Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠE DEKLICE - 1. krog
 
turnir "1" sobota 07.01.2012   ŠD Brinje, Grosuplje       10:00
ATK Grosuplje II : ŽOK Domžale I 1:2 (18:25, 11:25, 25:18) 1. ŽOK Domžale I 5 2:0 5:1 143:103
ŽOK Domžale I : Calcit Volleyball II 3:0 (25:17, 25:23, 25:09) 2. Calcit Volleyball II 2 1:1 2:4 111:140
Calcit Volleyball II : ATK Grosuplje II 2:1 (25:19, 12:25, 25:21) 3. ATK Grosuplje II 2 0:2 2:4 119:130
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 17 (repasaži)
       
turnir "2" sobota 07.01.2012   OŠ Šk.Loka mesto       09:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Domžale II 2:1 (25:23, 25:20, 19:25) 1. POK Krško 3 1:1 3:3 119:107
ŽOK Domžale II : POK Krško 2:1 (11:25, 25:23, 25:10) 2. ŽOK Domžale II 3 1:1 3:3  129:127
POK Krško : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:10, 25:11, 11:25) 3. ŽOK Škofja Loka 3 1:1 3:3  115:129
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 18 (repasaži)
       
turnir "3" sobota 07.01.2012   OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00
Mladi Jesenice : Žirovnica 1:2 (25:08, 08:25, 18:25) 1. Žirovnica 5 2:0 5:1 133:74
Žirovnica : Astec Triglav - ž 3:0 (25:23, 25:00, 25:00) 2. Mladi Jesenice 3 1:1 3:3 119:83
Astec Triglav - ž : Mladi Jesenice 1:2 (25:18, 00:25, 00:25) 3. Astec Triglav - ž 1 0:2 1:5 48:143
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 19 (repasaži)
       
turnir "4" sobota 07.01.2012   ŠD Kanal       10:00
Neptun : HIT Nova Gorica 2:1 (25:10, 14:25, 25:14) 1. Neptun 4 2:0 4:2 139:99
HIT Nova Gorica : Piran 2:1 (11:25, 25:09, 25:16) 2. HIT Nova Gorica 3 1:1 3:3 110:114
Piran : Neptun 1:2 (08:25, 27:25, 15:25) 3. Piran 2 0:2 2:4 100:136
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 20 (repasaži)
       
turnir "5" sobota 07.01.2012   Braslovče       10:00
Braslovče II : Aliansa 0:3 (04:25, 03:25, 05:25) 1. Aliansa 5 2:0 5:1 142:71
Aliansa : Mežica 2:1 (25:18, 25:16, 17:25) 2. Mežica 4 1:1 4:2 134:108
Mežica : Braslovče II 3:0 (25:12, 25:16, 25:13) 3. Braslovče II 0 0:2 0:6 53:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 21 (repasaži)
       
turnir "6" sobota 07.01.2012   pod V tr. Ljudski vrt, MB       10:00
Nova KBM Branik : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:14, 25:06, 26:24) 1. Nova KBM Branik 6 2:0 6:0 151:99
ŽOK Vuzenica : Ruše 0:3 (15:25, 05:25, 07:25) 2. Ruše 3 1:1 3:3 130:102
Ruše : Nova KBM Branik 0:3 (16:25, 20:25, 19:25) 3. ŽOK Vuzenica 0 0:2 0:6 71:151
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 14 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 22 (repasaži)
       
turnir "7" sobota 07.01.2012   OŠ Hoče       10:00
Formis mini mini : Galeja-Branik 3:0 (25:15, 25:14, 27:25) 1. Formis mini mini 5 2:0 5:1 137:102
Galeja-Branik : Turbina 1:2 (08:25, 25:11, 16:25) 2. Turbina 3 1:1 3:3 109:109
Turbina : Formis mini mini 1:2 (17:25, 06:25, 25:10) 3. Galeja-Branik 1 0:2 1:5 103:138
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 23 (repasaži)
       
turnir "8" sobota 07.01.2012   ŠD Benedikt       10:00
Benedikt : Kema Beltinci 0:3 (01:25, 04:25, 03:25) 1. Kema Beltinci 6 2:0 6:0 150:24
Kema Beltinci : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:01, 25:14, 25:01) 2. ŽOK ZM Ljutomer 3 1:1 3:3  91:112
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 3:0 (25:14, 25:14, 25:09) 3. Benedikt 0 0:2 0:6 45:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 16 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 24 (repasaži)