Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEČKI - redni del - 1. krog
 
turnir "1" sobota 10.12.2011     ŠD Prvačina       10:00
GO Volley II : Salonit Anhovo 2:0 (25:21, 25:09) 1. ŠD Brezovica II 4 2:0 4:1 115:95
Salonit Anhovo : ŠD Brezovica II 0:2 (20:25, 10:25) 2. GO Volley II 3 1:1 3:2 115:95
ŠD Brezovica II : GO Volley II 2:1 (15:25, 25:18, 25:22) 3. Salonit Anhovo 0 0:2 0:4 60:100
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 8 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)
       
turnir "2" sobota 10.12.2011     OŠ H.Smrekar, LJ       10:00
Ljubljana Volley : ACH Zmajčki II 2:1 (25:16, 20:25, 25:11) 1. Ljubljana Volley 4 2:0 4:1 120:85
ACH Zmajčki II : ACH Zmajčki Dragomel 2:1 (21:25, 25:17, 25:17) 2. ACH Zmajčki II 3 1:1 3:3 123:129
ACH Zmajčki Dragomel : Ljubljana Volley 0:2 (16:25, 17:25) 3. ACH Zmajčki Dragomel 1 0:2 1:4 92:121
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 17 (repasaži)
       
turnir "3" sobota 10.12.2011 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Lubnik 2:0 (25:00, 25:10)  
Bled ACH Junior : UKO Kropa 1:2 (10:25, 25:04, 04:25)  
Žirovnica : UKO Kropa 2:0 (25:10, 25:22) Žirovnica = prvi na turnirju
Lubnik : Bled ACH Junior 1:2 (07:25, 25:18, 17:25)  
UKO Kropa : Bled ACH Junior 2:1 (25:14, 14:25, 25:07) UKO Kropa = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (repasaži)
       
turnir "4" sobota 10.12.2011     OŠ Grm, Novo mesto       10:00
Krka : SEP Mokronog 2:0 (25:12, 25:05) 1. Krka 4 2:0 4:0 100:18
SEP Mokronog : MOK Kočevje 2:1 (12:25, 25:00, 25:00) 2. SEP Mokronog 2 1:1 2:3 79:75
MOK Kočevje : Krka 0:2 (01:25, 00:25) 3. MOK Kočevje 1 0:2 1:4 26:112
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 19 (repasaži)
       
turnir "5" sobota 10.12.2011     ŠD Mežica       10:00
Mežica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:10, 25:00) 1. Endal Vuzenica 4 2:0 4:0 100:41
Fužinar Metal Ravne : Endal Vuzenica 0:2 (08:25, 00:25) 2. Mežica 2 1:1 2:2 83:60
Endal Vuzenica : Mežica 2:0 (25:20, 25:13) 3. Fužinar Metal Ravne 0 0:2 0:4 18:100
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 12 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 20 (repasaži)
       
turnir "6" sobota 10.12.2011     ŠD Bistrica, Sl.Bistrica       10:00
Murexuin : Hoče II 0:2 (19:25, 06:25) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:60
Hoče II : Braslovče 0:2 (20:25, 22:25) 2. Hoče II 2 1:1 2:2 92:75
Braslovče : Murexin 2:0 (25:15, 15:03) 3. Murexin 0 0:2 0:4 43:100
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 13 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 20 (repasaži)
       
turnir "7" sobota 10.12.2011   I., M.Sobota       10:00
Panvita Galex II : Panvita Galex III 2:0 (25:16, 25:14) 1. Panvita Galex II 4 2:0 4:1 108:76
Panvita Galex III : Galeja 1:2 (17:25, 25:15, 21:25) 2. Galeja 3 1:1 3:3 111:121
Galeja : Panvita Galex II 1:2 (05:25, 25:08, 16:25) 3. Panvita Galex III 1 0:2 1:4 93:115
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 15 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 21 (repasaži)