Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2. krog
 
skupina "I" torek 27.09.2011     OŠ Koper       17:30
Luka Koper : Ankaran 2:0 (25:08, 25:13) 1. Luka Koper 4 2:0 4:0 100:39
Ankaran : Piran 2:0 (25:15, 25:23) 2. Ankaran 2 1:1 2:2  71:88
Piran : Luka Koper 0:2 (05:25, 13:25) 3. Piran 0 0:2 0:4  56:100
     

 

skupina "J" nedelja 02.10.2011     OŠ Stranje       10:00
Calcit Volleyball : Olimp Ljubljana 2:0 (25:08, 25:10) 1. Calcit Volleyball 4 2:0 4:0 100:51
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 0:2 (11:25, 10:25) 2. ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:2  83:71
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball 0:2 (21:25, 12:25) 3. Olimp Ljubljana 0 0.2 0:4  39:100
       
skupina "K" nedelja 02.10.2011     OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00
Mladi Jesenice : Tabor Modri val 2:0 (25:22, 25:21) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:0 100:76
Tabor Modri val : HIT Nova Gorica 2:0 (25:06, 25:15) 2. HIT Nova Gorica 2 1:1 2:2  93:71
HIT Nova Gorica : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 14:25) 3. Tabor Modri val 0 0:2 0:4  54:100
     

 

skupina "L" torek 04.10.2011     OŠ Kolezija, LJ       17:00
Vital : ATK Grosuplje 2:0 (25:10, 25:21) 1. Vital 4 2:0 4:0 100:61
ATK Grosuplje : TPV Novo mesto 2:0 (25:21, 25:17) 2. ATK Grosuplje 2 1:1 2:2  81:88
TPV Novo mesto : Vital 0:2 (17:25, 13:25) 3. TPV Novo mesto 0 0:2 0:4  68:100
       
skupina "M" nedelja 02.10.2011     OŠ I.Cankarja, Ljutomer       10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik 0:2 (07:25, 07:25) 1. Nova KBM Branik 4 2:0 4:0 100:42
Nova KBM Branik : Benedikt 2:0 (25:14, 25:14) 2. ŽOK ZM Ljutomer 2 1.1 2:2 64:87
Benedikt : ŽOK ZM Ljutomer 0:2 (17:25, 20:25) 3. Benedikt 0 0.2 0:4 65:100
     

 

skupina "N" nedelja 02.10.2011     ŠD Prevalje       10:00
Prevalje : Formis 2:0 (25:13, 25:14) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:61
Formis : Turbina 2:0 (25:17, 25:16) 2. Formis 2 1:1 2:2 77:83
Turbina : Prevalje 0:2 (13:25, 21:25) 3. Turbina 0 0:2 0:4 67:100
       
skupina "O" nedelja 02.10.2011     Gimnazija Sl.Gradec       10:00
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 0:2 (17:25, 08:25) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:51
Braslovče : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:08, 25:18) 2. Kostmann Sl.Gradec 2 1:1 2:3 87:109
ŽOK Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:22, 21:25, 13:15) 3. ŽOK Vuzenica 0 0:2 1:4 85:112
     

 

skupina "P" nedelja 02.10.2011     OŠ Mislinja       10:00
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:14, 25:11) 1. ŽOK Mislinja 4 2:0 4:1 111:86
Kajuh Šoštanj : Aliansa 0:2 (15:25, 11:25) 2. Aliansa 2 1:1 3:2 111:87
Aliansa : ŽOK Mislinja 1:2 (22:25, 25:20, 14:16) 3. Kajuh Šoštanj 0 0:2 0:4 51:100