Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog (1/2)
 
turnir "1" sobota 10.12.2011

OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Ankaran I 0:2 (09:25, 03:25)  
Luka Koper : Luka Koper II 2:0 (25:09, 25:05)  
Ankaran I : Luka Koper 2:0 (25:09, 25:15) Ankaran I = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 2:1 (25:02, 12:25, 25:06)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 0:2 (19:25, 25:09, 21:25) Galeb grup Robotina = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (repasaži)
       
turnir "2" sobota 10.12.2011

OŠ Solkan ob 09:00
HIT Nova Gorica : HIT Nova Gorica II 2:1 (25:14, 22:25, 25:20)  
Neptun Kanal : Ankaran II 2:1 (25:02, 12:25, 25:08)  
HIT Nova Gorica : Neptun Kanal 1:2 (04:25, 25:10, 04:25) Neptun Kanal = prvi na turnirju
HIT Nova Gorica II : Ankaran II 0:2 (04:25, 11:25)  
HIT Nova Gorica : Ankaran II 1:2 (15:25, 25:21, 15:25) Ankaran II = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (repasaži)
       
turnir "3" sobota 10.12.2011 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital I : Vital III 2:0 (25:06, 25:04)  
ŽOK Šentvid : ATK Grosuplje II 2:0 (25:14, 25:16)  
Vital I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:10, 25:10) Vital I = prvi na turnirju
Vital III

: ATK Grosuplje II

1:2 (25:21, 08:25, 09:25)  
ŽOK Šentvid : ATK Grosuplje II 2:0 (25:12, 25:22) ŽOK Šentvid = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (repasaži)
       
turnir "4" sobota 10.12.2011

OŠ Vodmat, Ljubljana ob 10:00
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje I 0:2 (13:25, 12:25)  
Vital II : Calcit Volleyball 2 2:1 (25:22, 19:25, 25:18)  
ATK Grosuplje I : Vital II 2:0 (25:17, 25:13) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
Olimp Ljubljana : Calcit Volleyball 2 2:0 (25:06, 25:19)  
Vital II : Olimp Ljubljana 2:1 (16:25, 25:18, 25:17) Vital II = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 26 (repasaži)
       
turnir "5" sobota 10.12.2011 OŠ Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : POK Krško 2:0 (25:23, 25:10)  
KEKOOprema Žužemberk : ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:06, 25:22)  
Kostak Elmont : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (16:25, 17:25) KEKOOprema Žužemberk = 1. na turnirju
POK Krško : ŽOK TPV Novo mesto 2:0 (25:09, 25:17)  
Kostak Elmont : POK Krško 2:0 (25:21, 25:20) Kostak Elmont = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (repasaži)
       
turnir "6" sobota 10.12.2011 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball 1 : Calcit Volleyball 3 2:0 (25:10, 25:05)  
Tabor Modri val : ŽOK Domžale 2:1 (19:25, 25:11, 25:21)  
Calcit Volleyball 1 : Tabor Modri val 2:0 (25:06, 25:08) Calcit Volleyball 1 = prvi na turnirju
Calcit Volleyball 3 : ŽOK Domžale 2:0 (25:18, 25:20)  
Tabor Modri val : Calcit Volleyball 3 0:2 (10:25, 12:25) Calcit Volleyball 3 = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 27 (repasaži)
       
turnir "7" sobota 10.12.2011 OŠ Bled ob 10:00
Bled ACH Junior I : Bled ACH Junior II 2:0 (25:11, 25:16)  
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka 0:2 (22:25, 23:25)  
Bled ACH Junior I : ŽOK Škofja Loka 2:1 (26:24, 19:25, 25:23) Bled ACH Junior I = prvi na turnirju
Bled ACH Junior II : ŽOK Triglav Kranj 0:2 (22:25, 07:25)  
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (25:15, 18:25, 21:25) ŽOK Triglav Kranj = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)
       
turnir "8" sobota 10.12.2011     OŠ Radovljica       10:00
Bled ACH Junior III : Žirovnica 1:2 (25:09, 10:25, 15:25) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:1 118:84
Žirovnica : Mladi Jesenice 1:2 (08:25, 25:17, 23:25) 2. Žirovnica 3 1:1 3:3 115:117
Mladi Jesenice : Bled ACH Junior III 2:0 (25:04, 26:24) 3. Bled ACH Junior III 1 0:2 1:4 78:110
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 28 (repasaži)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog (2/2)
 
turnir "9" sobota 10.12.2011 OŠ I., Murska Sobota ob 10:00
TooMuch M.Sobota : Kema Beltinci 2:1 (22:25, 25:03, 25:06)  
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 2:0 (25:19, 25:19)  
TooMuch M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:19, 07:25, 25:23) TooMuch M.Sobota = prvi na turnirju
Kema Beltinci : Benedikt 1:2 (25:22, 05:25, 15:25)  
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 2:1 (25:09, 21:25, 25:18) ŽOK ZM Ljutomer = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 29 (repasaži)
       
turnir "10" sobota 10.12.2011     OŠ Hoče       10:00
Turbina : Formis mala I 0:2 (11:25, 12:25) 1. Formis mala I 4 2:0 4:0 100:33
Formis mala I : Galeja-Branik 2:0 (25:05, 25:05) 2. Turbina 2 1:1 2:2 73:61
Galeja-Branik : Turbina 0:2 (07:25, 04:25) 3. Galeja-Branik 0 0:2 0:4 21:100
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 21 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 29 (repasaži)
       
turnir "11" sobota 10.12.2011 ŠD V tribuna Ljudski vrt MB ob 10:00
Nova KBM Branik : Formis mala II 2:1 (25:09, 18:25, 25:23)  
Ruše : ŽOK Ptuj 2:1 (25:11, 19:25, 26:24)  
Nova KBM Branik : Ruše 2:0 (25:21, 25:16) Nova KBM Branik = prvi na turnirju
Formis mala II : ŽOK Ptuj 2:0 (25:23, 25:18)  
Ruše : Formis mala II 1:2 (28:26, 13:25, 13:25) Formis mala II = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 30 (repasaži)
       
turnir "12" sobota 10.12.2011     OŠ Zreče       10:00
Čebelice zreče : Celje 2:0 (25:18, 25:11) 1. Aliansa 4 2:0 4:2  126:123
Celje : Aliansa 1:2 (10:25, 25:18, 23:25) 2. Čebelice zreče 3 1:1 3:2  115:87
Aliansa : Čebelice Zreče 2:1 (25:23, 08:25, 25:17) 3. Celje 1 0:2 1:4  87:118
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 30 (repasaži)
       
turnir "13" sobota 10.12.2011

 

OŠ Prebold ob 09:00
Prebold : Braslovče I 0:2 (06:25, 25:27)  
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj II 2:1 (25:10, 17:25, 25:07)  
Braslovče I : KLS Ljubno 2:0 (25:19, 25:13) Braslovče I = prvi na turnirju
Prebold : Kajuh Šoštanj II 2:1 (21:25, 25:15, 25:14)  
KLS Ljubno : Prebold 2:1 (25:05, 20:25, 25:06) KLS Ljubno = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (repasaži)
       
turnir "14" sobota 10.12.2011

OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče II : Kajuh Šoštanj I 0:2 (05:25, 00:25)  
Mozirje : Slovenj Gradec B 2:0 (25:09, 25:21)  
Kajuh Šoštanj I : Mozirje 2:1 (25:10, 16:25, 25:09) Kajuh Šoštanj I = prvi na turnirju
Braslovče II : Slovenj Gradec B 0:2 (17:25, 02:25)  
Mozirje : Slovenj Gradec B 2:0 (25:19, 25:21) Mozirje = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 31 (repasaži)
       
turnir "15" sobota 10.12.2011   Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Slovenj Gradec A : Prevalje II 2:0 (25:01, 25:02)  
ŽOK Mislinja : Dravograd 2:0 (25:03, 25:00)  
Slovenj Gradec A : ŽOK Mislinja 1:2 (12:25, 25:17, 16:25) ŽOK Mislinja = prvi na turnirju
Prevalje II : Dravograd 2:0 (25:10, 25:00)  
Slovenj Gradec A : Prevalje II 2:0 (25:13, 25:11) Slovenj Gradec A = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (repasaži)
       
turnir "16" sobota 10.12.2011 ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Črna 2:0 (25:10, 25:11)  
ŽOK Vuzenica : Mežica 2:1 (25:23, 20:25, 25:19)  
Prevalje : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:15, 25:10) Prevalje = prvi na turnirju
Črna : Mežica 2:0 (25:12, 26:24)  
ŽOK Vuzenica : Črna 0:2 (22:25, 09:25) Črna = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 32 (repasaži)