Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 3. krog - REPASAŽI
 
skupina "33" sobota 17.03.2012   OŠ Bled ob 10:00
Calcit Volleyball II : Bled ACH 2:1 (25:19, 25:16, 09:25) 1. Žirovnica 6 3:0 6:3 170:159
Žirovnica : ŽOK Domžale I 2:1 (05:25, 25:09, 25:21) 2. ŽOK Domžale I 5 2:1 5:4 190:160
Bled ACH : ŽOK Domžale I 1:2 (25:23, 15:25, 14:25) 3. Calcit Volleyball II 4 1:2 4:5 162:160
Calcit Volleyball II : Žirovnica 1:2 (25:01, 04:25, 23:25) 4. Bled ACH 3 0:3 3:6 166:196
Žirovnica : Bled ACH 2:1 (25:16, 14:25, 25:11)            
ŽOK Domžale I : Calcit Volleyball II 2:1 (12:25, 25:03, 25:23)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - lahko nadaljujeta z nastopanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "34" sobota 17.03.2012   OŠ XIV divizije, Senovo ob 10:00
Piran : Kostak-Elmont 0:3 (12:25, 12:25, 13:25) 1. Vital 6 3:0 6:3 191:159
Vital : ŽOK Triglav 2:1 (25:06, 15:25, 25:09) 2. Kostak-Elmont 7 2:1 7:2 216:156
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav 3:0 (25:10, 25:23, 25:17) 3. Piran 4 1:2 4:5 166:190
Piran : Vital 1:2 (12:25, 16:25, 25:07) 4. ŽOK Triglav 1 0:3 1:8 148:216
Vital : Kostak-Elmont 2:1 (25:17, 18:25, 26:24)            
ŽOK Triglav : Piran 0:3 (19:25, 24:26, 15:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - lahko nadaljujeta z nastopanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "35" sobota 17.03.2012   OŠ R.Robiča, Limbuš ob 10:00
Nova KBM Branik : Turbina 1:2 (16:25, 25:09, 19:25) 1. Formis mini mini 7 2:1 7:2 211:166
Aliansa : Formis mini mini 0:3 (12:25, 23:25, 16:25) 2. Turbina 5 2:1 5:4 175:188
Turbina : Formis mini mini 2:1 (25:18, 13:25, 25:18) 3. Aliansa 4 2:1 4:5 179:182
Nova KBM Branik : Aliansa 1:2 (25:11, 13:25, 16:25) 4. Nova KBM Branik 2 0:3 2:7 166:195
Aliansa : Turbina 2:1 (17:25, 25:17, 25:11)            
Formis mini mini : Nova KBM Branik 3:0 (25:16, 25:15, 25:21)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - lahko nadaljujeta z nastopanjem na turnirjih za mesta (če želita)
       
skupina "36" sobota 17.03.2012   OŠ Mislinja ob 10:00
Čebelice Zreče : ŽOK Mislinja 1:2 (00:25, 25:19, 18:25) 1. ŽOK Mislinja 6 3:0 6:3 198:151
Frajle M.Sobota : Braslovče I 2:1 (16:25, 25:18, 25:19) 2. Braslovče I 5 1:2 5:4 189:193
ŽOK Mislinja : Braslovče I 2:1 (25:12, 25:14, 23:25) 3. Frajle M.Sobota 4 1:2 4:5 188:186
Čebelice Zreče : Frajle M.Sobota 2:1 (25:23, 18:25, 25:17) 4. ebelice Zreče 3 1:2 3:6 165:210
Frajle M.Sobota : ŽOK Mislinja 1:2 (15:25, 17:25, 25:06)            
Braslovče I : Čebelice Zreče 3:0 (26:24, 25:18, 25:12)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (repasaži)
3. in 4. uvrščeni - lahko nadaljujeta z nastopanjem na turnirjih za mesta (če želita)