Odbojka
 
 
 
 
 
A liga - starejši dečki - ZAHOD
 
1. krog - nedelja, 06.03.2011 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Lubnik : Logatec 0:2 (07:25, 12:25)
Logatec : Žirovnica 2:0 (25:15, 25:12)
Žirovnica : ŠD Brezovica 0:2 (15:25, 13:25)
ŠD Brezovica : Lubnik 2:0 (25:15, 25:16)
1. krog - nedelja, 06.03.2011 - ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo I : Calcit Volleyball 2:0 (25:11, 25:12)
Calcit Volleyball : Hypo Marchiol Vodi 0:2 (13:25, 19:25)
Hypo Marchiol Vodi : Ljubljana O 2:0 (25:15, 26:24)
Ljubljana O : Salonit Anhovo I 0:2 (17:25, 08:25)
2. krog - nedelja, 13.03.2011 - OŠ D.Kumer, Ljubljana ob 10:00
Ljubljana O : ŠD Brezovica 0:2 (16:25, 19:25)
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo I 0:2 (14:25, 19:25)
Salonit Anhovo I : Žirovnica 2:0 (25:16, 25:15)
Žirovnica : Ljubljana O 0:2 (20:25, 23:25)
2. krog - nedelja, 13.03.2011 - OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : Lubnik 2:0 (25:19, 25:18)
Lubnik : Hypo Marchiol Vodi 0:2 (17:25, 14:25)
Hypo Marchiol Vodi : Logatec 2:0 (25:18, 25:18)
Logatec : Calcit Volleyball 0:2 (23:25, 22:25)
3. krog - nedelja, 20.03.2011 - ŠD Logatec ob 10:00
Logatec : Salonit Anhovo I 1:2 (23:25, 25:20, 11:15)
Salonit Anhovo I : Lubnik 2:0 (25:13, 25:23)
Lubnik : Žirovnica 1:2 (25:27, 25:22, 13:15)
Žirovnica : Logatec 0:2 (17:25, 11:25)
3. krog - nedelja, 20.03.2011 - OŠ D.Kumar, Ljubljana ob 10:00
Ljubljana O : Calcit Volleyball 2:1 (25:17, 25:27, 15:09)
Calcit Volleyball : ŠD Brezovica 1:2 (25:22, 19:25, 17:19)
ŠD Brezovica : Hypo Marchiol Vodi 2:0 (25:23, 25:16)
Hypo Marchiol Vodi : Ljubljana O 0:2 (19:25, 26:28)
4. krog - nedelja, 27.03.2011 - OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : Žirovnica 2:0 (25:10, 25:15)
Žirovnica : Hypo Marchiol Vodi 0:2 (14:25, 10:25)
Hypo Marchiol Vodi : Salonit Anhovo I 0:2 (13:25, 20:25)
Salonit Anhovo I : Calcit Volleyball 2:0 (25:17, 25:19)
4. krog - nedelja, 27.03.2011 - ŠD Logatec ob 10:00
Logatec : Ljubljana O 2:0 (25:23, 25:19)
Ljubljana O : Lubnik 2:0 (25:19, 25:10)
Lubnik : ŠD Brezovica 0:2 (17:25, 10:25)
ŠD Brezovica : Logatec 2:1 (19:25, 31:29, 15:13)
5. krog - nedelja, 03.04.2011 - ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo I : Logatec 1:2 (21:25, 25:19, 11:15)
Logatec : Hypo Marchiol Vodi 2:0 (25:13, 25:17)
Hypo Marchiol Vodi : ŠD Brezovica 0:2 (19:25, 13:25)
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo I 2:0 (25:20, 25:18)
5. krog - nedelja, 03.04.2011 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Lubnik : Calcit Volleyball 1:2 (20:25, 25:19, 14:16)
Calcit Volleyball : Žirovnica 2:0 (25:19, 25:21)
Žirovnica : Ljubljana O 0:2 (15:25, 13:25)
Ljubljana O : Lubnik 2:0 (25:09, 25:14)
6. krog - nedelja, 10.04.2011 - ŠD Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Hypo Marchiol Vodi 0:2 (18:25, 15:25)
Hypo Marchiol Vodi : Lubnik 2:0 (25:21, 25:22)
Lubnik : Salonit Anhovo I 0:2 (11:25, 16:25)
Salonit Anhovo I : Žirovnica 2:0 (25:11, 25:14)
6. krog - nedelja, 10.04.2011 - ŠD 'Balon' Brezovica ob 10:00
ŠD Brezovica : Ljubljana O 2:0 (25:22, 25:12)
Ljubljana O : Logatec 2:1 (18:25, 28:26, 15:12)
Logatec : Calcit Volleyball 2:0 (25:11, 25:19)
Calcit Volleyball : ŠD Brezovica 0:2 (13:25, 14:25)
7. krog - nedelja, 17.04.2011 - ŠD 'Balon' Brezovica ob 10:00
ŠD Brezovica : Logatec 0:2 (23:25, 19:25)
Logatec : Lubnik 2:1 (25:21, 23:25, 15:06)
Lubnik : Žirovnica 2:0 (25:16, 25:11)
Žirovnica : ŠD Brezovica 0:2 (11:25, 15:25)
7. krog - nedelja, 17.04.2011 - ŠD Prvačina ob 10:00
Hypo Marchiol Vodi : Salonit Anhovo I 0:2 (19:25, 20:25)
Salonit Anhovo I : Ljubljana O 1:2 (25:19, 17:25, 09:15)
Ljubljana O : Calcit Volleyball 2:0 (27:25, 25:21)
Calcit Volleyball : Hypo Marchiol Vodi 0:2 (14:25, 22:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŠD Brezovica 24 12 2 24 6 4,000 706 545 1,295
2 Salonit Anhovo I 22 11 3 24 7 3,429 706 535 1,320
3 Logatec 18 9 5 21 12 1,750 742 613 1,210
4 Ljubljana O 18 9 5 18 13 1,385 665 632 1,052
5 Hypo Marchiol Vodi 16 8 6 16 12 1,333 619 577 1,073
6 Calcit Volleyball 10 5 9 12 19 0,632 604 689 0,877
7 Lubnik 2 1 13 5 26 0,192 527 714 0,738
8 Žirovnica 2 1 13 2 27 0,074 449 713 0,630