Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠI DEČKI - 2. krog
 
skupina "8" sobota 04.02.2012   ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Žirovnica 0:3 b.b. 1. Astec Triglav - mini 8 3:0 8:1 221:103
KEKOOprema Žužemberk : Astec Triglav - mini 0:3 (21:25, 10:25, 19:25) 2. Žirovnica 6 2:1 6:3 201:123
Žirovnica : Astec Triglav - mini 1:2 (05:25, 25:21, 23:25) 3. KEKOOprema Žužemberk 4 1:2 4:5 177:148
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:3 b.b. 4. Kostanjevica na Krki 0 0:3 0:9 0:225
KEKOOprema Žužemberk : Žirovnica 1:2 (25:23, 07:25, 20:25)            
Astec Triglav - mini : Kostanjevica na Krki 3:0 b.b.            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (repasaži)
       
skupina "9" sobota 04.02.2012   ŠD Logatec ob 10:00
ŠD Brezovica : BenQuick Logatec 2:1 (25:20, 23:25, 25:23) 1. Ljubljana volley 6 3:0 6:3 191:158
Salonit Anhovo : Ljubljana volley 1:2 (15:25, 25:16, 19:25) 2. ŠD Brezovica 5 2:1 5:4 184:181
BenQuick Logatec : Ljubljana volley 1:2 (18:25, 12:25, 25:16) 3. BenQuick Logatec 5 1:2 5:4 198:190
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo 2:1 (17:25, 25:09, 25:20) 4. Salonit Anhovo 2 0:3 2:7 164:208
Salonit Anhovo : BenQuick Logatec 0:3 (18:25, 16:25, 17:25)            
Ljubljana volley : ŠD Brezovica 2:1 (25:06, 09:25, 25:13)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "10" sobota 04.02.2012     ŠD OŠ Šempeter 10:00
SIP Šempeter : Braslovče 3:0 (25:11, 25:21, 25:11) 1. SIP Šempeter 5 2:0 5:1 136:104
Braslovče : Hoče 2:1 (25:16, 12:25, 25:16) 2. Braslovče 2 1:1 2:4 105:132
Hoče : SIP Šempeter 1:2 (14:25, 25:11, 22:25) 3. Hoče 2 0:2 2:4 118:123
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 18 (repasaži)
       
skupina "11" sobota 04.02.2012     OŠ I., M.Sobota - mala tel. 10:00
Panvita Galex : Maribor OŠBI 1:2 (15:25, 26:24, 18:25) 1. Maribor OŠBI 5 2:0 5:1 149:105
Maribor OŠBI : Gokop Fram 3:0 (25:22, 25:10, 25:14) 2. Panvita Galex 4 1:1 4:2 134:119
Gokop Fram : Panvita Galex 0:3 (21:25, 12:25, 12:25) 3. Gokop Fram 0 0:2 0:6 91:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 18 (repasaži)