Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL Radenska Naturelle - ženske - LIGA - prvi del
 
1. krog - sobota 08.10.2011
Kema Puconci : Aliansa 0:3 (16:25, 14:25, 17:25)
UOK Vital : Luka Koper 0:3 (21:25, 13:25, 23:25)
Formis Bell : HIT Nova Gorica 1:3 (22:25, 18:25, 25:12, 20:25)
Prevalje : Jesenice-Bled 3:2 (25:17, 23:25, 25:23, 20:25, 15:12)
2. krog - sobota 15.10.2011
Aliansa : Jesenice-Bled 3:0 (25:9, 25:14, 25:19)
HIT Nova Gorica : Prevalje 3:0 (25:11, 25:20, 25:16)
Luka Koper : Formis Bell 3:0 (25:14, 25:19, 25:12)
Kema Puconci : UOK Vital 1:3 (24:26, 26:24, 22:25, 19:25)
3. krog - sobota 22.10.2011
UOK Vital : Aliansa 2:3 (25:19, 15:25, 25:22, 21:25, 7:15)
Formis Bell : Kema Puconci 3:1 (22:25, 25:15, 25:17, 25:18)
Prevalje : Luka Koper 0:3 (16:25, 10:25, 8:25)
Jesenice-Bled : HIT Nova Gorica 0:3 (13:25, 16:25, 11:25)
4. krog - sobota 29.10.2011
Aliansa : HIT Nova Gorica 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)
Luka Koper : Jesenice-Bled 3:0 (25:13, 25:13, 25:17)
Kema Puconci : Prevalje 3:0 (25:17, 25:7, 25:18)
UOK Vital : Formis Bell 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)
5. krog - sobota 05.11.2011
Formis Bell : Aliansa 1:3 (23:25, 25:22, 21:25, 17:25)
Prevalje : UOK Vital 1:3 (12:25, 22:25, 25:23, 17:25)
Jesenice-Bled : Kema Puconci 1:3 (25:11, 20:25, 20:25, 19:25)
HIT Nova Gorica : Luka Koper 0:3 (23:25, 13:25, 11:25)
6. krog - sobota 12.11.2011
Aliansa : Luka Koper 1:3 (25:23, 15:25, 20:25, 20:25)
Kema Puconci : HIT Nova Gorica 2:3 (33:31, 15:25, 19:25, 25:21, 15:17)
UOK Vital : Jesenice-Bled 3:0 (25:12, 25:22, 25:21)
Formis Bell : Prevalje 3:0 (25:15, 25:19, 25:14)
7. krog - sobota 19.11.2011
Prevalje : Aliansa 0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
Jesenice-Bled : Formis Bell 1:3 (25:15, 15:25, 17:25, 14:25)
HIT Nova Gorica : UOK Vital 3:2 (23:25, 25:21, 17:25, 25:22, 15:8)
Luka Koper : Kema Puconci 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
8. krog - sobota 26.11.2011
Aliansa : Kema Puconci 3:0 (25:18, 25:12, 25:12)
Luka Koper : UOK Vital 3:1 (24:26, 25:14, 25:20, 25:17)
HIT Nova Gorica : Formis Bell 3:0 (25:20, 25:20, 25:12)
Jesenice-Bled : Prevalje 3:0 (25:15, 25:20, 25:16)
9. krog - sobota 03.12.2011
Jesenice-Bled : Aliansa 0:3 (14:25, 16:25, 21:25)
Prevalje : HIT Nova Gorica 0:3 (21:25, 21:25, 8:25)
Formis Bell : Luka Koper 0:3 (13:25, 20:25, 17:25)
UOK Vital : Kema Puconci 3:0 (25:14, 25:21, 25:21)
10. krog - sobota 10.12.2011
Aliansa : UOK Vital 3:1 (25:22, 25:16, 20:25, 25:14)
Kema Puconci : Formis Bell 0:3 (22:25, 25:27, 23:25)
Luka Koper : Prevalje 3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
HIT Nova Gorica : Jesenice-Bled 3:0 (25:19, 25:11, 25:14)
11. krog - sobota 17.12.2011
HIT Nova Gorica : Aliansa 2:3 (20:25, 25:19, 16:25, 25:23, 13:15)
Jesenice-Bled : Luka Koper 0:3 (13:25, 11:25, 19:25)
Prevalje : Kema Puconci 1:3 (25:23, 27:29, 24:26, 24:26)
Formis Bell : UOK Vital 2:3 (32:30, 17:25, 20:25, 25:18, 6:15)
12. krog - sobota 14.01.2012
Aliansa : Formis Bell 3:0 (26:24, 25:16, 25:16)
UOK Vital : Prevalje 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)
Kema Puconci : Jesenice-Bled 3:1 (25:14, 25:19, 20:25, 25:15)
Luka Koper : HIT Nova Gorica 2:3 (20:25, 16:25, 25:14, 25:22, 9:15)
13. krog - sobota 21.01.2012
Luka Koper : Aliansa 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
HIT Nova Gorica : Kema Puconci 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:14)
Jesenice-Bled : UOK Vital 0:3 (22:25, 13:25, 17:25)
Prevalje : Formis Bell 0:3 (17:25, 18:25, 14:25)
14. krog - sobota 28.01.2012
Aliansa : Prevalje 3:0 (25:16, 25:9, 25:10)
Formis Bell : Jesenice-Bled 3:0 (25:15, 25:15, 25:21)
UOK Vital : HIT Nova Gorica 1:3 (26:24, 15:25, 23:25, 18:25)
Kema Puconci : Luka Koper 1:3 (25:23, 21:25, 26:28, 19:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 40 13 1 41 6 6,833 1143 815 1,402
2 Aliansa 34 12 2 37 12 3,083 1145 920 1,245
3 HIT Nova Gorica 31 11 3 35 18 1,944 1188 1040 1,142
4 UOK Vital 25 8 6 31 22 1,409 1173 1121 1,046
5 Formis Bell 19 6 8 22 26 0,846 1022 1037 0,986
6 Kema Puconci 13 4 10 18 33 0,545 1063 1187 0,896
7 Jesenice-Bled 4 1 13 8 39 0,205 826 1105 0,748
8 Prevalje 2 1 13 5 41 0,122 794 1129 0,703