Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINCI - območna prvenstvo
 
skupina "A" nedelja 25.09.2011 dve igrišči ŠD Žirovnica ob 10:00
Krka : Bled ACH 0:2 (16:25, 10:25)  
National Žirovnica : SEP Mokronog 2:0 (25:19, 25:10)  
Krka : National Žirovnica 1:2 (25:18, 13:25, 10:15) National Žirovnica v 1/4 finale kot 1.
Bled ACH : SEP Mokronog 0:2 (21:25, 10.25)
Krka : SEP Mokronog 2:0 (25:15, 25:14) Krka v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "B" nedelja 25.09.2011     ŠD Kanal       10:00
Salonit Anhovo : Ljubljana Volley 2:0 (25:06, 25:12) 1. Salonit Anhovo 4 2:0 4:0 100:52
Ljubljana Volley : Brezovica 0:2 (09:25, 17:25) 2. Brezovica 2 1:1 2:2 84:76
Brezovica : Salonit Anhovo 0:2 (21:25, 13:25) 3. Ljubljana Volley 0 0:2 0:4 44:100
     

 

skupina "C" nedelja 25.09.2011   ŠD GAJ Kočevje ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 2:0 (25:11, 25:13)  
Astec Triglav : UKO Kropa 2:0 (25:08, 25:20)  
KEKOOprema Žužemberk : Astec Triglav 2:0 (28:26, 25:19) KEKOOprema Žužember v 1/4 finale kot 1.
MOK Kočevje : UKO Kropa 2:0 (25:22, 25:18)  
Astec Triglav : MOK Kočevje 2:0 (25:13, 25:17-+) Astec Triglav v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "D" nedelja 25.09.2011   OŠ D.Kumar, LJ ob 10:00
Calcit Volleyball : Črnuče ACH I 1:2 (25:15, 22:25, 13:15)  
Santana Logatec : Črnuče ACH II 2:0 (25:07, 25:08)  
Črnuče ACH I : Santana Logatec 2:1 (24:26, 25:21, 15:10) Črnuče ACH I v 1/4 finale kot 1.
Calcit Volleyball : Črnuče ACH II 2:0 (25:07, 25:14)  
Santana Logatec : Calcit Volleyball 0:2 (17:25, 18:25) Calcit Volleyball v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "E" nedelja 25.09.2011     OŠ Šempeter       10:00
SIP Šempeter : Braslovče 2:0 (25:22, 25:18) 1. SIP Šempeter 4 2:0 4:0 100:81
Braslovče : Šoštanj Topolšica 0:2 (20:25, 22:25) 2. Šoštanj Topolšica 2 1:1 2:2 91:92
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter 0:2 (18:25, 23:25) 3. Braslovče 0 0:2 0:4 82:100
     

 

skupina "F" nedelja 25.09.2011     OŠ II.M.Sobota       11:00
Panvita Galex : Hoče 0:2 (23:25, 19:25) 1. Maribor 4 2:0 4:0 100:75
Hoče : Maribor 0:2 (16:25, 14:25) 2. Hoče 2 1:1 2:2 80:92
Maribor : Panvita Galex 2:0 (25:22, 25:23) 3. Panvita Galex 0 0:2 0.4 87:100
       
skupina "G" nedelja 25.09.2011     ŠD Sl.Bistrica       10:00
Murexin : Gokop Fram 2:1 (25:19, 21:25, 15:12) 1. Murexin 4 2:0 4:1 111:87
Gokop Fram : Turbina 2:0 (25:23, 25:23) 2. Gokop Fram 2 1:2 3:2 106:107
Turbina : Murexin 0:2 (13:25, 18:25) 3. Turbina 0 0:2 0:4 77:100
     

 

skupina "H" četrtek 22.09.2011     ŠD Mežica       11:00
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 0:2 (07:25, 12:25) 1.  Fužinar Metal Ravne  4 2:0 4:0 100:59
Fužinar Metal Ravne : Mislinja 2:0 (25:21, 25:19) 2.  TAB Mežica  2 1:1 2:2 69:86
Mislinja : TAB Mežica 0:2 (15:25, 21:25) 3.  Mislinja  0 0:2 0:4 76:100