Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - starejše deklice - zahod 2
 
1. krog - nedelja, 06.01.2013 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Triglav Kranj I : Vital 1 Ljubljana 1:2 (23:25, 25:18, 09:15)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 0:2 (15:25, 06:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:14, 27:25)
Vital 1 Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:12, 25:14)
2. krog - nedelja, 27.01.2013 - OŠ Bled - 10:00
Bled ACH : ATK Grosuplje 2:0 (25:16, 25:10)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 0:2 (20:25, 17:25)
Mladi Jesenice : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:08, 25:20)
KEKOOprema Žužemberk : Bled ACH 0:2 (19:25, 17:25)
3. krog - nedelja, 10.02.2013 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:18, 25:16)
Bled ACH : Vital 1 Ljubljana 0:2 (19:25, 19:25)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (13:25, 25:21, 15:05)
KEKOOprema Žužemberk : Bled ACH 1:2 (25:22, 14:25, 09:15)
4. krog - nedelja, 24.03.2013 - OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 2:0 (25:20, 25:09)
Bled ACH : Vital 1 Ljubljana 0:2 (18:25, 11:25)
Vital 1 Ljubljana : Mladi Jesenice 0:2 (13:25, 13:25)
4. krog - nedelja, 24.03.2013 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:20, 24:26, 15:11)
KEKOOprema Žužemberk : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (10:25, 14:25)
ŽOK Triglav Kranj I : ATK Grosuplje 2:1 (25:14, 20:25, 15:03)
5. krog - nedelja, 07.04.2013 - OŠ T.Čufar, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 2:0 (25:16, 25:17)
Bled ACH : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:23, 25:04)
ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice 0:2 (23:25, 22:25)
5. krog - nedelja, 07.04.2013 - OŠ Žužemberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : ATK Grosuplje 2:1 (15:25, 25:23, 17:15)
ATK Grosuplje : Vital 1 Ljubljana 0:2 (18:25, 21:25)
Vital 1 Ljubljana : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:11, 25:18)
6. krog - nedelja, 21.04.2013 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (25:12, 13:25, 11:15)
ŽOK Triglav Kranj I : Bled ACH 2:0 (25:19, 25:15)
Bled ACH : ATK Grosuplje 0:2 (24:26, 12:25)
6. krog - nedelja, 21.04.2013 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital 1 Ljubljana : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (22:25, 25:13, 16:14)
KEKOOprema Žužemberk : Mladi Jesenice 0:2 (13:25, 13:25)
Mladi Jesenice : Vital 1 Ljubljana 0:2 (20:25, 22:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Mladi Jesenice 18 9 1 18 2 9,000 494 334 1,479
2 Vital 1 Ljubljana 18 9 1 18 5 3,600 500 413 1,211
3 ŽOK Triglav Kranj I 10 5 5 12 12 1,000 481 446 1,078
4 Bled ACH 8 4 6 8 13 0,615 411 438 0,938
5 ATK Grosuplje 4 2 8 7 17 0,412 418 512 0,816
6 KEKOOprema Žužemberk 2 1 9 5 19 0,263 391 552 0,708