Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 1. krog - REPASAŽI
 
skupina "17" sobota 04.02.2012   OŠ L.Adamiča, Grosuplje
ATK Grosuplje II : ŽOK Domžale II 2:1 (23:25, 25:20, 25:20) 1. ATK Grosuplje II 5 2:0 5:1 148:102
ŽOK Domžale II : POK Krško 2:1 (15:25, 25:05, 25:20) 2. ŽOK Domžale II 3 1:1 3:3 130:123
POK Krško : ATK Grosuplje II 0:3 (15:25, 14:25, 08:25) 3. POK Krško 1 0:2 1:5 87:140
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 29 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "18" sobota 04.02.2012   OŠ J.Janežiča, Šk.loka
ŽOK Škofja Loka : Calcit Volleyball II 1:2 (09:25, 15:25, 25:15) 1. Calcit Volleyball II 4 2:0 4:2 142:114
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale I 2:1 (25:20, 27:29, 25:16) 2. ŽOK Domžale I 4 1:1 4:2 141:129
ŽOK Domžale I : ŽOK Škofja Loka 3:0 (25:10, 25:18, 26:24) 3. ŽOK Škofja Loka 1 0:2 1:5 101:141
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 29 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "19" sobota 11.02.2012   OŠ J.Aljaža, Kranj 10:00
Astec Triglav - ž : Luka Koper 3:0 b.b. 1. Astec Triglav - ž        
Luka Koper : HIT Nova Gorica   2. Luka Koper        
HIT Nova Gorica : Astec Triglav - ž  0:3 b.b. 3. HIT Nova Gorica        
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "20" sobota 04.02.2012   ŠD Zlato polje, Kranj
ŽOK Triglav : Mladi Jesenice 2:1 (25:23, 25:06, 02:25) 1. Piran 5 2:0 5:1 147:84
Mladi Jesenice : Piran 0:3 (12:25, 05:25, 13:25) 2. ŽOK Triglav 3 1:1 3:3 106:126
Piran : ŽOK Triglav 2:1 (25:11, 22:25, 25:18) 3. Mladi Jesenice 1 0:2 1:5 84:127
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "21" sobota 04.02.2012 OŠ Prebold ob 10:00                            
Ruše : Prebold 2:1 (26:14, 24:26, 25:14) 1. Nova KBM Branik 8 3:0 8:1 209:117
Nova KBM Branik : Braslovče II 3:0 (25:09, 25:03, 25:08) 2. Ruše 5 2:1 5:4 195:171
Prebold : Braslovče II 3:0 (25:13, 25:14, 26:24) 3. Prebold 5 1:2 5:4 182:185
Ruše : Nova KBM Branik 0:3 (17:25, 14:25, 14:25) 4. Braslovče II 0 0:3 0:9 113:226
Nova KBM Branik : Prebold 2:1 (25:16, 25:11, 09:25)            
Braslovče II : Ruše 0:3 (00:25, 20:25, 22:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "22" sobota 04.02.2012   OŠ Vuzenica
ŽOK Vuzenica : Mežica 3:0 (25:22, 25:00, 24:00) 1. Aliansa 6 2:0 6:0 150:42
Mežica : Aliansa 0:3 (07:25, 00:25, 00:25) 2. ŽOK Vuzenica 3 1:1 3:3 109:97
Aliansa : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:16, 25:11, 25:08) 3. Mežica 0 0:2 0:6 29:149
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "23" sobota 04.02.2012   OŠ I.Cankar, Ljutomer
ŽOK ZM Ljutomer : Frajle M.Sobota 1:2 (12:25, 25:11, 21:25) 1. Frajle M.Sobota 4 2:0 4:2 135:111
Frajle M.Sobota : Galeja-Branik 2:1 (25:16, 25:11, 24:26) 2. ŽOK ZM Ljutomer 4 1:1 4:2  133:112
Galeja-Branik : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (10:25, 20:25, 21:25) 3. Galeja-Branik 1 0:2 1:5  103:149
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta
       
skupina "24" sobota 04.02.2012   OŠ Zreče
Čebelice Zreče : Slovenj Gradec 2:1 (25:12, 24:26, 25:12) 1. Čebelice Zreče 4 2:0 4:2 144:91
Slovenj Gradec : Benedikt 3:0 (25:23, 25:17, 25:16) 2. Slovenj Gradec 4 1:1 4:2 125:130
Benedikt : Čebelice Zreče 1:2 (11:25, 25:20, 05:25) 3. Benedikt 1 0:2 1:5 97:145
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - nadaljuje (če želi) na turnirjih za mesta