Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 1. krog
 
skupina "A" nedelja 25.09.2011     OŠ Hrvatini       10:00
Ankaran : Piran 2:0 (25:12, 25:17) 1. Ankaran 4 2:0 4:0 100:29
Piran : Galeb grup Robotina 2:0 b.b. 2. Piran 2 1:1 2.2 79:50
Galeb grup Robotina : Ankaran 0:2 b.b. 3. Galeb grup Robotina 0 0:2 0:4 0:100
     

 

skupina"B" nedelja 25.09.2011   OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : Aquawatt Žirovnica 2:0 25:16, 26:24)  
ŽOK Triglav Kranj : Bled ACH 2:0 (25:14, 25:18)  
Calcit Volleyball : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (25:18, 24:26, 14:16) ŽOK Triglav Kranj v  1/4 finale kot 1.
Aquawatt Žirovnica : Bled ACH 2:0 (25:16, 25:19)  
Calcit Volleyball : Aquawatt Žirovnica 2:0 (25:09, 25:15) Calcit Volleyball v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "C" nedelja 25.09.2011   OŠ Solkan ob 10:00
HIT Nova Gorica : ŽOK Šentvid 2:0 (25:19, 25:15)  
Neptun Kanal : Tabor Modri val 2:0 (25:20, 25:19)  
HIT Nova Gorica : Neptun Kanal 2:0 (25:15, 25:13) HIT Nova Gorica v  1/4 finale kot 1.
ŽOK Šentvid : Tabor Modri val 1:2 (24:26, 26:24, 11:15)  
Neptun Kanal : Tabor Modri val 1:2 (12:25, 25:18, 12:15) Tabor Modri val v 1/4 finale kot 2.
       
skupina"D" nedelja 25.09.2011 dve igrišči ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : Santana Logatec 2:0 (25:13, 25:20)  
TPV Novo mesto : ŽOK Domžale 2:0 (25:09, 25:11)  
ATK Grosuplje : TPV Novo mesto 0:2 (18:25, 22:25) TPV Novo mesto v  1/4 finale kot 1.
Santana Logatec : ŽOK Domžale 1:2 (23:25, 25:15, 11:15)  
ATK Grosuplje : ŽOK Domžale 2:0 (25:11, 25:16) ATK Grosuplje v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "E" nedelja 25.09.2011   ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Lendava 2:0 (25:07, 25:15)  
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:13, 25:12)  
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 0:2 (16:25, 13:25) Benedikt v  1/4 finale kot 1.
Lendava : ŽOK Kema Puconci 0:2 (18:25, 21:25)  
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:15, 25:08) ŽOK ZM Ljutomer v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "F" nedelja 25.09.2011   I. gimnazija, Maribor ob 10:00
Maribor : Turbina 2:1 (25:20, 22:25, 15:07)  
Formis : Ruše 2:0 (25:15, 25:13)  
Maribor : Formis 0:2 (22:25, 12:25) Formis v  1/4 finale kot 1.
Turbina : Ruše 2:1 (25:17, 26:28, 15:10)  
Maribor : Turbina 0:2 (14:25, 21:25) Turbina v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "G" nedelja 25.09.2011     Gimnazija Sl.Gradec       10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 1:2 (26:24, 06:25, 17:19) 1. ŽOK Vuzenica 4 2:0 4:1 118:67
ŽOK Vuzenica : Mežica 2:0 (25:11, 25:07) 2. Kostmann Sl.Gradec 2 1.1 3:2 99:101
Mežica : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (18:25, 15:25) 3. Mežica 0 0:2 0:4 51:100
     

 

skupina "H" nedelja 25.09.2011 dve igrišči ŠD Gimnazija Ptuj ob 10:00
ŽOK Elektro Dvoršak : ŽOK Mislinja 0:2 (09:25, 12:25)  
Kajuh Šoštanj : Cinkarna Celje 2:0 (25:23, 25:19)  
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:14, 25:12) ŽOK Mislinja v  1/4 finale kot 1.
ŽOK Elektro Dvoršak : Cinkarna Celje 0:2 (15:25, 10:25)  
Kajuh Šoštanj : Cinkarna Celje 2:1 (25:19, 14:25, 15:12) Kajuh Šoštanj v 1/4 finale kot 2.