Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 3. krog
 
turnir "41" sobota 28.01.2012 ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
Neptun Kanal : ATK Grosuplje I 2:0 (26:24, 25:21)  
Vital I : Ankaran I 1:2 (13:25, 25:19, 19:25)  
Neptun Kanal : Ankaran I 2:1 (14:24, 25:14, 25:08) Neptun Kanal = prvi na turnirju
ATK Grosuplje I : Vital I 1:2 (25:15, 19:25, 21:25)  
Ankaran I : Vital I 1:2 (10:25, 25:21, 17:25) Vital I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št.53 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 50 (repasaži)
       
turnir "42" sobota 28.01.2012 OŠ Bled ob 10:00
Bled ACH Junior I : KEKOOprema Žužemberk 1:2  (17:25, 25:12, 17:25)  
Calcit Volleyball 1 : Mladi Jesenice 2:0 (25:16, 25:21)  
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 1 0:2 (16:25, 22:25) Calcit Volleyball 1 = prvi na turnirju
Bled ACH Junior I : Mladi Jesenice 0:2  (13:25, 17:25)  
KEKOOprema Žužemberk : Mladi Jesenice 2:1 (25:14, 20:25, 25:22) KEKOOprema Žužemberk = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 53 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 49 (repasaži)
       
turnir "43" sobota 28.01.2012 "V" tribuna, Ljudski vrt, MB ob 12:00
Nova KBM Branik : TooMuch M.Sobota 2:1 (25:11, 12:25, 25:11)  
Formis mala I : Aliansa 2:0 (25:14, 25:10)  
Nova KBM Branik : Formis mala I 0:2 (14:25, 06:25) Formis mala I = prvi na turnirju
TooMuch M.Sobota : Aliansa 2:1 (25:22, 16:25, 25:18)  
Nova KBM Branik : TooMuch M.Sobota 2:0 (25:16, 25:18) Nova KBM Branik = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 54 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 52 (repasaži)
       
turnir "44" sobota 28.01.2012 OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče I : ŽOK Mislinja 2:0 (25:17, 25:10)  
Prevalje : Kajuh Šoštanj I 2:1 (25:12, 16:25, 25:21)  
Braslovče I : Prevalje 1:2 (31:29, 23:25, 18:25) Prevalje = prvi na turnirju
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj I 2:1 (25:19, 17:25, 15:25)  
Braslovče I : ŽOK Mislinja 1:2 (25:27, 25:17, 19:25) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 54 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 51 (repasaži)