Odbojka
 
 
 
 
 
B liga - starejše deklice - skupina ´E´
 
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - OŠ F.Kranjca, Celje ob 10:00
Cinkarna Celje : Mozirje 0:2 (15:25, 03:25)
Mozirje : Prebold 2:0 (25:16, 25:10)
Prebold : Braslovče II 1:2 (23:25, 25:23, 11:15)
Braslovče II : Cinkarna Celje 2:0 (25:17, 25:20)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - OŠ F.Kranjca, Celje ob 10:00
Cinkarna Celje : Prebold 2:0 (25:22, 25:20)
Prebold : KLS Ljubno 0:2 (12:25, 10:25)
KLS Ljubno : Cinkarna Celje 2:0 (25:10, 25:15)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - ŠD Mozirje ob 10:00
Mozirje : Braslovče II 2:0 (25:14, 25:22)
Braslovče II : SwatyComet Zreče 0:2 (12:25, 21:25)
SwatyComet Zreče : Mozirje 2:0 (27:25, 25:09)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - ŠD Zreče ob 10:00
SwatyComet Zreče : Cinkarna Celje 2:0 (25:06, 25:07)
Cinkarna Celje : Braslovče II 1:2 (25:18, 08:25, 14:16)
Braslovče II : SwatyComet Zreče 0:2 (11:25, 15:25)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - OŠ Ljubno ob 10:00
KLS Ljubno : Mozirje 2:1 (18:25, 25:21, 15:10)
Mozirje : Prebold 2:0 (25:14, 25:12)
Prebold : KLS Ljubno 0:2 (11:25, 06:25)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - OK Braslovče ob 10:00
Braslovče II : Prebold 2:0 (25:16, 25:16)
Prebold : SwatyComet Zreče 0:2 (05:25, 07:25)
SwatyComet Zreče : KLS Ljubno 2:1 (25:07, 20:25, 15:11)
KLS Ljubno : Braslovče II 2:0 (25:21, 25:17)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : SwatyComet Zreče 0:2 (07:25, 14:25)
SwatyComet Zreče : Cinkarna Celje 2:0 (25:10, 25:13)
Cinkarna Celje : Prebold 0:2 (21:25, 14:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče II : KLS Ljubno 0:2 (14:25, 10:25)
KLS Ljubno : Mozirje 2:0 (25:23, 25:17)
Mozirje : Braslovče II 2:0 (25:11, 25:18)
6. krog - nedelja, 17.04.2011 - ŠD Zreče ob 10:00
SwatyComet Zreče : KLS Ljubno 2:0 (25:17, 25:06)
KLS Ljubno : Cinkarna Celje 2:0 (25:15, 25:11)
Cinkarna Celje : Mozirje 0:2 (13:25, 11:25)
Mozirje : SwatyComet Zreče 0:2 (08:25, 23:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 SwatyComet Zreče 20 10 0 20 1 20,000 512 259 1,977
2 KLS Ljubno 16 8 2 17 5 3,400 474 358 1,324
3 Mozirje 12 6 4 13 8 1,625 461 369 1,249
4 Braslovče II 8 4 6 8 14 0,571 408 475 0,859
5 Prebold 2 1 9 3 18 0,167 307 498 0,616
6 Cinkarna Celje 2 1 9 3 18 0,167 298 501 0,595