Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 2. krog - REPASAŽI
 
skupina "29" sobota 03.03.2012 OŠ Ihan ob 10:00
ATK Grosuplje II : ŽOK Domžale I 1:2 (25:21, 23:25, 17:25) 1. Calcit Volleyball II 5 2:1 5:4 174:154
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale II 2:1 (25:0, 16:25, 25:10) 2. ŽOK Domžale I 5 2:1 5:4 195:175
ŽOK Domžale I : ŽOK Domžale II 2:1 (25:23, 25:15, 25:17) 3. ATK Grosuplje II 4 1:2 4:5 181:183
ATK Grosuplje II : Calcit Volleyball II 2:1 (20:25, 25:19, 25:09) 4. ŽOK Domžale II 4 1:2 4:5 149:187
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale I 2:1 (25:09, 05:25, 25:15)            
ŽOK Domžale II : ATK Grosuplje II 2:1 (09:25, 25:11, 25:10)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "30" sobota 03.03.2012   ŠD Lucija ob 10:00
Luka Koper : Piran 0:3 (21:25, 19:25, 02:25) 1. Piran 7 3:0 7:2 201:128
Astec Triglav - ž : ŽOK Triglav 0:3 (20:25, 14:25, 22:25) 2. ŽOK Triglav 6 2:1 6:3 185:158
Piran : ŽOK Triglav 2:1 (25:06, 14:25, 25:08) 3. Astec Triglav - ž 3 1:2 3:6 164:200
Luka Koper : Astec Triglav - ž 1:2 (15:25, 25:11, 23:25) 4. Luka Koper 2 0:3 2:7 143:207
Astec Triglav - ž : Piran 1:2 (14:25, 08:25, 25:12)            
ŽOK Triglav : Luka Koper 2:1 (25:06, 21:25, 25:07)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 34 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "31" sobota 03.03.2012   V trib., Maribor ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Nova KBM Branik 0:3 (15:25, 03:25, 18:25) 1. Nova KBM Branik 7 3:0 7:2 206:172
Ruše : Aliansa 1:2 (18:25, 17:25, 25:16) 2. Aliansa 6 2:1 6:3 206:166
Nova KBM Branik : Aliansa 2:1 (19:25, 25:15, 27:25) 3. Ruše 5 1:2 5:4 206:161
ŽOK Vuzenica : Ruše 0:3 (08:25, 21:25, 06:25) 4. ŽOK Vuzenica 0 0:3 0:9 106:225
Ruše : Nova KBM Branik 1:2 (22:25, 24:25, 25:10)            
Aliansa : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:14, 25:14, 25:07)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "32" sobota 03.03.2012   Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Frajle M.Sobota : Slovenj  Gradec 2:1 (25:19, 22:25, 25:16) 1. Frajle M.Sobota 6 2:1 6:3 198:161
ŽOK ZM Ljutomer : Čebelice Zreče 2:1 (25:07, 19:25, 25:22) 2. Čebelice Zreče 6 2:1 6:3 194:162
Slovenj  Gradec : Čebelice Zreče 0:3 (11:25, 18:25, 13:25) 3. ŽOK ZM Ljutomer 5 2:1 5:4 180:156
Frajle M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:14, 25:16, 25:06) 4. Slovenj  Gradec 1 0:3 1:8 129:222
ŽOK ZM Ljutomer : Slovenj  Gradec 3:0 (25:04, 25:05, 25:15)            
Čebelice Zreče : Frajle M.Sobota 2:1 (25:17, 15:25, 25:09)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta