Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske - REZULTATI
 
1. krog - sobota 08.10.2011
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje 3:1 (25:22, 24:26, 25:16, 25:22)
Nova KBM Branik II : Murska Sobota 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
Vital Ljubljana : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:22, 25:15, 25:23)
Ankaran : TPV Novo mesto 3:1 (25:14, 23:25, 25:16, 25:19)
Kostak-Elmont : Benedikt 0:3 (17:25, 17:25, 13:25)
Braslovče : SwatyComet Zreče 3:0 (25:11, 25:20, 25:15)
2. krog - sobota 15.10.2011
ATK Grosuplje : SwatyComet Zreče 3:0 (25:14, 25:16, 25:9)
Benedikt : Braslovče 1:3 (24:26, 25:22, 23:25, 19:25)
TPV Novo mesto : Kostak-Elmont 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)
Kostmann Sl.Gradec : Ankaran 0:3 (24:26, 16:25, 8:25)
Murska Sobota : Vital Ljubljana 3:0 (25:16, 25:20, 27:25)
ŽOK Triglav Kranj : Nova KBM Branik II 0:3 (21:25, 15:25, 17:25)
3. krog - sobota 22.10.2011
Nova KBM Branik II : ATK Grosuplje 2:3 (25:17, 23:25, 25:17, 23:25, 10:15)
Vital Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (15:25, 25:21, 25:21, 18:25, 12:15)
Ankaran : Murska Sobota 0:3 (19:25, 23:25, 13:25)
Kostak-Elmont : Kostmann Sl.Gradec 2:3 (22:25, 20:20, 24:26, 25:22, 13:15)
Braslovče : TPV Novo mesto 3:0 (25:12, 25:11, 25:14)
SwatyComet Zreče : Benedikt 1:3 (24:26, 18:25, 27:25, 10:25)
4. krog - sobota 29.10.2011
ATK Grosuplje : Benedikt 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)
TPV Novo mesto : SwatyComet Zreče 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 23:25)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
Murska Sobota : Kostak-Elmont 3:0 (25:13, 25:19, 25:17)
ŽOK Triglav Kranj : Ankaran 1:3 (26:24, 12:25, 18:25, 18:25)
Nova KBM Branik II : Vital Ljubljana 3:1 (23:25, 25:21, 25:9, 25:8)
5. krog - sobota 05.11.2011
Vital Ljubljana : ATK Grosuplje 1:3 (25:18, 22:25, 19:25, 19:25)
Ankaran : Nova KBM Branik II 2:3 (25:21, 25:23, 21:25, 19:25, 13:15)
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (19:25, 24:26, 25:20, 25:12, 13:15)
Braslovče : Murska Sobota 3:0 (25:10, 25:14, 25:14)
SwatyComet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)
Benedikt : TPV Novo mesto 3:2 (22:25, 25:11, 18:25, 25:16, 15:9)
6. krog - sobota 12.11.2011
ATK Grosuplje : TPV Novo mesto 3:2 (22:25, 25:18, 25:18, 23:25, 15:12)
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt 0:3 (25:27, 14:25, 18:25)
Murska Sobota : SwatyComet Zreče 3:0 (25:19, 25:23, 29:27)
ŽOK Triglav Kranj : Braslovče 3:1 (13:25, 25:20, 25:19, 25:17)
Nova KBM Branik II : Kostak-Elmont 3:0 (25:21, 25:16, 26:24)
Vital Ljubljana : Ankaran 3:2 (15:25, 25:19, 21:25, 25:20, 15:12)
7. krog - sobota 19.11.2011
Ankaran : ATK Grosuplje 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
Kostak-Elmont : Vital Ljubljana 3:2 (20:25, 25:17, 23:25, 25:22, 16:14)
Braslovče : Nova KBM Branik II 0:3 (19:25, 16:25, 17:25)
SwatyComet Zreče : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (15:25, 25:20, 23:25, 25:17, 8:15)
Benedikt : Murska Sobota 2:3 (25:16, 15:25, 22:25, 25:22, 5:15)
TPV Novo mesto : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (24:26, 19:25, 18:25)
8. krog - sobota 26.11.2011
ATK Grosuplje : Kostmann Sl.Gradec 3:2 (13:25, 25:14, 26:28, 25:10, 15:12)
Murska Sobota : TPV Novo mesto 3:0 (25:20, 25:16, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj : Benedikt 0:3 (18:25, 18:25, 24:26)
Nova KBM Branik II : SwatyComet Zreče 3:1 (25:23, 25:23, 25:27, 25:20)
Vital Ljubljana : Braslovče 0:3 (22:25, 24:26, 19:25)
Ankaran : Kostak-Elmont 3:1 (25:17, 18:25, 30:28, 25:21)
9. krog - sobota 03.12.2011
Kostak-Elmont : ATK Grosuplje 1:3 (14:25, 25:22, 14:25, 17:25)
Braslovče : Ankaran 3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:18)
SwatyComet Zreče : Vital Ljubljana 3:0 (25:10, 25:8, 25:16)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:3 (11:25, 13:25, 20:25)
TPV Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj 1:3 (25:17, 17:25, 14:25, 14:25)
Kostmann Sl.Gradec : Murska Sobota 3:1 (25:13, 27:25, 23:25, 25:18)
10. krog - sobota 10.12.2011
ATK Grosuplje : Murska Sobota 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:19)
ŽOK Triglav Kranj : Kostmann Sl.Gradec 3:1 (25:10, 30:32, 25:14, 25:16)
Nova KBM Branik II : TPV Novo mesto 3:0 (25:20, 25:21, 25:12)
Vital Ljubljana : Benedikt 3:0 (25:22, 25:23, 25:16)
Ankaran : SwatyComet Zreče 3:0 (25:14, 25:21, 25:11)
Kostak-Elmont : Braslovče 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
11. krog - sobota 17.12.2011
Braslovče : ATK Grosuplje 3:0 (25:9, 25:18, 25:10)
SwatyComet Zreče : Kostak-Elmont 3:0 (27:25, 25:18, 25:23)
Benedikt : Ankaran 2:3 (22:25, 25:22, 25:19, 9:25, 9:15)
TPV Novo mesto : Vital Ljubljana 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)
Kostmann Sl.Gradec : Nova KBM Branik II 1:3 (16:25, 22:25, 25:23, 18:25)
Murska Sobota : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:19)
12. krog - sobota 21.01.2012
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)
Murska Sobota : Nova KBM Branik II 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : Vital Ljubljana 3:0 (25:18, 25:16, 25:12)
TPV Novo mesto : Ankaran 2:3 (26:24, 14:25, 25:17, 17:25, 10:15)
Benedikt : Kostak-Elmont 3:1 (25:16, 18:25, 25:16, 25:22)
SwatyComet Zreče : Braslovče 0:3 (22:25, 10:25, 11:25)
13. krog - sobota 28.01.2012
SwatyComet Zreče : ATK Grosuplje 0:3 (18:25, 15:25, 13:25)
Braslovče : Benedikt 2:3 (19:25, 23:25, 25:15, 25:23, 12:15)
Kostak-Elmont : TPV Novo mesto 3:1 (23:25, 25:23, 25:15, 25:8)
Ankaran : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (25:17, 16:25, 26:28, 17:25)
Vital Ljubljana : Murska Sobota 3:2 (25:19, 20:25, 22:25, 25:21, 22:20)
Nova KBM Branik II : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)
14. krog - sobota 04.02.2012
ATK Grosuplje : Nova KBM Branik II 3:0 (25:12, 26:24, 25:21)
ŽOK Triglav Kranj : Vital Ljubljana 3:2 (25:17, 20:25, 25:19, 30:32, 15:9)
Murska Sobota : Ankaran 1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : Kostak-Elmont 3:1 (25:22, 15:25, 25:16, 25:16)
TPV Novo mesto : Braslovče 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)
Benedikt : SwatyComet Zreče 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
15. krog - sobota 11.02.2012
Benedikt : ATK Grosuplje 3:1 (18:25, 26:24, 27:25, 25:17)
SwatyComet Zreče : TPV Novo mesto 3:1 (25:20, 22:25, 25:20, 25:15)
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 3:1 (23:25, 25:6, 25:19, 25:21)
Kostak-Elmont : Murska Sobota 3:2 (25:15, 12:25, 22:25, 25:23, 15:9)
Ankaran : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (27:25, 23:25, 25:22, 16:25, 11:15)
Vital Ljubljana : Nova KBM Branik II 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)
16. krog - sobota 18.02.2012
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana 3:0 (25:18, 25:12, 25:16)
Nova KBM Branik II : Ankaran 3:0 (26:24, 25:21, 25:22)
ŽOK Triglav Kranj : Kostak-Elmont 3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:16)
Murska Sobota : Braslovče 0:3 (16:25, 22:25, 14:25)
Kostmann Sl.Gradec : SwatyComet Zreče 3:0 (25:7, 25:16, 25:15)
TPV Novo mesto : Benedikt 1:3 (12:25, 25:22, 19:25, 16:25)
17. krog - sobota 25.02.2012
TPV Novo mesto : ATK Grosuplje 0:3 (17:25, 22:25, 19:25)
Benedikt : Kostmann Sl.Gradec 3:1 (18:25, 25:14, 25:21, 25:19)
SwatyComet Zreče : Murska Sobota 1:3 (14:25, 25:22, 20:25, 22:25)
Braslovče : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (22:25, 25:15, 25:17, 25:11)
Kostak-Elmont : Nova KBM Branik II 2:3 (19:25, 21:25, 25:15, 25:16, 9:15)
Ankaran : Vital Ljubljana 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)
18. krog - sobota 03.03.2012
ATK Grosuplje : Ankaran 3:2 (25:20, 25:27, 25:10, 20:25, 15:11)
Vital Ljubljana : Kostak-Elmont 3:2 (25:18, 25:20, 27:29, 11:25, 15:11)
Nova KBM Branik II : Braslovče 3:2 (25:19, 25:20, 25:27, 18:25, 15:11)
ŽOK Triglav Kranj : SwatyComet Zreče 3:0 (25:13, 25:12, 25:21)
Murska Sobota : Benedikt 1:3 (15:25, 25:22, 24:26, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : TPV Novo mesto 3:1 (25:20, 25:18, 12:25, 25:14)
19. krog - sobota 10.03.2012
Kostmann Sl.Gradec : ATK Grosuplje 0:3 (23:25, 19:25, 22:25)
TPV Novo mesto : Murska Sobota 0:3 (15:25, 10:25, 19:25)
Benedikt : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
SwatyComet Zreče : Nova KBM Branik II 0:3 (17:25, 12:25, 19:25)
Braslovče : Vital Ljubljana 3:0 (25:13, 25:8, 25:16)
Kostak-Elmont : Ankaran 0:3 (18:25, 23:25, 20:25)
20. krog - sobota 17.03.2012
ATK Grosuplje : Kostak-Elmont 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
Ankaran : Braslovče 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
Vital Ljubljana : SwatyComet Zreče 1:3 (25:18, 23:25, 18:25, 21:25)
Nova KBM Branik II : Benedikt 2:3 (25:21, 30:28, 18:25, 19:25, 13:15)
ŽOK Triglav Kranj : TPV Novo mesto 3:1 (25:19, 25:14, 25:27, 25:18)
Murska Sobota : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (16:25, 23:25, 26:24, 18:25)
21. krog - sobota 24.03.2012
Murska Sobota : ATK Grosuplje 3:1 (22:25, 25:21, 25:22, 25:20)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:14, 25:23, 25:19)
TPV Novo mesto : Nova KBM Branik II 3:1 (8:25, 25:23, 25:22, 25:10)
Benedikt : Vital Ljubljana 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
SwatyComet Zreče : Ankaran 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 19:25)
Braslovče : Kostak-Elmont 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)
22. krog - sobota 31.03.2012
ATK Grosuplje : Braslovče 3:0 (25:18, 25:11, 26:24)
Kostak-Elmont : SwatyComet Zreče 1:3 (20:25, 23:25, 25:13, 24:26)
Ankaran : Benedikt 3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:21)
Vital Ljubljana : TPV Novo mesto 3:1 (13:25, 25:17, 25:20, 25:17)
Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec 3:1 (25:13, 21:25, 25:13, 25:17)
ŽOK Triglav Kranj : Murska Sobota 3:0 (25:23, 25:20, 25:19)