Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL Radenska Classic - moški - PRVI DEL - rezultati
 
1. krog - sobota 08.10.2011
GO Volley : Calcit Volleyball 0:3 (16:25, 17:25, 30:32)
SIP Šempeter : Panvita Galex 0:3 (10:25, 21:25, 19:25)
UKO Kropa : Maribor 2:3 (18:25, 25:22, 25:20, 23:25, 22:24)
Astec Triglav : Krka 2:3 (22:25, 25:17, 22:25, 25:14, 14:16)
ACH Volley : Salonit Anhovo 3:0 (25:14, 25:20, 26:24)
2. krog - sreda 12.10.2011
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 25:18)
Krka : ACH Volley 0:3 (16:25, 16:25, 10:25)
Maribor : Astec Triglav 0:3 (24:26, 15:25, 17:25)
Panvita Galex : UKO Kropa 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
GO Volley : SIP Šempeter 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:15)
3. krog - sobota 15.10.2011
SIP Šempeter : Calcit Volleyball 0:3 (20:25, 14:25, 19:25)
UKO Kropa : GO Volley 1:3 (21:25, 25:20, 19:25, 23:25)
Astec Triglav : Panvita Galex 3:2 (28:26, 25:19, 23:25, 15:25, 15:9)
ACH Volley : Maribor 3:0 (25:15, 25:11, 25:15)
Salonit Anhovo : Krka 3:1 (21:25, 25:18, 25:19, 25:18)
4. krog - sobota 22.10.2011
Calcit Volleyball : Krka 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:21)
Maribor : Salonit Anhovo 2:3 (19:25, 25:21, 25:19, 18:25, 12:15)
Panvita Galex : ACH Volley 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)
GO Volley : Astec Triglav 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
SIP Šempeter : UKO Kropa 0:3 (16:25, 22:25, 21:25)
5. krog - sobota 29.10.2011
UKO Kropa : Calcit Volleyball 2:3 (25:23, 20:25, 25:23, 27:29, 14:16)
Astec Triglav : SIP Šempeter 3:2 (20:25, 25:13, 23:25, 25:19, 15:12)
ACH Volley : GO Volley 3:0 (25:10, 25:17, 25:15)
Salonit Anhovo : Panvita Galex 3:0 (25:16, 25:21, 25:17)
Krka : Maribor 3:2 (11:25, 25:22, 21:25, 25:16, 15:6)
6. krog - sobota 05.11.2011
Calcit Volleyball : Maribor 3:0 (25:18, 25:14, 25:15)
Panvita Galex : Krka 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
GO Volley : Salonit Anhovo 3:2 (26:24, 17:25, 25:19, 21:25, 15:10)
SIP Šempeter : ACH Volley 0:3 (10:25, 13:25, 11:25)
UKO Kropa : Astec Triglav 0:3 (17:25, 21:25, 19:25)
7. krog - sreda 09.11.2011
Astec Triglav : Calcit Volleyball 1:3 (25:20, 31:33, 21:25, 22:25)
ACH Volley : UKO Kropa 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
Salonit Anhovo : SIP Šempeter 3:0 (25:15, 25:17, 25:20)
Krka : GO Volley 2:3 (25:18, 25:15, 23:25, 19:25, 11:15)
Maribor : Panvita Galex 2:3 (17:25, 25:23, 25:17, 20:25, 15:17)
8. krog - sobota 12.11.2011
Calcit Volleyball : Panvita Galex 2:3 (23:25, 22:25, 25:20, 25:20, 8:15)
GO Volley : Maribor 3:1 (25:22, 20:25, 26:14, 25:18)
SIP Šempeter : Krka 1:3 (15:25, 21:25, 25:23, 18:25)
UKO Kropa : Salonit Anhovo 1:3 (18:25, 25:17, 24:26, 22:25)
Astec Triglav : ACH Volley 0:3 (14:25, 12:25, 15:25)
9. krog - sreda 30.11.2011
ACH Volley : Calcit Volleyball 3:0 (25:13, 25:17, 25:13)
Salonit Anhovo : Astec Triglav 3:2 (25:20, 20:25, 21:25, 25:15, 15:12)
Krka : UKO Kropa 0:3 (14:25, 13:25, 22:25)
Maribor : SIP Šempeter 3:2 (25:23, 25:12, 18:25, 30:32, 15:10)
Panvita Galex : GO Volley 3:1 (25:19, 25:15, 26:28, 25:21)
10. krog - sobota 03.12.2011
Calcit Volleyball : GO Volley 3:1 (25:19, 19:25, 25:18, 25:16)
Panvita Galex : SIP Šempeter 3:0 (25:16, 25:12, 25:23)
Maribor : UKO Kropa 1:3 (25:21, 17:25, 15:25, 20:25)
Krka : Astec Triglav 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)
Salonit Anhovo : ACH Volley 1:3 (21:25, 25:22, 11:25, 22:25)
11. krog - sreda 07.12.2011
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball 1:3 (25:15, 17:25, 20:25, 23:25)
ACH Volley : Krka 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)
Astec Triglav : Maribor 3:2 (25:17, 22:25, 25:23, 14:25, 15:12)
UKO Kropa : Panvita Galex 2:3 (20:25, 25:21, 25:14, 20:25, 12:15)
SIP Šempeter : GO Volley 1:3 (19:25, 26:24, 20:25, 25:27)
12. krog - sobota 10.12.2011
Calcit Volleyball : SIP Šempeter 3:0 (25:11, 25:12, 25:19)
GO Volley : UKO Kropa 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 20:25)
Panvita Galex : Astec Triglav 3:0 (25:18, 25:17, 25:19)
Maribor : ACH Volley 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
Krka : Salonit Anhovo 1:3 (21:25, 16:25, 25:23, 18:25)
13. krog - sobota 17.12.2011
Krka : Calcit Volleyball 0:3 (18:25, 15:25, 15:25)
Salonit Anhovo : Maribor 3:0 (25:16, 25:19, 25:13)
ACH Volley : Panvita Galex 3:0 (25:13, 25:14, 25:16)
Astec Triglav : GO Volley 0:3 (27:29, 19:25, 18:25)
UKO Kropa : SIP Šempeter 3:0 (25:18, 25:23, 25:22)
14. krog - sobota 07.01.2012
Calcit Volleyball : UKO Kropa 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
SIP Šempeter : Astec Triglav 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 16:25)
GO Volley : ACH Volley 0:3 (19:25, 11:25, 10:25)
Panvita Galex : Salonit Anhovo 2:3 (25:22, 25:21, 10:25, 15:25, 11:15)
Maribor : Krka 1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 19:25)
15. krog - sobota 14.01.2012
Maribor : Calcit Volleyball 0:3 (22:25, 11:25, 23:25)
Krka : Panvita Galex 3:2 (16:25, 22:25, 25:17, 25:22, 15:7)
Salonit Anhovo : GO Volley 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
ACH Volley : SIP Šempeter 3:0 (25:11, 25:14, 25:12)
Astec Triglav : UKO Kropa 2:3 (23:25, 19:25, 27:25, 29:27, 11:15)
16. krog - sobota 21.01.2012
Calcit Volleyball : Astec Triglav 1:3 (23:25, 19:25, 25:20, 22:25)
UKO Kropa : ACH Volley 0:3 (15:25, 13:25, 17:25)
SIP Šempeter : Salonit Anhovo 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)
GO Volley : Krka 3:0 (26:24, 25:23, 25:20)
Panvita Galex : Maribor 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)
17. krog - sreda 25.01.2012
Panvita Galex : Calcit Volleyball 1:3 (18:25, 21:25, 29:27, 14:25)
Maribor : GO Volley 2:3 (22:25, 25:12, 25:12, 19:25, 10:15)
Krka : SIP Šempeter 2:3 (25:20, 21:25, 25:14, 15:25, 13:15)
Salonit Anhovo : UKO Kropa 3:0 (25:20, 25:19, 25:20)
ACH Volley : Astec Triglav 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)
18. krog - sobota 28.01.2012
Calcit Volleyball : ACH Volley 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
Astec Triglav : Salonit Anhovo 1:3 (21:25, 25:27, 25:23, 20:25)
UKO Kropa : Krka 3:1 (25:17, 21:25, 25:15, 25:14)
SIP Šempeter : Maribor 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
GO Volley : Panvita Galex 3:1 (14:25, 25:21, 25:21, 25:14)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ACH Volley 54 18 0 54 1 54,000 1373 875 1,569
2 Calcit Volleyball 42 14 4 45 20 2,250 1526 1341 1,138
3 Salonit Anhovo 37 13 5 44 25 1,760 1566 1402 1,117
4 GO Volley 27 10 8 33 35 0,943 1426 1529 0,933
5 Panvita Galex 27 9 9 35 34 1,029 1440 1473 0,978
6 Astec Triglav 27 9 9 35 35 1,000 1527 1538 0,993
7 UKO Kropa 26 8 10 32 35 0,914 1483 1458 1,017
8 Krka 14 5 13 23 47 0,489 1389 1574 0,882
9 Maribor 12 3 15 22 49 0,449 1404 1585 0,886
10 SIP Šempeter 4 1 17 11 53 0,207 1176 1535 0,766