Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - turnirji ZA MESTA
 
za 5. mesto sobota 28.05.2011   OŠ A.Ukmar, Koper ob 10:00
Luka Koper : Ruše 2:0 (25:22, 25:13)  
Neptun : Benedikt 2:0 (25:15, 25:12) 5. Neptun
Luka Koper : Neptun 1:2 (15:25, 25:20, 08:15) 6. Luka Koper
Ruše : Benedikt 2:1 (23:25, 26:24, 18:16) 7. Ruše
Luka Koper : Ruše 2:0 (25:09, 25:16) 8. Benedikt
       
za 9. mesto sobota 14.05.2011

 

OŠ Mislinja ob 10:00
ŽOK Mislinja : Nova KBM Meltal 2:1 (16:25, 25:21, 15:111)  
Kostak-Elmont : HIT Nova Gorica I 0:2 (17:25, 19:25) 9. ŽOK Mislinja
ŽOK Mislinja : HIT Nova Gorica I 2:1 (25:27, 25:17, 15:08) 10. Nova KBM Meltal
Nova KBM Meltal : Kostak-Elmont  2:0 (25:19, 25:22) 11. HIT Nova Gorica I
HIT Nova Gorica I : Nova KBM Meltal  1:2 (25:22, 14:25, 18:20) 12. Kostak-Elmont
       
za 13. mesto sobota 14.05.2011   OŠ Stranje ob 10:00
Bled : Calcit Volleyball 0:2 (24:26, 19:25)  
Kajuh Šoštanj : Formis 2:0 (25:09, 25:23) 13. Calcit Volleyball
Calcit Volleyball : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:23, 25:17) 14. Bled
Bled : Formis 2:0 (25:23, 25:09) 15. Kajuh Šoštanj
Kajuh Šoštanj : Bled 0:2 (21:25, 17:25) 16. Formis
       
za 17. mesto sobota 14.05.2011

 

OŠ Zb.odp., Kočevje ob 10:00
Kočevje : Ankaran Hrvatini 2:1 (18:25, 25:20 15:11)  
Spodnja Savinjska : DŠR M.Sobota 2:0 (25:21, 27:25) 17. Kočevje
Kočevje : Spodnja Savinjska 2:0 (26:24, 25:20) 18. Ankaran Hrvatini
Ankaran Hrvatini : DŠR M.Sobota 2:0 (25:18, 25:16) 19. Spodnja Savinjska
Spodnja Savinjska : Ankaran Hrvatini 1:2 (15:25, 25:19, 06:15) 20. DŠR M.Sobota
       
za 21. mesto sobota 14.05.2011

dve igrišči

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ŽOK Šentvid Žlindra : ATK Grosuplje 1:2 (22:25, 25:14, 10:15)  
Kostamnn_Sl.Gradec : ŽOK Ljutomer-Veržej 2:0 (25:17, 25:23) 21. ATK Grosuplje
ATK Grosuplje : Kostamnn_Sl.Gradec 2:0 (25:16, 25:14) 22. ŽOK Ljutomer-Veržej
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Ljutomer-Veržej 1:2 (29:27, 22:25, 09:15) 23. Kostamnn_Sl.Gradec
Kostamnn_Sl.Gradec : ŽOK Ljutomer-Veržej 0:2 (23:25, 24:26) 24. ŽOK Šentvid Žlindra