Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEČKI - repasaži - 1. krog
 
turnir "16" sobota 14.01.2012   OŠ D.Kumar, Ljubljana       10:00
ACH Zmajčki II : Ljubljana volley 1:2 (13:25, 25:15, 25:13) 1. Ljubljana volley 4 2:0 4:2  
Ljubljana Volley : Salonit Anhovo 2:1 (20:25, 25:22, 25:17) 2. Salonit Anhovo 3 1:1 3:3  
Salonit Anhovo : ACH Zmajčki II 2:1 (25:09, 16:25, 25:12) 3. ACH Zmajčki II 2 0:2 2:4  
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (veja poražencev)
3. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta
       
turnir "17" sobota 14.01.2012     OŠ Dragomelj       10:00
ACH Zmajčki Dragomelj : ŠD Brezovica II 1:2 (11:25, 25:12, 16:25) 1. GO Volley I 4 2:0 4:1  
ŠD Brezovica II : GO Volley I 1:2 (20:25, 25:21, 19:25) 2. ŠD Brezovica II 3 1:1 3:3  
GO Volley I : ACH Zmajčki Dragomelj 2:0 (25:11, 25:20) 3. ACH Zmajčki Dragomelj 1 0:2 1:4  
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (veja poražencev)
3. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta
       
turnir "18" sobota 14.01.2012 ŠD Mokronog ob 10:00
SEP Mokronog : Bled ACH Junior 1:2 (25:07, 07:25, 24:26)  
Kostanjevica na Krki : Lubnik 2:0 (25:03, 25:06)  
Bled ACH Junior : Kostanjevica na Krki 0:2 (00:25, 13:25) Kostanjevica na Krki = prvi na turnirju
SEP Mokronog : Lubnik 2:1 (25:03, 15:25, 25:07)  
Bled ACH Junior : SEP Mokronog 1:2 (25:18,. 22:25, 17:25) SEP Mokronog = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta
       
turnir "19" sobota 14.01.2012   OŠ Lipnica       10:00
UKO Kropa : Žirovnica 0:2 (15:25, 24:26) 1. Žirovnica 4 2:0 4:0  
Žirovnica : MOK Kočevje 2:0 (25:01, 25:10) 2. UKO Kropa 2 1:1 2:2  
MOK Kočevje : UKO Kropa 0:2 (05:25, 00:25) 3. MOK Kočevje 0 0:2 0:2  
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (veja poražencev)
3. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta
       
turnir "20" sobota 14.01.2012 OŠ D.Flis, Hoče ob 09:00
Hoče II : Mežica 2:0 (25:20, 25:09)  
Fužinar Metal Ravne : Murexin 2:1 (07:25, 25:08, 25:14)  
Hoče II : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:23, 25:08) Hoče II = prvi na turnirju
Mežica : Murexin 2:0 (25:19, 25:13)  
Fužinar Metal Ravne : Mežica 1:2 (21:25, 25:12, 19:25) Mežica = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (veja poražencev)
3. in 4. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta
       
turnir "21" sobota 14.01.2012   OŠ III., M.Sobota       10:00
Panvita Galex III : Galeja 1:2 (12:25, 25:13, 19:25) 1. Galeja 4 2:0 4:2  
Galeja : Gokop Fram 2:1 (25:19, 25:27, 25:14) 2. Panvita Galex III 3 1:1 3:3  
Gokop Fram : Panvita Galex III 1:2 (09:25, 25:20, 14:25) 3. Gokop Fram 2 0:2 2:4  
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (veja poražencev)
3. uvrščeni - lahko (če želi) nadaljuje na turnirjih za mesta