
M.Sobota : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:2 (25:18, 25:20, 18:25, 24:26, 18:16)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 3:0 (25:7, 25:11, 25:7)
Nova KBM Branik II : Braslovče 0:3 (18:25, 17:25, 11:25)
4. krog - sobota 10.11.2012
SwatyComet Zreče : Braslovče 0:3 (11:25, 9:25, 16:25)
ŽOK Mislinja : Nova KBM Branik II 0:3 (17:25, 21:25, 13:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (12:25, 18:25, 25:20, 15:25)
Prevalje : M.Sobota 3:2 (28:26, 21:25, 25:21, 21:25, 15:12)
Benedikt : Aliansa II 3:1 (25:21, 22:25, 27:25, 26:24)
5. krog - sobota 17.11.2012
Aliansa II : SwatyComet Zreče 3:1 (23:25, 25:23, 25:12, 25:9)
M.Sobota : Benedikt 1:3 (16:25, 19:25, 25:18, 13:25)
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 3:1 (25:9, 22:25, 25:10, 25:22)
Nova KBM Branik II : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:2 (25:22, 15:25, 20:25, 25:15, 15:13)
Braslovče : ŽOK Mislinja 3:0 (25:15, 25:10, 25:8)
6. krog - sobota 24.11.2012
SwatyComet Zreče : ŽOK Mislinja 3:0 (26:24, 25:19, 25:22)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Braslovče 0:3 (19:25, 11:25, 20:25)
Prevalje : Nova KBM Branik II 3:2 (18:25, 25:23, 25:10, 14:25, 15:11)
Benedikt : Kostmann Sl.Gradec 2:3 (14:25, 25:21, 21:25, 25:20, 11:15)
Aliansa II : M.Sobota 2:3 (26:24, 22:25, 17:25, 25:13, 15:17)
7. krog - sobota 01.12.2012
M.Sobota : SwatyComet Zreče 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)
Kostmann Sl.Gradec : Aliansa II 3:1 (20:25, 25:20, 25:18, 25:17)
Nova KBM Branik II : Benedikt 0:3 (18:25, 17:25, 20:25)
Braslovče : Prevalje 3:0 (25:16, 25:13, 25:12)
ŽOK Mislinja : ŽOK AC Prstec Ptuj 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
8. krog - sobota 08.12.2012
SwatyComet Zreče : ŽOK AC Prstec Ptuj 0:3 (20:25, 17:25, 19:25)
Prevalje : ŽOK Mislinja 3:0 (25:17, 25:10, 25:17)
Benedikt : Braslovče 1:3 (25:21, 22:25, 15:25, 17:25)
Aliansa II : Nova KBM Branik II 3:0 (25:13, 25:22, 25:18)
M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (18:25, 17:25, 14:25)
9. krog - sobota 15.12.2012
Kostmann Sl.Gradec : SwatyComet Zreče 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)
Nova KBM Branik II : M.Sobota 3:1 (25:19, 25:22, 22:25, 25:21)
Braslovče : Aliansa II 3:0 (25:5, 25:19, 25:15)
ŽOK Mislinja : Benedikt 0:3 (8:25, 13:25, 17:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Prevalje 3:0 (25:8, 25:17, 25:22)
10. krog - sobota 19.01.2013
SwatyComet Zreče : Prevalje 1:3 (13:25, 25:16, 22:25, 23:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Benedikt 3:0 (25:21, 25:19, 26:24)
ŽOK Mislinja : Aliansa II 1:3 (20:25, 11:25, 25:20, 10:25)
Braslovče : M.Sobota 3:0 (25:17, 25:6, 25:17)
Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)
11. krog - sobota 26.01.2013
Nova KBM Branik II : SwatyComet Zreče 3:1 (25:19, 16:25, 25:8, 25:22)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 1:3 (21:25, 25:16, 19:25, 13:25)
M.Sobota : ŽOK Mislinja 3:0 (25:19, 25:12, 25:15)
Aliansa II : ŽOK AC Prstec Ptuj 0:3 (22:25, 19:25, 17:25)
Benedikt : Prevalje 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
12. krog - sobota 02.02.2013
SwatyComet Zreče : Benedikt 0:3 (21:25, 22:25, 23:25)
Prevalje : Aliansa II 1:3 (21:25, 25:18, 21:25, 23:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : M.Sobota 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (9:25, 13:25, 28:30)
Braslovče : Nova KBM Branik II 3:0 (25:18, 25:22, 25:16)
13. krog - sobota 09.02.2013
Braslovče : SwatyComet Zreče 3:0 (25:11, 25:15, 25:15)
Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja 3:0 (25:7, 25:19, 25:12)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
M.Sobota : Prevalje 1:3 (22:25, 25:22, 22:25, 18:25)
Aliansa II : Benedikt 3:0 (25:11, 25:16, 26:24)
14. krog - sobota 16.02.2013
SwatyComet Zreče : Aliansa II 0:3 (16:25, 18:25, 18:25)
Benedikt : M.Sobota 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (14:25, 25:21, 20:25, 19:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Nova KBM Branik II 3:1 (25:12, 25:21, 23:25, 25:18)
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:3 (6:25, 24:26, 7:25)
15. krog - sobota 23.02.2013
ŽOK Mislinja : SwatyComet Zreče 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)
Braslovče : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:0 (25:11, 25:14, 25:22)
Nova KBM Branik II : Prevalje 3:0 (25:18, 25:21, 27:25)
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
M.Sobota : Aliansa II 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)
16. krog - sobota 02.03.2013
SwatyComet Zreče : M.Sobota 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)
Aliansa II : Kostmann Sl.Gradec 2:3 (21:25, 25:22, 25:23, 4:25, 12:15)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
Prevalje : Braslovče 0:3 (13:25, 21:25, 13:25)
ŽOK AC Prstec Ptuj : ŽOK Mislinja 3:0 (25:10, 25:18, 25:20)
17. krog - sobota 09.03.2013
ŽOK AC Prstec Ptuj : SwatyComet Zreče 3:0 (26:24, 25:23, 25:16)
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:3 (11:25, 17:25, 22:25)
Braslovče : Benedikt 3:0 (25:20, 25:13, 25:22)
Nova KBM Branik II : Aliansa II 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
Kostmann Sl.Gradec : M.Sobota 3:0 (25:23, 25:20, 25:15)
18. krog - sobota 16.03.2013
SwatyComet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (13:25, 25:27, 21:25)
M.Sobota : Nova KBM Branik II 1:3 (22:25, 25:22, 14:25, 21:25)
Aliansa II : Braslovče 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
Benedikt : ŽOK Mislinja 3:0 (25:10, 25:17, 25:13)
Prevalje : ŽOK AC Prstec Ptuj 3:1 (25:17, 25:18, 20:25, 25:20)