Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEČKI - redni del - 3. krog
 
turnir "22" sobota 28.01.2012 ŠD Logatec ob 10:00
ŠD Brezovica I : BenQuick Logatec 2:0 (26:24, 27:25)  
Calcit Volleyball : GO Volley II 2:0 (25:20, 25:15)  
ŠD Brezovica I : Calcit Volleyball 2:0 (26:24, 25:14) ŠD Brezovica I = prvi na turnirju
BenQuick Logatec : GO Volley II 2:0 (25:19, 25:22)  
Calcit Volleyball : BenQuick Logatec 2:0 (26:24, 25:12) Calcit Volleyball = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 29 (repasaži)
       
turnir "23" sobota 28.01.2012 OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki I 1:2 (13:25, 26:24, 13:25)  
Krka : Astec Triglav 2:0 (25:09, 25:23)  
ACH Zmajčki I : Krka 0:2 (15:25, 17:25) ACH Zmajčki I = prvi na turnirju
KEKOOprema Žužemberk : Astec Triglav 2:0 (25:22, 25:15)  
Krka : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (25:16, 22:25, 21:25) KEKOOprema Žužemberk = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)
       
turnir "24" sobota 28.01.2012 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Maribor OŠBI 2:0 (25:10, 25:06)  
Braslovče : Endal Vuzenica 2:0 (25:18, 25:00)  
SIP Šempeter : Braslovče 2:0 (25:15, 25:08) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Maribor OŠBI : Endal Vuzenica 2:1 (21:25, 25:00, 25:00)  
Braslovče : Maribor OŠBI 2:0 (25:13, 25:16) Braslovče = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (repasaži)
       
turnir "25" sobota 28.01.2012 OŠ I., M.Sobota ob 10:00
Panvita Galex II : Maribor DEM 1:2 (08:25, 25:10, 20:25)  
Hoče I : Panvita Galex I 2:0 (25:12, 25:12)  
Maribor DEM : Hoče I 1:2 (25:18, 06:25, 19:25) Hoče I = prvi na turnirju
Panvita Galex II : Panvita Galex I 2:1 (18:25, 25:14, 25:21)  
Maribor DEM : Panvita Galex II 2:1 (16:25, 25:12, 25:16) Maribor DEM = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (repasaži)