Odbojka
 
 
 
 
 
KONČNE UVRSTITVE - STAREJŠI DEČKI, DEKLICE - tekmovana sezona 2012/2013
 
STAREJŠI DEČKI   STAREJŠE DEKLICE
         
1.  Hoče   1.  Nova KBM Branik I
2.  SIP Šempeter   2.  Vital 1 Ljubljana
3.  ACH Zmajčki   3.  Braslovče
4.  Krka   4.  Mladi Jesenice
5.  KEKOOprema Žužemberk   5.  Piran
6.  Gokop Fram   6.  Neptun Kanal
7.  Salonit Anhovo   7.  Formis I

8.

 Maribor  

8.

 Prevalje
9.  Calcit Volleyball   9.  Calcit Volleyball I
10.  UKO Kropa   10.  ŽOK Triglav Kranj I
11.  Murexin   11.  Mežica
12.  TAB Mežica   12.  Kostmann Sl.Gradec
13.  ŠD Brezovica   13.  Ankaran Hrvatini
   Kostanjevica na Krki   14.  ŽOK Vuzenica
   Panvita Pomgrad   15.  Bled ACH
   Mislinja   16.  Formis II
17.  ACH Zmajčki II   17.  ATK Grosuplje
   Astec Triglav   18.  Mozirje
   Fužinar Metal Ravne   19.  ŽOK Kočevje
   Braslovče   20.  Ruše - MS Design
21.  BenQuick Logatec   21.  Calje
   SEP Mokronog   22.  Lagev bar
   Galeja   23.  HiT Nova Gorica
   Šoštanj Topolšica   24.  KEKOOprema Žućžemberk
25.  ACH Zmajčki III   25.  ŽOK Šentvid Žlindra
   Bled ACH      Vital 2 Ljubljana
   Endal Vuzenica      Luka Koper
28.  Ljubljana volley      Kostak Elmont

 

 MOK Kočevje      ŽOK Triglav Kranj II
   BenQuick Logatec 2      ŽOK Mislinja
         KLS Ljubno
         ŽOK ZM Ljutomer
         Turbina
     

34.

 Vital 3 Ljubljana
         VOLLEYBALLjubljana3
         Galeb grup Robotina
         POK Krško
         Radovljica ACH
         Prevalje II
         Spodnja Savinjska
         ŽOK Kema Puconci
         ŽOK Elektro Dvoršak
     

43.

 ŽOK Šentvid Žlindra2
         VOLLEYBALLjubljana1
         BenQuick Logatec
         ATK Grosuplje II
         ŽOK Škofja Loka
         Črna
         Kajuh Šoštanj
         Lenart-Cerkvenjak
         Galeja-Branik
     

52.

 ŽOK Domžale
         Calcit Volleyball II
         Luka Koper II
         ŽOK TPV Novo mesto
         Žirovnica
         Dravograd
         Swatycomet Zreče
     

 

 Lendava
         Benedikt
     

61.

 Krim Vital Ljubljana
         VOLLEYBALLjubljana2
         ŽOK Škofja Loka II
         Prebold
         Nova KBM Branik II