Odbojka
 
 
 
 
 
A liga - starejše deklice - zahod 1
 
1. krog - nedelja, 13.03.2011 - OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Oaza Jesenice : Vital I 2:0 (25:13, 25:22)
Vital I : Bled 2:0 (25:14, 25:12)
Bled : Kočevje 2:1 (27:25, 15:25, 15:09)
Kočevje : Oaza Jesenice 0:2 (09:25, 16:25)
2. krog - nedelja, 20.03.2011 - OŠ A.Bohoriča, Brestanica ob 10:00
Kostak-Elmont : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (20:25, 26:24, 15:09)
ŽOK Šentvid Žlindra : Kočevje 2:0 (25:13, 25:13)
Kočevje : Bled 2:0 (25:14, 25:13)
Bled : Kostak-Elmont 0:2 (25:27, 13:25)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - OŠ J.Plemlja, Bled ob 10:00
Bled : Oaza Jesenice 0:2 (08:25, 11:25)
Oaza Jesenice : Kostak-Elmont 2:0 (25:09, 25:10)
Kostak-Elmont : Bled 1:2 (25:22, 19:25, 11:15)
3. krog - nedelja, 27.03.2011 - OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital I : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:20, 25:06)
ŽOK Šentvid Žlindra : Kočevje 0:2 (17:25, 15:25)
Kočevje : Vital I 0:2 (23:25, 14:25)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - OŠ Zb.odp., Kočevje ob 10:00
Kočevje : Kostak-Elmont 0:2 (24:26, 24:26)
Kostak-Elmont : Vital I 0:2 (14:25, 20:25)
Vital I : Kočevje 2:0 (25:09, 25:21)
4. krog - nedelja, 03.04.2011 - OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Oaza Jesenice : Bled 2:0 (25:13, 25:17)
Bled : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (21:25, 21:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : Oaza Jesenice 0:2 (12:25, 18:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2011 - OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital I : Oaza Jesenice 0:2 (18:25, 23:25)
Oaza Jesenice : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:14, 25:13)
ŽOK Šentvid Žlindra : Kostak-Elmont 0:2 (23:25, 14:25)
Kostak-Elmont : Vital I 0:2 (13:25, 16:25)
6. krog - nedelja, 17.04.2011 - OŠ A.Bohoriča, Brestanica ob 10:00
Kostak-Elmont : Kočevje 2:1 (18:25, 25:21, 15:13)
Kočevje : Oaza Jesenice 0:2 (20:25, 09:25)
Oaza Jesenice : Kostak-Elmont 2:0 (25:13, 25:12)
6. krog - nedelja, 17.04.2011 - OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid Žlindra : Vital I 0:2 (13:25, 17:25)
Vital I : Bled 1:2 (19:25, 25:20, 14:16)
Bled : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (25:22, 12:25, 15:08)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Oaza Jesenice 20 10 0 20 0 max 500 280 1,786
2 Vital I 14 7 3 15 6 2,500 484 373 1,298
3 Kostak-Elmont 10 5 5 11 12 0,917 435 502 0,867
4 Bled 8 4 6 8 16 0,500 414 529 0,783
5 Kočevje 4 2 8 6 16 0,375 413 476 0,868
6 ŽOK Šentvid Žlindra 4 2 8 6 16 0,375 395 481 0,821