Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 3. krog
 
skupina "25" sobota 03.03.2012   OŠ Brestanica ob 10:00
Calcit Volleyball I : Kostak Elmont 3:0 (25:10, 25:13, 25:20) 1. Calcit Volleyball I 8 3:0 8:1 215:154
Vital : ATK Grosuplje I 1:2 (22:25, 07:25, 25:23) 2. ATK Grosuplje I 6 2:1 6:3 213:166
Kostak Elmont : ATK Grosuplje I 0:3 (15:25, 17:25, 15:25) 3. Vital 3 1:2 3:6 165:200
Calcit Volleyball I : Vital 3:0 (25:21, 25:15, 25:10) 4. Kostak Elmont 1 0:3 1:8 142:215
Vital : Kostak Elmont 2:1 (25:14, 15:25, 25:13)            
ATK Grosuplje I : Calcit Volleyball I 1:2 (19:25, 21:25, 25:15)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 34 (repasaži)
       
skupina "26" sobota 03.03.2012   ŠD Žirovnica ob 10:00
Ankaran : Žirovnica 3:0 (25:02, 25:16, 25:08) 1. Ankaran 7 3:0 7:2 211:123
Neptun : ACH Bled 3:0 (25:16, 25:11, 25:19) 2. Neptun 7 2:1 7:2 204:152
Žirovnica : ACH Bled 2:1 (01:25, 25:08, 25:16) 3. Žirovnica 2 1:2 2:7 112:199
Ankaran : Neptun 2:1 (21:25, 25:18, 25:11) 4. ACH Bled 2 0:3 2:7 138:191
Neptun : Žirovnica 3:0 (25:03, 25:17, 25:15)            
ACH Bled : Ankaran 1:2 (08:25, 10:25, 25:15)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (repasaži)
       
skupina "27" sobota 03.03.2012   POŠ Topolšica ob 10:00
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 0:3 (07:25, 10:25, 12:25) 1. Kajuh Šoštanj 8 3:0 8:1 222:131
Prevalje : Braslovče I 3:0 (25:14, 25:16, 25:09) 2. Prevalje 7 2:1 7:2 212:172
Kajuh Šoštanj : Braslovče I 3:0 (25:08, 25:15, 25:18) 3. ŽOK Mislinja 2 1:2 2:7 143:207
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:3 (19:25, 18:25, 24:26) 4. Braslovče I 1 0:3 1:8 136:203
Prevalje : Kajuh Šoštanj 1:2 (21:25, 15:25, 25:22)            
Braslovče I : ŽOK Mislinja 1:2 (10:25, 25:03, 21:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (repasaži)
       
skupina "28" sobota 03.03.2012   OŠ Beltinci ob 10:00
Formis mini mini : Kema Beltinci 1:2 (14:25, 25:09, 18:25) 1. Formis mini 7 3:0 7:2 208:128
Formis mini : Turbina 3:0 (25:09, 25:10, 25:08) 2. Kema Beltinci 6 2:1 6:3 186:176
Kema Beltinci : Turbina 3:0 (25:10, 25:17, 25:19) 3. Formis mini mini 4 1:2 4:5 167:166
Formis mini mini : Formis mini 1:2 (11:25, 25:10, 13:25) 4. Turbina 1 0:3 1:8 120:211
Formis mini : Kema Beltinci 2:1 (25:09, 23:25, 25:18)            
Turbina : Formis mini mini 1:2 (14:25, 08:25, 25:11)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (repasaži)