Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 2. krog
 
skupina "9" sobota 21.01.2012   OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball I : Calcit Volleyball II 3:0 (25:03, 25:07, 25:05) 1. Calcit Volleyball I 8 3:0 8:1  217:88
Vital : ŽOK Domžale I 3:0 (25:10, 25:19, 25:13) 2. Vital 7 2:1 7:2  186:166
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale I 2:1 (25:14, 04:25, 25:19) 3. Calcit Volleyball II 2 1:2 2:7  126:208
Calcit Volleyball I : Vital 2:1 (17:25, 25:03, 25:08) 4. ŽOK Domžale I 1 0:3 1:8  137:204
Vital : Calcit Volleyball II 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)            
ŽOK Domžale I : Calcit Volleyball I 0:3 (07:25, 11:25, 19:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (repasaži)
       
skupina "10" sobota 21.01.2012   OŠ Brestanica ob 10:00
POK Krško : Kostak Elmont 0:3 (12:25, 24:26, 12:25) 1. ATK Grosuplje I 9 3:0 9:0 226:70
ATK Grosuplje I : ŽOK Domžale II 3:0 b.b. 2. Kostak Elmont 6 2:1 6:3  206:121
Kostak Elmont : ŽOK Domžale II 3:0 b.b. 3. POK Krško 3 1:2 3:6  134:150
POK Krško : ATK Grosuplje I 0:3 (02:25, 11:25, 01:25) 4. ŽOK Domžale II 0 0:3 0:9  0:225
ATK Grosuplje I : Kostak Elmont 3:0 (25:15, 26:24, 25:17)            
ŽOK Domžale II : POK Krško 0:3 b.b.            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (repasaži)
       
skupina "11" sobota 21.01.2012   OŠ Bled ob 10:00
ŽOK Triglav : Bled ACH 0:3 (10:25, 18:25, 09:25) 1. Bled ACH 8 3:0 8:1 209:126
Žirovnica : Mladi Jesenice 2:1 (07:25, 25:05, 25:15) 2. Žirovnica 5 2:1 5:4 171:155
Bled ACH : Mladi Jesenice 3:0 (25:13, 25:19, 25:11) 3. Mladi Jesenice 3 1:2 3:6 148:190
ŽOK Triglav : Žirovnica 1:2 (09:25, 25:18, 17:25) 4. ŽOK Triglav 2 0:3 2:7 146:203
Žirovnica : Bled ACH 1:2 (12:25, 09:25, 25:09)            
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav 2:1 (25:12, 25:21, 10:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (repasaži)
       
skupina "12" sobota 21.01.2012   OŠ Koper ob 10:00
Ankaran : Luka Koper 3:0 (25:11, 25:06, 25:20) 1. Ankaran 7 3:0 7:2 206:125
Neptun : HIT Nova Gorica 2:1 (25:15, 18:25, 25:18) 2. Neptun 6 2:1 6:3 192:158
Luka Koper : HIT Nova Gorica 2:1 (25:16, 17:25, 25:21) 3. Luka Koper 2 1:2 2:7 138:212
Ankaran : Neptun 2:1 (25:13, 25:11, 16:25) 4. HIT Nova Gorica 3 0:3 3:6 159:200
Neptun : Luka Koper 3:0 (25:09, 25:22, 25:03)            
HIT Nova Gorica : Ankaran 1:2 (05:25, 09:25, 25:15)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (repasaži)
       
skupina "13" sobota 21.01.2012   POŠ Topolšica ob 10:00
Mežica : Kajuh Šoštanj 0:3 (04:25, 07:25, 13:25) 1. Kajuh Šoštanj 9 3:0 9:0 225:83
Braslovče I : Aliansa 2:1 (25:20, 23:25, 25:21) 2. Braslovče I 5 2:1 5:4 184:200
Kajuh Šoštanj : Aliansa 3:0 (25:07, 25:11, 25:08) 3. Aliansa 3 1:2 3:6 165:207
Mežica : Braslovče I 0:3 (13:25, 20:25, 26:28) 4. Mežica 1 0:3 1:8 142:226
Braslovče I : Kajuh Šoštanj 0:3 (14:25, 11:25, 08:25)            
Aliansa : Mežica 2:1 (23:25, 25:13, 25:21)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (repasaži)
       
skupina "14" sobota 21.01.2012   Tel. pod V tribuno, Lj.vrt MB ob 10:00
ŽOK Mislinja : Nova KBM Branik 2:1 (25:16, 17:25, 25:18) 1. Prevalje 8 3:0 8:1 220:123
Prevalje : Ruše 3:0 (25:06, 25:15, 25:11) 2. ŽOK Mislinja 5 2:1 5:4 184:170
Nova KBM Branik : Ruše 3:0 (25:16, 25:08, 25:13) 3. Nova KBM Branik 5 1:2 5:4 183:174
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:3 (15:25, 21:25, 06:25) 4. Ruše 0 0:3 0:9 105:225
Prevalje : Nova KBM Branik 2:1 (25:12, 20:25, 25:12)            
Ruše : ŽOK Mislinja 0:3 (05:25, 16:25, 15:25)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (repasaži)
       
skupina "15" sobota 21.01.2012   OŠ Zreče ob 10:00
Formis mini mini : Čebelice Zreče 3:0 (25:08, 25:11, 25:11) 1. Formis mini mini 7 3:0 7:2 213:125
Slovenj Gradec : Turbina 0:3 (11:25, 08:25, 03:25) 2. Turbina 7 2:1 7:2 205:138
Čebelice Zreče : Turbina 0:3 (20:25, 24:26, 06:25) 3. Čebelice Zreče 2 1:2 2:7 142:193
Formis mini mini : Slovenj Gradec 2:1 (25:03, 25:13, 22:25) 4. Slovenj Gradec 2 0:3 2:7 105:209
Slovenj Gradec : Čebelice Zreče 1:2 (04:25, 25:12, 13:25)            
Turbina : Formis mini mini 1:2 (19:25, 10:25, 25:16)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (repasaži)
       
skupina "16" sobota 21.01.2012   OŠ I.Cankarja, Ljutomer ob 10:00
Frajle M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:10, 19:25, 25:10) 1. Formis mini 9 3:0 9:0 226:119
Formis mini : Kema Beltinci 3:0 (26:24, 25:03, 25:21) 2. Kema Beltinci 5 2:1 5:4 194:157
ŽOK ZM Ljutomer : Kema Beltinci 0:3 (08:25, 16:25, 12:25) 3. Frajle M.Sobota 3 1:2 3:6 158:191
Frajle M.Sobota : Formis mini 0:3 (09:25, 12:25, 23:25) 4. ŽOK ZM Ljutomer 1 0:3 1:8 108:219
Formis mini : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:06, 25:09, 25:12)            
Kema Beltinci : Frajle M.Sobota 2:1 (25:12, 21:25, 25:08)            
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (repasaži)