Odbojka
 
 
 
 
 
KONČNE UVRSTITVE - MALA ODBOJKA - tekmovana sezona 2011/2012
 
DEČKI - MALA ODBOJKA   DEKLICE - MALA ODBOJKA
         
1.  ACH Zmajčki I   1.  Neptun Kanal
2.  Krka   2.  Vital I
3.  Calcit Volleyball   3.  Formis mala I
4.  ŠD Brezovica I   4.  Calcit Volleyball 1
5.  KEKOOprema Žužemberk   5.  Braslovče I
6.  Astec Triglav   6.  Ankaran I
7.  Hoče I   7.  Prevalje

8.

 SIP Šempeter  

8.

 ŽOK Mislinja
9.  Kostanjevica na Krki   9.  Bled ACH Junior I
10.  Panvita Galex I   10.  Kajuh Šoštanj
11.  UKO Kropa   11.  Slovenj Gradec A
12.  Braslovče   12.  ATK Grosuplje I
13.  Žirovnica   13.  ŽOK Triglav Kranj
14.  Endal Vuzenica   14.  Too Much M.Sobota
15.  Gokop Fram   15.  Bled ACH Junior III
16.  BenQuick Logatec   16.  Črna
17.  Ljubljana Volley   17.  Luka Koper
   ŠD Brezovica II      Kostak Elmont
   Hoče II      Čebelice Zreče
   Fužinar Metal Ravne      KLS Ljubno
   Murexin      ŽOK Vuzenica
   Maribor DEM      Nova KBM Branik
   Mežica      KEKOOprema Žužemberk
   Maribor OŠBI      Ankaran II
25.  GO Volley I      ŽOK ZM Ljutomer
   ACH Zmajčki II   26.  Mladi Jesenice
   ACH Zmajčki Dragomel      Vital II
   Galeja      Olimp Ljubljana
29.  GO Volley II      POK Krško
   Panvita Galex II      Formis mala II
   Panvita Galex III  

31.

 ŽOK Šentvid
32.  Bled ACH Junior      Bled ACH Junior II
   MOK Kočevje      Slovenj Gradec B
34.  Salonit Anhovo      Turbina
   SEP Mokronog      Aliansa
36.  Lubnik      Celje
      37.  HIT Nova Gorica
         ŽOK Škofja Loka
         Kema Beltinci
         Mozirje
      41.  HIT Nova Gorica II
         Vital III
         ATK Grosuplje II
         Žirovnica
         Ruše
         Prebold
         Mežica
      48.  Luka Koper II
         ŽOK Domžale
         Tabor Modri val
         Calcit Volleyball 2
         Benedikt
         Prevalje II
        Braslovče II
      55. Galeb grup Robotina
        ŽOK TPV Novo mesto
        ŽOK Ptuj
        Kajuh Šoštanj II
        Calcit Volleyball 3
      60. Galeja - Branik
        Dravograd