Odbojka
 
 
 
 
 
´B´ liga - STAREJŠI DEČKI - skupina ´B´ - REZULTATI
 
1. krog - nedelja, 22.01.2012 - OŠ Bled - 10:00
Bled ACH : Žirovnica 0:2 (13:25, 24:26)
Žirovnica : Astec Triglav 2:1 (18:25, 25:15, 15:10)
Astec Triglav : ACH Zmajčki I 0:2 (23:25, 22:25)
ACH Zmajčki I : Bled ACH 2:0 (25:15, 25:19)
2. krog - nedelja, 05.02.2012 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
ACH Zmajčki I : Žirovnica 0:2 (17:25, 16:25)
Žirovnica : UKO Kropa 2:0 (25:20, 25:16)
UKO Kropa : ACH Zmajčki I 0:2 (20:25, 14:25)
2. krog - nedelja, 05.02.2012 - ŠD Planina, Kranj - 10:00
Astec Triglav : Črnuče ACH II 2:0 (25:13, 25:16)
Črnuče ACH II : Bled ACH 2:0 (25:09, 25:22)
Bled ACH : Astec Triglav 0:2 (12:25, 10:25)
3. krog - nedelja, 04.03.2012 - ŠD Pod Stolom, Žirovnica - 10:00
Žirovnica : Bled ACH 2:0 (25:08, 25:09)
Bled ACH : UKO Kropa 0:2 (06:25, 09:25)
UKO Kropa : Žirovnica 0:2 (17:25, 23:25)
3. krog - nedelja, 04.03.2012 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH II : ACH Zmajčki I 1:2 (25:19, 20:25, 14:16)
ACH Zmajčki I : Astec Triglav 0:2 (13:25, 21:25)
Astec Triglav : Črnuče ACH II 2:1 (23:25, 25:22, 15:12)
4. krog - nedelja, 18.03.2012 - OŠ Bled - 10:00
Bled ACH : ACH Zmajčki I 0:2 (14:25, 19:25)
ACH Zmajčki I : UKO Kropa 0:2 (19:25, 23:25)
UKO Kropa : Črnuče ACH II 2:0 (25:20, 25:21)
Črnuče ACH II : Bled ACH 2:0 (25:12, 25:16)
5. krog - nedelja, 01.04.2012 - OŠ Lipnica - 10:00
UKO Kropa : Astec Triglav 2:0 (25:18, 25:18)
Astec Triglav : Bled ACH 2:0 (25:22, 25:11)
Bled ACH : UKO Kropa 0:2 (08:25, 20:25)
5. krog - nedelja, 01.04.2012 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
ACH Zmajčki I : Črnuče ACH II 0:2 (23:25, 19:25)
Črnuče ACH II : Žirovnica 1:2 (25:27, 25:18, 08:15)
Žirovnica : ACH Zmajčki I 2:0 (25:20, 26:24)
6. krog - nedelja, 22.04.2012 - ŠD Pod Stolom, Žirovnica - 10:00- dve igrišči
UKO Kropa : Astec Triglav 2:0 (26:24, 25:23)
Žirovnica : Črnuče ACH II 2:0 (25:18, 25:19)
Črnuče ACH II : UKO Kropa 2:0 (25:23, 25:14)
Astec Triglav : Žirovnica 1:2 (21:25, 25:11, 10:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Žirovnica 20 10 0 20 3 6,667 521 408 1,277
2 UKO Kropa 12 6 4 12 8 1,500 448 409 1,095
3 Astec Triglav 10 5 5 12 11 1,091 497 437 1,137
4 ACH Zmajčki I 10 5 5 10 11 0,909 455 456 0,998
5 Črnuče ACH II 8 4 6 11 12 0,917 483 471 1,025
6 Bled ACH 0 0 10 0 20 0,000 278 501 0,555