Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske - vzhod - RAZPORED
 
10. krog - sobota 19.01.2013
SwatyComet Zreče : Prevalje ŠD Zreče (18:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : Benedikt ŠD Gimnazija Ptuj (18:00)
ŽOK Mislinja : Aliansa II OŠ Mislinja (17:00)
Braslovče : M.Sobota OŠ Braslovče (17:00)
Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec Draš center, Maribor (16:00)
11. krog - sobota 26.01.2013
Nova KBM Branik II : SwatyComet Zreče Draš center, Maribor (pet 25.01. - 17:00)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče Gimnazija Slovenj Gradec (19:00)
M.Sobota : ŽOK Mislinja OŠ II Murska Sobota (19:00)
Aliansa II : ŽOK AC Prstec Ptuj ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Benedikt : Prevalje Šp.dvorana Benedikt (18:00)
12. krog - sobota 02.02.2013
SwatyComet Zreče : Benedikt ŠD Zreče (18:00)
Prevalje : Aliansa II Šp.dvorana Prevalje (18:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : M.Sobota ŠD Gimnazija Ptuj (pet 01.02. - 18:00)
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec OŠ Mislinja (17:00)
Braslovče : Nova KBM Branik II OŠ Braslovče (19:00)
13. krog - sobota 09.02.2013
Braslovče : SwatyComet Zreče OŠ Braslovče (17:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja Draš center, Maribor (16:00)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK AC Prstec Ptuj Gimnazija Slovenj Gradec (19:00)
M.Sobota : Prevalje OŠ II Murska Sobota (14:00)
Aliansa II : Benedikt ŠD OŠ Šempeter (16:30)
14. krog - sobota 16.02.2013
SwatyComet Zreče : Aliansa II ŠD Zreče (18:00)
Benedikt : M.Sobota Šp.dvorana Benedikt (18:00)
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec Šp.dvorana Prevalje (18:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK AC Prstec Ptuj Draš center, Maribor (16:00)
ŽOK Mislinja : Braslovče OŠ Mislinja (17:00)
15. krog - sobota 23.02.2013
ŽOK Mislinja : SwatyComet Zreče OŠ Mislinja (17:00)
Braslovče : ŽOK AC Prstec Ptuj OŠ Braslovče (17:00)
Nova KBM Branik II : Prevalje Draš center, Maribor (16:00)
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt Gimnazija Slovenj Gradec (19:00)
M.Sobota : Aliansa II OŠ II Murska Sobota (19:00)
16. krog - sobota 02.03.2013
SwatyComet Zreče : M.Sobota ŠD Zreče (18:00)
Aliansa II : Kostmann Sl.Gradec ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Benedikt : Nova KBM Branik II Šp.dvorana Benedikt (18:00)
Prevalje : Braslovče Šp.dvorana Prevalje (pet 01.03. - 18:00)
ŽOK AC Prstec Ptuj : ŽOK Mislinja ŠD Gimnazija Ptuj (18:00)
17. krog - sobota 09.03.2013
ŽOK AC Prstec Ptuj : SwatyComet Zreče ŠD Gimnazija Ptuj (18:00)
ŽOK Mislinja : Prevalje OŠ Mislinja (17:00)
Braslovče : Benedikt OŠ Braslovče (17:00)
Nova KBM Branik II : Aliansa II Draš center, Maribor (16:00)
Kostmann Sl.Gradec : M.Sobota Gimnazija Slovenj Gradec (19:00)
18. krog - sobota 16.03.2013
SwatyComet Zreče : Kostmann Sl.Gradec ŠD Zreče (18:00)
M.Sobota : Nova KBM Branik II OŠ II Murska Sobota (19:00)
Aliansa II : Braslovče ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Benedikt : ŽOK Mislinja Šp.dvorana Benedikt (18:00)
Prevalje : ŽOK AC Prstec Ptuj Šp.dvorana Prevalje (18:00)