Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 2. krog - ZA MESTA
 
turnir "M5" sobota 31.03.2012   OŠ Domžale ob 10:00
Astec Triglav - ž : ŽOK Domžale II 1:2 (25:12, 13:25, 22:25) 1. Bled ACH 6 3:0 6:3 177:139
ŽOK Triglav : Bled ACH 1:2 (10:25, 25:11, 07:25) 2. ŽOK Domžale II 5 2:1 5:4 170:162
ŽOK Domžale II : Bled ACH 1:2 (03:25, 25:06, 20:25) 3. Astec Triglav - ž 4 1:2 4:5 171:174
Astec Triglav - ž : ŽOK Triglav 2:1 (25:14, 12:25, 25:13) 4. ŽOK Triglav 3 0:3 3:6 140:183
ŽOK Triglav : ŽOK Domžale II 1:2 (08:25, 25:10, 13:25)            
Bled ACH : Astec Triglav - ž 2:1 (25:06, 10:25, 25:18)            
V nadaljne tekmovanje se zagotovo uvrsti 1., verjetno tudi 2., morda celo 3. uvrščene ekipa -
odvisno od potrjevanja nastopanja ekip, ki izpadejo iz repasaža
       
turnir "M6" sobota 31.03.2012   OŠ Solkan ob 10:00
Luka Koper : HIT Nova Gorica 1:2 (25:19, 08:25, 21:25) 1. HIT Nova Gorica 8 3:0 8:1 219:139
Calcit Volleyball II : Piran 2:1 (25:13, 18:25, 25:14) 2. Calcit Volleyball II 5 2:1 5:4 179:172
HIT Nova Gorica : Piran 3:0 (25:16, 25:11, 25:22) 3. Luka Koper 3 1:2 3:6 167:202
Luka Koper : Calcit Volleyball II 0:3 (18:25, 15:25, 12:25) 4. Piran 2 0:3 2:7 159:211
Calcit Volleyball II : HIT Nova Gorica 0:3 (23:25, 09:25, 04:25)            
Piran : Luka Koper 1:2 (15:25, 18:25, 25:18)            
V nadaljne tekmovanje se zagotovo uvrsti 1., verjetno tudi 2., morda celo 3. uvrščena ekipa -
odvisno od potrjevanja nastopanja ekip, ki izpadejo iz repasaža.
       
skupina "M7" sobota 31.03.2012     ŠD Zreče 10:00
Čebelice Zreče : Slovenj Gradec 3:0 (25:09, 25:07, 25:17) 1. Čebelice Zreče 6 2:0 6:0 150:79
Slovenj Gradec : ŽOK Vuzenica 1.2 (22:25, 25:21, 17:25) 2. ŽOK Vuzenica 2 1:1 2:4 117:139
ŽOK Vuzenica : Čebelice Zreče 0:3 (13:25, 11:25, 22:25) 3. Slovenj Gradec 1 0:2 1:5 97:146
V nadaljne tekmovanje se zagotovo uvrsti 1. in verjetno tudi 2. uvrščene ekipa -
odvisno od potrjevanja nastopanja ekip, ki izpadejo iz repasaža
       
skupina "M8" sobota 31.03.2012     OŠ I.Cankar, Ljutomer 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Frajle M.Sobota 1:2 (09:25, 25:13, 09:25) 1. Frajle M.Sobota 4 2:0 4:2 130:105
Frajle M.Sobota : Ruše 2:1 (25:19, 17:25, 25:18) 2. ŽOK ZM Ljutomer 4 1:1 4:2 118:120
Ruše : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (19:25, 17:25, 21:25) 3. Ruše 1 0:2 1:5 119:142
V nadaljne tekmovanje se zagotovo uvrsti 1. in verjetno tudi 2. uvrščena ekipa -
odvisno od potrjevanja nastopanja ekip, ki izpadejo iz repasaža.