Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 2. krog
 
turnir "17" sobota 17.12.2011 OŠ Livade, Izola ob 10:00
Ankaran I : Ankaran II 2:0 (25:17, 25:09)  
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 2:0 (25:14, 25:19)  
Ankaran I : Neptun Kanal 1:2 (16:25, 25:06, 11:25) Neptun Kanal = prvi na turnirju
Ankaran II : Galeb grup Robotina 2:1 (25:22, 23:25, 25:20)  
Ankaran I : Ankaran II 2:0 (25:13, 25:11) Ankaran I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 41 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 34 (repasaži)
       
turnir "18" sobota 17.12.2011 OŠ Kolezija ob 10:00
Vital I : Vital II 2:0 (25:17, 25.10  
ATK Grosuplje I : ŽOK Šentvid 2:1 (25:12, 19:25, 25:03)  
Vital I : ATK Grosuplje I 2:0 (25:21, 25:13) Vital I = prvi na turnirju
Vital II : ŽOK Šentvid 2:1 (28:26, 23:25, 25:16)  
ATK Grosuplje I : Vital II 2:0 (25:17, 25:13) ATK Grosuplje I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 41 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 33 (repasaži)
       
turnir "19" sobota 17.12.2011 OŠ Stranje ob 09:00
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 3 2:0 (25:17, 25:16)  
Calcit Volleyball 1 : Kostak Elmont 2:0 (25:07, 25:10)  
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 1 0:2 (18:25, 07:25) Calcit Volleyball 1 = prvi na turnirju
Calcit Volleyball 3 : Kostak Elmont 2:0 (27:25, 25:16)  
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 3 2:0 (25:15, 25:08) KEKOOprema Žužemberk = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 42 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 36 (repasaži)
       
turnir "20" sobota 17.12.2011 OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
Bled ACH Junior I : Žirovnica 2:0 (25:01, 25:21)  
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:11, 25:16)  
Bled ACH Junior I : Mladi Jesenice 2:0 (26:24, 25:13) Bled ACH Junior I = prvi na turnirju
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (10:25, 25:12, 14:25)  
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:23, 25:21) Mladi Jesenice = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 42 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 35 (repasaži)
       
turnir "21" sobota 17.12.2011 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 09:00
TooMuch M.Sobota : Turbina 2:1 (15:25, 25:13, 25:13)  
Formis mala I : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:14, 25:13)  
TooMuch M.Sobota : Formis mala I 0:2 (01:25, 21:25) Formis mala I = prvi na turnirju
Turbina : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (25:27, 25:18, 13:25)  
TooMuch M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:13, 10:25, 25:17) TooMuch M.Sobota = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 43 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 38 (repasaži)
       
turnir "22" sobota 17.12.2011 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Nova KBM Branik : Čebelice Zreče 2:0 (25:16, 25:03)  
Aliansa : Formis mala II 1:2 (25:12, 13:25, 19:25)  
Nova KBM Branik : Formis mala II 2:1 (25:07, 18:25, 25:20) Nova KBM Branik = prvi na turnirju
Čebelice Zreče : Aliansa 1:2 (25:19, 17:25, 17:25)  
Formis mala II : Aliansa 1:2 (25:21, 24:26, 18:25) Aliansa = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 43 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 37 (repasaži)
       
turnir "23" sobota 17.12.2011 ŠD Mozirje ob 10:00
Braslovče I : Mozirje 2:0 (25:09, 26:24)  
Kajuh Šoštanj I : KLS Ljubno 2:0 (25:13, 25:10)  
Braslovče I : Kajuh Šoštanj I 2:0 (25:15, 25:23) Braslovče I = prvi na turnirju
Mozirje : KLS Ljubno 2:0 (25:15, 25:22)  
Kajuh Šoštanj I : Mozirje 2:1 (25:08, 10:25, 25:18) Kajuh Šoštanj I = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 44 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 40 (repasaži)
       
turnir "24" sobota 17.12.2011 ŠD Prevalje ob 10:00
ŽOK Mislinja : Črna 2:1 (25:07, 13:25, 25:10)  
Prevalje : Slovenj Gradec A 2:0 (25:17, 25:17)  
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:2 (23:25, 10:25) Prevalje = prvi na turnirju
Črna : Slovenj Gradec A 1:2 (08:25, 25:20, 21:25)  
ŽOK Mislinja : Slovenj Gradec A 2:1 (25:12, 05:25, 25:19) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 44 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 39 (repasaži)